مقایسه رویتاکر و فیوژن Fusion vs Revitacare

کمپانی IBSA
معرفی کمپانی IBSA ایتالیا و محصولات شرکت IBSA
ژانویه 31, 2022
واکنش واکسن به ژل زیبایی
مطالعه جدید در مورد واکنش واکسن کرونا به ژل زیبایی
فوریه 15, 2022

مقایسه رویتاکر و فیوژن Fusion vs Revitacare

مزو فیوژن fusion

مزو فیوژن fusion

مقایسه رویتاکر و فیوژن Fusion vs Revitacare موضوع این مقاله برای پزشکان و علاقه مندان به حوزه مزوتراپی می باشد.

رویتاکر مو و فیوژن مو F-Hair vs Haircare

مقایسه رویتاکر و فیوژن مو

هیرکر

مواد موثره تشکیل دهنده در هیرکر عبارتست از اسیدهای آمینه شامل (arginine, cysteine, glycine, ornithine, glutamine) ، زینک و  مجموعه ویتامین های بیB3, B5, B6, B8, B9, B12

مزو رویتاکر

مزو مو Revitacare

مزو مو Revitacare

اف هیر

مواد تشکیل دهنده مزو مو F-Hair فیوژن که یک درمان احیا کننده برای مو است. این میکروگردش خون موثر پوست سر را بازیابی می کند و فولیکول های مو را احیا می کند.

 این مزو یک فرمول موثر است که برای مبارزه با موهای نازک، تحریک رشد مجدد و کاهش ریزش مو طراحی شده است. به لطف فعالیت باز کننده عروق Centella Asiatica و عصاره جینکو باعث افزایش جریان خون و در نتیجه تغذیه و اکسیژن رسانی پوست سر می شود.

فرمول مو همچنین حاوی تمام متابولیت ها (ویتامین ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی) مورد نیاز برای متابولیسم تغذیه ای و انرژی موها است.

 سیلیس ارگانیک ماتریکس پوستی را محکم می کند تا موها را محکم نگه دارد، در حالی که اسید هیالورونیک موها را مرطوب و نرم می کند.

 مواد تشکیل دهنده عبارتند از : اسید هیالورونیک ۰٫۱٪ ، کارنوزین ۱٪ ، دی متیل سیلاندیول سالیسیلات (سیلیکون آلی) ۱٫۴%.

عصاره جینکو بیلوبا ، عصاره جینکو بیلوبا ، عصاره سنتلا ، دکسپانتنول ۱ درصد، اسید پیروویک ، بیوتین و چند معدنی (کلسیم، آهن، روی، منیزیم، مس).

همان طور که از مواد فوق در دو مزو می توان بررسی کرد، هر دو مزو رویتاکر و فیوژن دارای ترکیبات مشابه هستند.

رویتاکر لاغری Cellucare  یا فیوژن لاغری PPC , XBC

مزو لاغری رویتاکر

CelluCare حاوی ترکیبی از اسیدهای هیالورونیک، کافئین و عناصر کمیاب Co-Mn-Zn  است که به طور موثر سلولیت را تجزیه می کند، سوزاندن چربی را تحریک می کند، ذخیره چربی را کاهش می دهد، میکروسیرکولاسیون و تخلیه را افزایش می دهد و ظاهر خارجی بافت پوست را بهبود می بخشد.

نتایج استفاده از سلوکر بلافاصله قابل مشاهده است. به وضوح چربی ذخیره شده در بافت را از بین می برد و شکل بدن را بهبود می بخشد. پوست را صاف می کند و پوست پرتقال را به طور قابل مشاهده کاهش می دهد.

مشخصات سلوکر؛ سلولیت را کاهش می دهد استفاده از اسید هیالورونیک به از بین بردن رسوبات چربی ناخواسته، با آزادسازی سلول های چربی، که مسئول فرآیند تشکیل چربی در بدن ما هستند، کمک می کند.

فعال کننده چربی سوزی، کاهش رسوبات چربی CelluCare باعث کاهش چربی و تبدیل آن به انرژی می شود. علاوه بر این، عناصر کمیاب فعالیت آنزیم های مربوطه را در بدن ما به حداکثر می رساند.

افزایش میکروسیرکولاسیون و زهکشی کافئین باعث تحریک میکروسیرکولاسیون پوست شده و به از بین بردن اسیدهای چرب کمک می کند.

ظاهر بافت پوست را بهبود می بخشد و خاصیت آبرسانی اسید هیالورونیک به پوست احساس صاف و نرمی می بخشد. عناصر کمیاب باعث تحریک سلول ها و تقویت کیفیت پوست می شوند.

مزو رویتاکر

مزو لاغری فیوژن XBC و PPC

درمان نهایی برای دستیابی به اندامی عالی است. بر روی مکانیسم های مختلفی برای کاهش پوست پرتقال، تحریک لیپولیز، تخلیه و سفت شدن عمل می کند.

تنها عمل کردن بر روی تمام این فرآیندهای بیولوژیکی می تواند منجر به نتایج موفقیت آمیز به ویژه برای سلولیت شود. عصاره های هیالورونیداز وکتوریزه، کنگر فرنگی و جینکو بیلوبا مایعات انباشته شده مملو از سموم را از بین می برد که منجر به کاهش حجم و احساس سنگینی پا می شود.

لیپاز وکتوریزه و کافئین سلول‌های چربی را برای آزاد کردن چربی (لیپولیز) تحریک می‌کنند در حالی که ال-کارنیتین متابولیسم چربی را به داخل سلول‌ها تحریک می‌کند.

 و برای تکمیل این فرآیند، ملیتوتوس رگ‌های خونی را تقویت می‌کند تا از تجمع سلولیت جدید جلوگیری کند، در حالی که عصاره هیدروکوتیل پوست را محکم می‌کند تا شلی را به دلیل کاهش حجم کاهش دهد.

ضدلک رویتاکر Cytocare 532  مقایسه با فیوژن ACN , XFC

مقایسه ضدلک رویتاکر و فیوژن

مزو ضدلک سیتوکر ۵۳۲

مواد تشکیل دهنده این مزو هیالورونیک اسید ، ترکیبات مولتی ویتامین شامل retinol, thiamin, riboflavin, nicotinamide, دکسپنتانول و pyridoxineو اسید اکوربیک ،  ergocalciferol, tocopherol می باشد.

Non cross-linked hyaluronic acid (32 mg/ml)

Vitamins: Vitamin B4 (Adenine), B8 (Biotin), B5 (Calcium Pantothenate), B9 (Folic Acid), B7 (Inositol), B3 (Nicotinamid), B6 (Pyridoxin), B2 (Riboflavin), B1 (Thiamine), B 12

۲۰ essential amino acids: Alanine, Arginine, Asparagine, Asparatic acid, Cysteine, Glutamine, Glutamic acid, Glycine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Proline, Serine, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine

Lipoic Acid

Putrescine

Thymidine

مزو ضدلک فیوژن

فرمول F-XFC یک تقویت کننده پوست بر پایه بیش از ۶۳ ماده فعال است. عملکرد اصلی XFC تقویت سلول های بنیادی و افزایش متابولیسم سلولی است. این ترکیب منحصر به فرد حاوی تمام مواد مغذی برای سلول ها و تمام مولکول های درگیر در چرخه کربس است.

این مواد مغذی برای سلول‌ها برای تولید ATP (انرژی سلولی) ضروری هستند. F-XFC+ یک فرمول تقویت شده حاوی اسید هیالورونیک و فاکتورهای رشد برای عملکرد قوی تر است. مناسب برای مشتریان بین ۲۰ تا ۴۰ سال.

بیو احیا کننده، جلوگیری از پیری پوست، تحریک سلول های بنیادی، خنثی کردن رادیکال های آزاد، کاهش گلیکوزاسیون، جلوگیری از ایجاد چین و چروک، سفت، تحریک سنتز کلاژن، روشن کردن رنگ پوست و کاهش التهاب.

مزو CAN ، یک درمان هدفمند برای پوست ناخالص، بیماری های پوست چرب و منافذ باز. آکنه یک اختلال در فولیکول مو و غدد چربی است. زمانی اتفاق می افتد که منافذ پوست با سلول های مرده پوست مسدود می شوند.

سبوم که به طور معمول به سطح تخلیه می شود مسدود می شود و باکتری هایی مانند P. acnes شروع به رشد می کنند و منافذ ملتهب می شوند. التهاب همان چیزی است که باعث قرمزی و متورم شدن جوش می شود. سبوم (روغن): روان کننده و محافظت از پوست و مو.

ACN حاوی مولکول های فعال زیستی است که به وضوح رشد ۵-α ردوکتاز و P. acnes را مهار می کند و به کنترل بهتر آکنه و اثر ضد میکروبی کمک می کند. ACN دارای اثر ضد التهابی، تسکین دهنده پوست مستعد آکنه، کاهش قرمزی پوست و تسکین سریع تحریک پوست است.

مزو فیوژن

مزو فیوژن fusion

مزو فیوژن fusion

روشن کننده رویتاکر Cytocare 715 مقایسه با فیوژن Radiance

مزو روشن کننده فیوژن رادیانس

F-Radiance درمان نهایی در برابر پیگمانتاسیون و روشن شدن پوست با فاکتورهای رشد اضافه است. روشن شدن پوست شاید سخت ترین درمان باشد زیرا رنگدانه یک فرآیند مداوم است و محصول باید به طور مداوم استفاده شود.

برای به دست آوردن نتایج مؤثر، ما بر روی ۲ مکانیسم عمل می کنیم: در سطح ملانوسیت ها برای کاهش تولید ملانین و روی لایه های سطحی پوست با ایجاد لایه برداری نرم برای تحریک چرخش پوست به منظور از بین بردن سلول های سطحی شارژ شده با رنگدانه ها.

پس از چند بار استفاده ، رنگ پوست روشن می شود و نتایج چشمگیر در طولانی مدت به دست می آید. هر ویال فقط حاوی مواد فعال است، بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده یا مواد شیمیایی دیگر.

رنگ پوست را روشن می کند، پوست را نرم و بازسازی می کند، رنگدانه ها را کاهش می دهد و رادیکال های آزاد را خنثی می کند.

عناصر فعال: گلوتاتیون ، رتینول ، ویتامین سی ، پپتید بیومیمتیک CG-TGP2. ، پپتید استیل گلیسیل بتا آلانین ، فاکتور رشد CG-TRX.

مزو فیوژن

مقایسه فیوژن و رویتاکر

مقایسه فیوژن و رویتاکر

مزو روشن کننده سیتوکر ۷۱۵

مواد تشکیل دهنده این مزو عبارتند از : هیالورونیک اسید ، مولتی ویتامین ها شامل (Retinol , thiamin , riboflamin , nicodinamide و دکسپنتانول و pyridoxineو اسید اسکوربیک ، ergocalciferol, tocopherolو کلسیم کلراید ، پتاسیم کلراید ، مس ، مگنزیم کلراید ، منگنز ، سدیم ، سدیم هیدرژن کربنات ، سدیم کلراید ، سدیم هیدروژن ، فسفات ، سدیم سنتلا ، نیکل کلراید ، زینک ، آلانین ، آرجینین ، آسپراجین ، glycine و Lysine ، پرولاین ، سرین ، tryptophan، والین ، ویتامین B4 ، B8، B5، B9، B7، B3 ، B6 ، B1، B2 ، B12، اسید لیپویک

نتیجه گیری مقایسه رویتاکر و فیوژن

مزو رویتاکر فرانسه دارای مواد موثره و مفید متعددی جهت اثربخشی بهتر می باشد. مزو فیوژن اسپانیا نیز مواد مشابهی جهت تاثیرات بهتر دارد. اغلب مزوهای رویتاکر ۵ میل هستند . در صورتی که مزوهای فیوژن اغلب ۱۰ میل هستند.


موضوع مرتبط :

بهترین مزو مو

مزو فیوژن Fusion meso

بهترین کوکتل مزوتراپی

فیلر مو یا هیرفیلر 

مزو رویتاکر

بهترین مزو دور چشم

بهترین مزو ضدلک

 

4.8/5 - (9 امتیاز)
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

0 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

  2. سارا ارجمند گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

  3. سارا ارجمند گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید