اولین تجربه تزریق ژل صورت

پاپول papule و ندول Nodule و نکروز Necrosis پس از تزریق فیلر
پاپول papule و ندول Nodule و نکروز Necrosis پس از تزریق فیلر
می 28, 2022
ژل صورت - زینک
تاثیر زینک پس از تزریق ژل صورت – بخش اول
ژوئن 9, 2022

اولین تجربه تزریق ژل صورت

اولین تجربه تزریق فیلر

اولین تجربه تزریق فیلر

اولین تجربه تزریق ژل صورت موضوع این مطلب آموزشی است.

ممکن است شما تا الان به ژل پوستی فکر کرده باشید و دوست دارید آن را تجربه کنید ولی نگران هستید که چه پیش می آید.

در صورت امکان خطوط پنجه کلاغ یا پیشانی رفع شود و خطوط ریز که روی لب بالایی شما به وجود آمده اند که هرگز قبلا آنجا نبودند از بین بروند اما فکر تزریق سوزن در پوست، شما را نگران می کند. در اینجا من تجربه شخصی خودم را که برای اولین بار انجام داده ام به اشتراک گذاشتم.

چه چیزی باعث شد به سمت تزریق فیلر بروم؟

من گاهی اوقات برای صنعت زیبایی شناسی کار می کنم. چندی پیش متوجه شدم که از همه اطرافیانم پیرتر به نظر می رسم. بخشی از آن این بود که من کمی بزرگتر از بسیاری از همکارانم هستم اما بخشی دیگر آن این بود که آنها کاری برای این مشکل انجام داده بودند و من انجام نداده بودم.

در واقع آنها فقط در اواخر دهه ۴۰ خود ظاهر سرزنده ایی داشتند. در حالی که من، در سن ۵۲ سالگی، در سال‌های اخیر شروع به بررسی سن بیوفیزیکی خود کردم (قبل از آن احساس می‌کردم به لطف یک رژیم عالی مراقبت از پوست و دور از آفتاب ماندن  عمدتاً در بخش ضد پیری هستم ولی اشتباه می کردم .

یک روز قبل از قرار من برای تزریق فیلرهای پوستی

از این که فکر کنم می توانم ساعت را به عقب برگردانم هیجان زده بودم و من تصمیم گرفتم که چین و چروک های پیشانی ام را کاهش دهم و همینطور شنیده‌ام که تزریق لب‌ها حتی بدون آرایش زیاد هم می‌توانند لب‌هایی بی نظیری به شما بدهند و شروع به خواستن لب‌هایی کردم  نه اندازه آنجلینا جولی، بلکه چیزی که کمی حجم داشته باشد.

زمانی که با دکترم قرار ملاقاتم را تعیین کردم، یک عکس قبل از درمان از خودم برای او فرستادم. این به این دلیل بود که می‌خواستم ببینم که چه مقدار ژل ممکن است نیاز داشته باشم و به نظر او چه چیزی ممکن است برایم بهتر باشد.

همچنین از او پرسیدم که چه چیز دیگری را برای ترمیم صورت توصیه می کند. او با ظرافت به من گفت که بخش های دیگری وجود دارد که می توانیم با تزریقات تقویت کنیم تا اثر جوانسازی کامل تری داشته باشیم، اما ما در این مورد به تفصیل در طول یک جلسه صحبت خواهیم کرد. ارزیابی که در آن او می تواند نگاه بهتری داشته باشد.

وقتی دکترم گفت که تزریقات می‌توانند کارهای خیلی بیشتری از چین و چروک ابرو و حجمدهی لب‌ها برای صورت انجام دهند، دیگر نگران نبودم. من فقط هیجان زده بودم که داروهای تزریقی بتوانند کاری برای من انجام دهند زیرا در غیر این صورت به سمت یک لیفت اولیه صورت می روم.

اگرچه هنوز کمی مضطرب بودم و شب قبل از اولین قرار تزریقی ام خوب نخوابیدم. من هرگز فردی نبودم به سمت سوزن بروم . بعلاوه، شنیده بودم که تزریق در ناحیه لب درد دارد . اما همچنان که به سمت قرارم می‌رفتم کمی هیجان‌زده و همینطور مضطرب می‌شدم.

از اینکه احساس می کردم خیلی بزرگتر از چند سال پیش به نظر می رسیدم خسته شده بودم (چرا که پیری ناگهان بعد از ۴۰ سالگی سرعت می گیرد)!  یادم اومد کاهش کلاژن و تغییرات هورمونی. می توانند شما را پیرتر نشان دهند.

روز بزرگ اولین باری که وقت تزریق گرفتم!

وقتی در راه رفتن به سمت دکتر زیبایی بودم دوستم در این خصوص گفت که لب هایت را تزریق نکن ممکن است برای صورت تو بزرگ به نظر بیاید من از شنیدن این تجربه شوکه شدم زیرا همیشه آنها را در رسانه ها می دیدم اما این دوستی که من دارم یک فرد با تجربه در خصوص عمل زیبایی بود.

اما بعدا متوجه شدم که فیلر نامناسبی برای تزریق در لب هایش استفاده شده است. همینطور دکترم گفت از فیلری که برای من تزریق کرده است دارای بافت نرمی است. دکتر من گفت اگر کسی از فیلری که برای لب های خود استفاده کرده است ناراضی باشد ممکن است به خاطر تزریق کننده یا به دلیل نوع نامناسب فیلری که استفاده شده یا حتی مقداری که تزریق شده است باشد با این صحبت ها من احساس بهتری پیدا کردم.

روز تزریق فرا رسید ، ابتدا کرم بی حس کننده روی لب هایم زده شد. دکتر توصیه کرد که آنرا نخورم اما گفتن آن آسان‌تر از انجام دادن آن است.

ارزیابی صورت قبل از درمان

من با یک متخصص با تجربه در مورد کارهایی که می توان و نمی توان با پوست پیر و چین و چروک انجام داد، صحبت کردم.

در حالی که آینه را بالا می‌گیرم، از من می‌خواهد همه چیز را در مورد صورتم به او بگویم که اگر می‌تواند آن‌ها را تغییر دهد تا علائم پیری کاهش یابد. من دو مورد اصلی را به او می گویم، اما همانطور که در آینه نگاه می کنم، در چند سال گذشته تغییرات بسیار بیشتری را در رابطه با پیری نسبت به آنچه که تشخیص داده بودم مشاهده می کنم. افتادگی پلک سمت راست  که همیشه در عکس ها بد به نظر می رسد سوالی که در این بخش از خودم پرسیدم این بود که آیا او می تواند این خطوط را برطرف کند؟

به نظر می رسد که او ممکن است بتواند، اما او در این مورد قولی نمی دهد. ظاهراً به این دلیل است که مدت زمان زیادی از آن گذشته است و ابروها و پلک‌ها در زمانی که از بین رفته‌اند بهترین واکنش را به عمل جراحی نشان می‌دهند، او اشاره می‌کند که ژل بیش از حد در ابرو نیز می‌تواند منجر به نتایج نامطلوب شود.

او به من می گوید که قطعا می تواند چین و چروک های پیشانی را کاهش دهد و دوباره لبخند جوان تری به من بدهد. به علاوه، گونه و ناحیه فک که کمی آویزان شده است را می‌توان با حجم‌دهنده‌های پوستی در امتداد گونه‌ها بهبود بخشد.

سوال دیگر این است آیا او می تواند برای پوست چانه آویزان من (که من حدود ۱۵ سال از آن متنفرم) کاری انجام دهد؟ او می گوید: شاید. از صداقتش خوشم میاد او چیزی را که نمی تواند انجام دهد را قول نمی دهد. او همچنین به من می‌گوید که کاری که در درمان انجام خواهد داد امروز کمی نمایان می‌شود، اما بیشتر آن در عرض ۳ ماه زمان می برد تا که به طور کامل با لایه‌های صورت ترکیب گردد.

البته فیلرها موقتی هستند و در طی ۹ تا ماه۱۲ ماه  از بین می‌رود. گاهی تا ۱۸ ماه هم مدت ماندگاری خواهد داشت. همچنین از او می پرسم. آیا می توانم امشب برای شام بیرون بروم بدون اینکه کسی متوجه شود؟ او می گوید: تو باید از ظاهر خود راضی باشی ، هیچ چیزی را نتوانید با آرایش بپوشانید همچنین لب های شما شگفت انگیز به نظر می رسند.

ظاهرا دکترم و همکارانش می دانند که چگونه کبودی یا تورم پس از تزریق را به حداقل برسانند. شنیده‌ام که برای هر بیمار متفاوت است،  برای برخی از بیماران ممکن است با بهترین تکنیک‌های تزریق واکنش بیشتری نشان دهند.

دکترم تاکید می کند: هدف ما کاهش قرمزی و تورم پس از درمان است. اما تعداد کمی از بیماران با توجه به نوع پوست آنها ممکن است تورم یا کبودی داشته باشند.

لیفت صورت یا تزریقی؟

یک متخصص می تواند صادقانه به شما بگوید که در آینده قرار است چه اتفاقی برای پوست شما بیفتد در واقع می توان لیفت صورت را برای مدتی به تعویق انداخت. تا مدتی که دید چه کاری می توان با تزریقات انجام داد. سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی به نظر می رسد (و من یک درمان جوانسازی کامل صورت را انتخاب کردم که هزینه آن چند هزار دلار است اما احتمالاً حدود ۱۲ ماه یا بیشتر دوام خواهد آورد. ).

درمان برای رفع علائم پیری ممکن است در آن دوره زمانی به همان اندازه هزینه داشته باشد وقتی زمانش برسد، برای لیفت صورت آماده خواهم بود.

مراحل درمانی برای من چه بوده است؟

او از چین و چروک های پیشانی و ناحیه پلک شروع می کند و به سمت پایین حرکت می کند. من شوکه شده ام  با وجود کمی نیشگون گرفتن، به سختی چیزی احساس می کنم. او می گوید: سوزن تزریق تقریباً به نازکی یک مژه است.  سپس به سمت گونه های من تزریق را انجام می دهد. او ابتدا نیمی از صورتم را انجام می دهد تا بتوانم تفاوت را در آینه ببینم.

دکترم می‌گوید: «مشکل درمان‌های تزریقی این است که ظاهری بسیار طبیعی دارند وقتی به درستی انجام شوند و شما بعد آن  فراموش می‌کنید که چقدر تغییر ایجاد شده است. اگر در یک زمان نیم صورت را انجام دهید، در واقع می توانید آنچه انجام شده است را به وضوح ببینید و تفاوت بین دو طرف را احساس کنید. بسیار واضح است که گونه های من پرتر به نظر می رسند، چشمانم بهتر به نظر می رسند و در نهایت لب هایم شکل مورد علاقه من شده اند.

آن شبی که ژل تزریق کردم:

هیچ کس نمی تواند بگوید من کاری انجام داده ام. لب های من عالی به نظر می رسند من یک یا دو ناحیه کمی قرمزی دارم که آن را به راحتی با آرایش پوشاندم. اما چیزی از کبودی پدیدار نیست.

دکترم می گوید: «لب‌های شما به اندازه الان پر نمی‌مانند، زیرا لب‌ها پس از دریافت فیلر متورم می‌شوند. اما اگر می‌خواهید آنها را حجیم تر کنید، می‌توانیم در عرض چند هفته یا چند ماه باید به حجم آن اضافه کنید.

نتایج اولین تجربه تزریقی

با کاهش چین و چروک پیشانی، من بسیار خوشحال تر به نظر می رسم و احساس می کنم گونه هایی دارم که واقعا دوست دارم و لب ها به طور طبیعی حجم دهی شده اندو فکر می کنم دفعه بعد می توان کمی پرتر باشد.

فیلر گونه نیز سبب می شود افتادگی صورت کمتر دیده شود. ناحیه چانه و فک من صاف تر به نظر می رسد. افتادگی پلک سمت راست با تزریق‌ها کمی بهتر به نظر می رسد ، اما ناهمواری هنوز باقی می‌ماند (فقط جراحی می تواند افتادگی پلک را برطرف کندو من ظاهر لب های کمی پرتر را دوست دارم).

سه روز بعد از تزریق ژل لب

 برخی از دوستانم از خارج از شهر به دیدار من آمدند. خیلی خوشحالم و به همه می گویم که تزریقی روی صورتم داشته ام. به طور ناگهانی حداقل نیمی از دوستان و همکارانم به من می گویند که آنها نیز همین را داشته اند.

من کمی ناراحتم که قبلاً اسرار ضد پیری خود را به من نگفته اند ممکن است این تزریق ها را زودتر انجام داده باشم و حتی نتیجه بهتری داشته باشم در واقع شما می توانید با تزریق های ضد چروک جلوی عمیق شدن چین و چروک ها را بگیرید.

اما من از تغییرات صورت هیجان زده هستم. تغییرات ظریف هستند. هیچ کس واقعا نمی تواند بفهمد، من. وقتی در آینه نگاه می کنم کمی جوان تر به نظر می رسم. به نظر می رسید سه سال گذشته بیش از هر بازه زمانی مرا پیر کرده بود.

و مطمئناً خط فک من به اندازه قبل آویزان نیست. چانه من کمی سفت تر به نظر می رسد من هنوز آن را کمی بیشتر دوست دارم و به دنبال این هستم که لیپوساکشن گردن یا لیفت گردن انجام دهم. اکنون گونه‌هایم دوباره به من یادآوری می‌کنند که در دهه ۳۰ زندگی‌ام چه شکلی بودند. شما نمی توانید ساعت را به طور کامل به عقب برگردانید. اما می توانید گذر زمان را برای مدتی طولانی‌تر متوقف کنید.

سه ماه گذشته است و در حالی که من عاشق لب های جدیدم هستم، کمی حجم بیشتری می خواهم به لب هایم اضافه کنم. احساس می کنم که صورتم را از نظر ظاهری به تناسب بیشتری رسیده است. اما فکر می کنم ترکیب گونه ها، ابرو، لب ها و خط فک بهترین نتیجه را به من داده است. لب به تنهایی خوب بود. اما قطعا خوشحالم که در روز تولدم جوانسازی کامل تری را انتخاب کردم.

من از نتیجه نهایی بسیار خوشحالم. در تعامل با مردم احساس بهتر و اعتماد به نفس بیشتری دارم. شما فکر می کنید مهم نیست، اما مهم است. همانطور که همیشه می گویم ما افراد اجتماعی هستیم. مردم به چیزهایی که می بینند توجه می کنند. ناگفته نماند که ما به ظاهرمان در عکس ها اهمیت می دهیم.

تزریق ممکن است شما را اسیر خود کند و باید مراقب باشید تا به سندروم استفاده بیش از حد از فیلر ها دچار نشوید. در یک بازه زمانی من تصمیم گرفته ام که لب هایم را دوباره ژل تزریق کنم که دکترم گفت در اولین درمان به اندازه کافی تزریق  انجام شده است و باید مراقب باشم تا قربانی استفاده بیش از حد فیلرها نشوم. به همین دلیل است که داشتن یک متخصص محافظه کار و ماهر در زمینه تزریق بسیار مهم است!

نکات شخصی من برای اولین تجربه که در تزریق داشتم:

 • قبل از رفتن و قبل از زدن کرم بی حس کننده غذا بخورید. به خصوص اگر می خواهید تزریق روی لب های خود داشته باشید. من در اثر هیجان فراموش کردم ناهار بخورم. گرسنه نبودن در طول درمان آرامش بخش تر است.
 • به جای کرم بی‌حس‌کننده، کیسه‌های یخ بسته‌شده با حوله را امتحان کنید (مخصوصاً قبل و بلافاصله بعد از تزریق لب) .
 • اگر از کرم بی حس کننده برای لب های خود استفاده می کنید، بهتره نکات را از تزریق کننده خود بپرسید.
 • شب قبل خوب بخوابید.
 • بدانید که مهارت تزریق کننده و انواع محصولات ژل صورت می تواند تفاوت زیادی در نتایج ایجاد کند. آنها همچنین بر مواردی مانند تورم و کبودی تأثیر می گذارند. اما در هر فرد متفاوت است و ممکن است با وجود بهترین تزریق کننده باز هم ورم داشته باشید.

موضوع مرتبط :

ماندگاری تزریق ژل

مراقبت پس از تزریق ژل لب

جوانی خود را بازیابی کنید با تزریق فیلر صورت

اگر ژل صورت خود را دوست نداشتید، چه کار کنید؟

زاویه سازی صورت با تزریق ژل مناسب

انواع ژلهای تزریقی صورت

۵ ترند برتر پرکننده لب در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

5/5 - (16 امتیاز)

0 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. admin گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید