بهترین روشهای جوانسازی صورت آقایان – فیلر و مزو صورت مردان

زیبایی در رویدادها
بهترین نکات زیبایی برای رویدادهای بزرگ
جولای 3, 2022
درمان خطوط پنجه کلاغی
بهترین روش درمان خطوط پنجه کلاغی
جولای 14, 2022

بهترین روشهای جوانسازی صورت آقایان – فیلر و مزو صورت مردان

روشهای جوانسازی صورت آقایان - فیلر و مزو صورت مردان

روشهای جوانسازی صورت آقایان - فیلر و مزو صورت مردان

تزریقات زیبایی آقایان و ضد چروک برای مردان موضوع این مطلب آموزشی برای پزشکان و علاقه مندان حضور زیبایی است.

جدیدترین گزینه های زیبایی برای رسیدن به بهترین ظاهر

درمان‌های غیرجراحی مانند تزریق‌های زیبایی در دهه گذشته به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند و مردان بیشتری از این طریق در تلاش هستند زیرا می‌توانند ببینند که درمان‌ها چه کاری می‌توانند برای دوستان و شریک زندگی‌شان انجام دهند.

درمان‌های غیرجراحی و جراحی پیشرفته امروزی، زمانی که توسط یک متخصص بسیار ماهر یا جراح پلاستیک انجام می‌شود به سختی قابل تشخیص هستند که چیزی جز ظاهری طبیعی به نظر می‌رسند. روزهایی که کار انجام شده روی صورت، پوست یا بدن شما برای هرکسی که ملاقات می کردید واضح بود گذشته است این روزها، ظاهر طبیعی اما بهبود یافته قطعا در مردان و زنان در سراسر جهان دیده می شود.

درمان‌های امروزی کاملاً پیشرفته هستند چه تزریق برای کاهش چین و چروک چشم یا خطوط پیشانی، یا درمان‌های لیزری برای جوان‌تر کردن پوست یا حتی برجسته کردن گونه برای ایجاد صورتی مردانه می تواند ویژگی‌های صورت شما زمانی که جاذبه اثر خود را از دست داده است  بازگرداند. یک تزریق کننده خوب، می تواند شما را بسیار جوان تر و از نظر ظاهری بهترکند و یک تزریق کننده بد می تواند چهره را با تزریق بیش از حد نامناسب گرداند.

درمان های زیبایی برای کاهش چین و چروک در مردان پیشرفت کرده است.

پیشرفت پزشکی گسترده‌ای که در دهه‌های اخیر متحمل شده است، امکان تکامل روش‌های پیشرفته‌تر، دقیق‌تر و پیچیده‌تر را فراهم کرده است. به ویژه زنان به عنوان طرفداران طولانی مدت در درمان های زیبایی صورت و روش های جوان سازی هستند مانند:

 • لیزر موهای زائد
 • بازسازی پوست با لیزر
 • درمان هایپرپیگمانتاسیون برای کاهش لکه های ناشی از آفتاب و لکه های پیری
 • برداشتن خال و ضایعات
 • درمان‌های جوان‌سازی پوست مبتنی بر نور
 • میکرودرم ابریژن
 • هیپرهیدروز (درمان های تزریقی برای تعریق بیش از حد)
 • جراحی زیبایی پلک (کاهش پلک یا لیفت پلک – بلفاروپلاستی)
 • لیفت صورت و گردن
 • لیپوساکشن برای حذف چربی هایی که به سختی آب می شوند.

چرا مردان نسبت به سال های گذشته بیشتر به مراقبت از پوست و درمان های تزریقی روی می آورند؟

 به همین دلیل است که جراحان پلاستیک و مراقبت از پوست فکر می‌کنند مردان بیشتر از همیشه تحت درمان‌هایی مانند حجم‌دهنده‌های پوستی یا پرکننده‌ها هستند.

تزریق‌هایی با کیفیت که می‌توانند باعث کاهش چروک‌های بدن، چین و چروک‌های صورت شوند. درمان های اصلاح پوست با لیزر؛ لایه برداری پوست و حتی جراحی لیفت صورت، جراحی بینی و جراحی لیفت گردن، علاوه بر این، لیپوساکشن مدت‌هاست که برای مردانی که می‌خواهند ناحیه شکم خود را که  از طریق ورزش نمی‌توانند به شکمی صاف دست پیدا کنند برطرف می نماید.

مردان به احتمال زیاد جذب و تمایل بیشتری برای انجام درمان های تزریقی و جراحی زیبایی یا پلاستیک دارند زیرا:

 • عکس‌ها و اشتراک‌گذاری تصاویر اکنون بخشی مهمی از زندگی است
 • مردان اکنون می بینند که صورت و بافت پوستشان چگونه به نظر می رسد و آنها این را بیشتر با وضوح و تصویر بالاتر از همیشه می بینند.
 • مردم اکنون اغلب از طریق شبکه های آنلاین ملاقات می کنند و فناوری های شبکه دیجیتال برای اولین بار به تصاویر وابسته هستند.
 • مردان تماشا می کنند که شریک زندگی خود و دوستان زن و مرد تحت درمان های زیبایی پوست و تزریقات قرار می گیرند و به ظاهر توجه می کنند.
 • در نهایت نتایج مشابهی را برای خود می خواهند
 • آنها گاهی کنجکاو هستند که ببینند برای بهبود ظاهر خود چه کاری می توان انجام داد.
 • در گذشته، درمان‌ها همیشه برای آنها گزینه قابل قبولی نبود، اما با توجه به اینکه مردان بیشتر به ظاهرشان اهمیت می‌دادند و می‌خواستند برای مدت طولانی‌تری بهترین ظاهر خود را داشته باشند این روش کاملاً رایج شده و به طور گسترده به عنوان بخشی ذاتی از «مردان» پذیرفته شده است.

بی ثباتی شغلی و تغییرات شغلی، به دلیل اینکه افراد بالای ۴۵، ۵۵ و ۶۵ سال می خواهند بیش از همیشه در نیروی کار باقی بمانند و به دلیل اینکه آنها اغلب با نامزدهای جوان تر برای نقش های شغلی اصلی رقابت می کنند فکر می کنند باید جوان به نظر برسند.

 • تحقیقات نشان داده است که آقایانی که جذاب‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسند اغلب انتخاب‌های بیشتری در شرکای عاشقانه و نقش‌های شغلی دارند حتی حقوق برای افرادی که توسط دیگران به عنوان جذاب‌تر ارزیابی می‌شوند، بالاتر است.

بهترین مزوهای جوانسازی آقایان

مزو جوانساز رویتاکر              مزو ملانو BCN          مزو جوانساز فیوژن        مزولایک         مزو جوانساز بایواسکین

از بین تمام جراحی های پلاستیک و درمان های زیبایی پوست که مردان می توانند انتخاب کنند، به نظر می رسد بهترین درمان های ضد پیری عبارتند از:

 • رینوپلاستی (تغییر شکل بینی): که اکنون می تواند با جراحی یا برای برخی از مردان با استفاده از پرکننده های تزریقی جراحی بینی انجام می شود.
 • لیپوساکشن (کاهش چربی های بدن)
 • جراحی پلک (بلفاروپلاستی برای رفع افتادگی پلک)
 • مواد تزریقی زیبایی (پرکننده‌ها و تزریق‌هایی که چین و چروک را کاهش می‌دهند و پنجه کلاغی را از بین می برند)
 • کوچک کردن سینه مردان
 • ایجاد کانتورینگ بدن پس از کاهش وزن شدید (مانند جراحی چاقی)

با این حال، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای مردان ، تزریق‌های زیبایی برای کاهش چین و چروک خطوط پنجه کلاغی و پیشانی یا بهبود ویژگی‌های صورت با ژل پیشانی است همچنین درمان‌های ضد چروک برای مردانی که بیش از حد در معرض نور خورشید قرار گرفته ‌اند یا به نظر می‌رسد سریع‌تر از همسالان خود پیر می‌شوند می تواند کارساز باشد.

اگر به آقایان ۴۰، ۵۰ و ۶۰ ساله نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که تغییرات قابل توجهی در ظاهر پوست آنها وجود دارد (به عنوان مثال، میزان و عمق چین و چروک های صورت آنها).

این تا حدی به عوامل ژنتیکی آنها مربوط می شود، اما به شدت تحت تأثیر قرار گرفتن در معرض نور خورشید در طول زندگی خود قرار می گیرد. به علاوه، زمانی که پوست در معرض سایر سموم محیطی مانند آلودگی قرار می گیرد، سریعتر پیر می شود.

داشتن یک رژیم غذایی نامناسب یا سیگار کشیدن نیز می تواند به سرعت، پوست و ظاهر کلی صورت را پیر کند و شکاف های عمیقی را ایجاد کند که ممکن است برای به دست آوردن بهترین نتیجه به درمان های پوستی (مانند درمان های فراکسل) نیاز داشته باشند.

خوشبختانه، کارهای زیادی می توان انجام داد تا ظاهری جوان تر و صاف تر به پوست بازگرداند.

درمان‌های زیبایی پزشکی «به سمت بهبودی سریع» برای مردانی هستند که خواهان کاهش چین و چروک‌های صورت هستند. بعلاوه، اگر هنوز مطمئن نیستید که برای لیفت صورت آماده اید، می‌توانید گونه‌های برجسته‌تر یا لب‌های کمی پرتر را در نظر بگیرید، اما اگر می‌خواهید کاری مثبت انجام دهید تا پیری پوست خود را کاهش دهید. به نظر می‌رسد این درمان‌ها در دستان یک تزریق کننده ماهر و واجد شرایط، سریع و کارآمد قرار گیرد.

بهترین ژل برای صورت آقایان

آلیاکسین        پرفکتا        بلترو        رووفیل       ژل آیدیا        ژل نورامیس      ژل نیوویا          ژل الانسه

درمان های تزریقی زیبایی صورت آقایان چیست و چگونه چین و چروک را کاهش می دهد؟

تزریق‌های زیبایی روشی است که شامل تزریق یک ماده پرکننده یا محلول شل‌کننده عضلانی مثل بوتاکس در سطحی از پوست است که به کاهش چین و چروک‌ها یا ایجاد حجم دهی کمک می‌کند.

تزریقات برای مردان گزینه های عالی برای کمک به کاهش خطوط صورت و چین و چروک های ناحیه چشم و همچنین بازگرداندن حجم بعض از نواحی صورت است که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن قابل توجه، حجم خود را از دست داده اند.

تزریقات ضد چروک زیبایی بهتر است توسط متخصصان واجد شرایط و آموزش دیده انجام شود این را در نظر داشته باشید که تزریق‌ها با پرکننده‌های چین و چروک زیبایی، حجم‌دهنده‌ها انجام می گیرد. این محلول ها با استفاده از سوزن های ریز یا کانولا های ریز تزریق می شوند.

برخلاف فیلرهای زیبایی ، که دقیقاً همانطور که از نام آنها پیداست (رفع چین و چروک، خطوط یا اسکار و  درمان چاقی یا نواحی لب)، مواد تزریقی شل کننده عضلانی مثل بوتاکس مصپورت ، عضلات اطراف ناحیه ای که چین و چروک در آن  اتفاق می افتد را درمان می کند . آنها همچنین می توانند برای درمان بیماری هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) استفاده شوند.

سه گزینه  عالی برای اینکه به بهترین شکل ظاهر شوید عبارتند از تزریق  در جهت رفع چین و چروک، درمان های جراحی و غیرجراحی برای مردان در دهه اخیر به طور فزاینده ای رایج شده است. تزریق ضد چین و چروک یکی از روش‌هایی است که به طور فزاینده‌ای محبوب مردان می باشد برای کاهش خطوط صورت و جوان‌سازی.

 زنان ده‌ها سال است که از آن‌ها استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد که مردها بالاخره متوجه می‌شوند که تزریق‌های زیبایی و درمان چین و چروک دور چشم چقدر می‌توانند به آنهاکمک کنند تا بهترین ظاهر خود را داشته باشند یا حداقل به اندازه جوانی شریک زندگی‌شان باشند.

روش های جوانسازی مرسوم آقایان

از نظر روش‌هایی که بیشتر برای مردان جذاب است، لیپوساکشن، لیفت پلک، جراحی زیبایی بینی و کوچک کردن سینه گزینه‌های جراحی محبوب هستند. در عرصه غیرجراحی، دو نوع روش درمانی تزریقی در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین روش‌های جوانسازی هستند که در کلینیک برای مردان قرار گرفته است. اینها تزریقات ضد چروک و پرکننده های پوستی می باشند.

 • پرکننده های پوستی برای جایگزین حجم از دست رفته، پر کردن جای زخم صورت یا تقویت یک ویژگی و تزریقات زیبایی برای کاهش چین و چروک یا کاهش خطوط پنجه کلاغی
 • یک تزریق کننده ماهر که از محلول‌های تزریقی با کیفیت استفاده می‌کند، معمولاً روش‌هایی را می‌شناسد که برای به حداقل رساندن قرمزی و کاهش کبودی پس از تزریق کمک می‌کند.
 • استفاده از یک کرم ضد آفتاب با رنگ ملایم برای پوشاندن علائم مبنی بر انجام تزریق می تواند بسیار مفید واقع گردد (قرمزی یا کبودی معمولاً در عرض چند روز کاملاً  از بین می رود، اگرچه در هر بیمار متفاوت است).

موضوع مرتبط :

هیالورونیک اسید چیست؟

کاربردهای رایج مزوتراپی

بهترین مزو مو آقایان

بهترین سن برای تزریق ژل بینی

4.8/5 - (22 امتیاز)
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

0 دیدگاه ها

 1. سارا ارجمند گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید