باشگاه مشتریان نیک مد

 با خرید اولین محصول مصرفی خود از ما ، عضو باشگاه مشتریان نیک خواهید شد و با افزایش خرید خود، امتیازات بیشتری کسب نموده و خدمات بیشتری علاوه بر قیمت های بهتر ، دریافت خواهید نمود

توضیحات بیشتر در مورد باشگاه مشتریان نیک

معرفی در صفحه پزشکان :

کسانی که اولین خرید را انجام می دهند، عضو باشگاه مشتریان شده می توانند اطلاعات خود را جهت معرفی در سراسر کشور ارائه نمایند. صفحه "معرفی پزشکان" با عبارات مختلف از قبیل "بهترین پزشکان زیبایی" در نتایج گوگل دارای رتبه مناسبی بوده و هر روزه مخاطبین زیادی به این صفحه مراجعه می نمایند. پزشکان و کلینیک های مختلف در شهرهای مختلف با ذکر اسم ، آدرس و شماره تماس در این صفحه به مخاطبین معرفی می گردند. در صورت تمایل می توانید بازدیدی از این صفحه داشته باشید. (بهترین پزشکان و جراحان زیبایی)

بیمه عمر و حوادث :

افراد فعال در کلینیک ها و مطب های پزشکان و همچنین خانواده پزشکان می توانند از این خدمت باشگاه مشتریان نیک بهره برداری نمایند. افرادی که دچار حادثه در محل کار شوند و یا دچار فوت در هر کجا و به هر دلیل شوند، می توانند مبالغی را برای خود و یا خانواده خود تحت عنوان بیمه عمر از شرکت بیمه دریافت نماید. منشی مطب و یا هر فردی که توسط مدیر یک مجموعه معرفی شود، می تواند از خدمات این بیمه استفاده نماید.

قرعه کشی ماهیانه : 

در باشگاه مشتریان نیک به صورت ماهیانه (روز 5 ام هر ماه) یک قرعه کشی صورت می پذیرد و به سه نفر از برندگان این قرعه کشی محصولات مصرفی ژل و بوتاکس ، به صورت رایگان و یا با تخفیف های ویژه ارائه می شود. افرادی که دارای کارت بلک، سیلور و گلد باشند، در این قرعه کشی شرکت داده می شوند. اغلب این قرعه کشی ها به صورت Live بوده و در اینستاگرام برای مخاطبین قابل مشاهده می باشد.

مشاوره مارکتینگ :

از جمله خدمات باشگاه مشتریان نیک مد به پزشکان و جراحان در سراسر کشور، ارائه خدمات مشاوره مارکتینگ می باشد. مشاوره مارکتینگ توسط اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی پارک بازاریابی ایران ارائه خواهد شد. مشاوران معرفی شده در این بخش دارای مدرک دکتری مدیریت بازرگانی با گرایش دکتری بوده و طی قراردادی با بازرگانی نیک، به اعضای باشگاه مشتریان، خدمات مشاوره مارکتینگ و برندینگ ارائه می نمایند.

آفر دوره ای :

بازرگانی نیک به صورت ادواری محصولات ژل و بوتاکس را به صورت مستقیم وارد نموده و یا به صورت کامل از شرکت های واردکننده خریداری می نماید. قیمت این محصولات در زمان های خرید به این نوع اقلام بسیار مناسب و متفاوت از سایر محصولات روتین می باشد. افرادی که دارای کارت سیلور و گلد می باشند، در این بخش مشارکت داده شده و به آنها پیشنهاد جهت خرید و سرمایه گذاری داده می شود.

آموزش پرسنل :

یکی از خدمات باشگاه مشتریان نیک، ارائه دوره های آموزشی خصوصی ویژه پرسنل کلینیک ها و مطب ها می باشد. این دوره های آموزشی به صورت کاملا کاربردی بوده و باعث تمایز در خدمات یک پزشک یا جراح در ذهن مخاطبین می گردد. تلاش بر آن است که پرسنل ارائه دهنده خدمات در کلینیک ها و مطب ها ، حرفه ای شده و خدماتی در شأن مراجعه کنندگان ارائه نموده و موجب پیشنهاد کلینیک ها (تبلیغات دهان به دهان) به سابرین شوند.

معرفی در اینستاگرام :

ارائه کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام برای پرشکان جهت برندینگ و افزایش تعداد مراجعه کنندگان از جمله خدمات باشگاه مشتریان نیک می باشد. ارزش مالی این کمپین بیش از ۳ میلیون تومان بوده و این معرفی علاوه بر صفحه اینستاگرام نیک به صورت همزمان در صفحات مختلف نمایش داده شده و بیش از ۲ میلیون نفر این تبلیغات را مشاهده می نمایند.

مشاوره سرمایه گذاری :

یکی از مراکز معتبر ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری در کشور، پارک بازاریابی ایران می باشد. این مرکز طی قراردادی با بازرگانی نیک، ارائه خدمات ویژه سرمایه گذاری به پزشکان و جراحان طرف قرارداد خواهد داشت.

تسهیلات ویژه رفاهی :

بازرگانی نیک دارای قرارداد با هتل ها و مراکز تفریحی دارد. هتل داریوش کیش ، هتل نارنجستان ، باشگاه انقلاب و بسیاری مراکز دیگر خدمات رایگان و یا با تخفیف های ویژه به اعضای دارنده کارت طلایی یا گلدن کارت باشگاه مشتریان ارائه می نمایند.

مشاوره حقوقی :

گروه بازرگانی نیک دارای قرارداد همکاری با سه دفتر مشاوره حقوقی در حوزه های مختلف جهت ارائه مشاوره حقوقی املاک ، مشاوره حقوقی خانواده ، مشاوره حقوقی امور اداری و ... می باشد. افراد دارای کارت طلایی باشگاه مشتریان نیک می توانند از خدمات این بخش به صورت رایگان بهره مند گردند.

5/5 - (3 امتیاز)
پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید