ژل سینگ درم Singderm و سینگ فیلر Singfiller

ژل الانسه - ژل Ellanse
بهترین ژل گونه | معرفی بهترین مارک ژل گونه
دسامبر 21, 2020
مزوتراپی پارایزو - کوکتل paraiso
مزو پرایزو PARAISO Meso | پارایزو اسپانیا
دسامبر 31, 2020

ژل سینگ درم Singderm و سینگ فیلر Singfiller

ژل هیالورونیک اسید مفاصل

ژل هیالورونیک اسید مفاصل

معرفی ژل سینگ درم ۱۰ سی سی و مشخصات فنی آن را در این صفحه گروه بازرگانی نیک بخوانید.

ژل هیالورونیک اسید سینگ درم Singderm با لیدوکائین

با افزایش سن افراد ، مواردی مانند چین و چروک ظاهر می شود و افراد پیرتر به نظر می رسند. به دلیل هیالورونیک اسید بدن با افزایش سن از بین می رود ، دیگر جوان و زیبا به نظر نمی رسیم. بنابراین پرکننده پوست مانند Singderm به شما لطفی در جوان ماندن می کند. سینگ درم تزریق هیالورنیک اسید با لیدوکائین است که توسط Singclean Medical ارائه شده است.

بر اساس محصولات موفق Singfiller ما ، ۰٫۳٪ لیدوکائین به Singderm اضافه می کنیم ، این باعث کاهش درد در طی مراحل تزریق می شود.

ژل هیالورونیک اسید مفاصل

ژل هیالورونیک اسید

از Singderm® می توان برای تزریق ناحیه ای مانند پیشانی ، خطوط پنجه کلاغی ، خطوط اخم ، لب ها و گوشه های چین و چروک استفاده کرد. ما می توانیم زنی را که به سینگدرم تزریق کرده بسیار جوانتر به نظر برسیم و چین های بینی از بین بروند.

آنچه مهمتر از همه قابل توجه است این است که Singderm® از نظر زیست سازگاری بهتری دارد ، هیچ عارضه ای برای بدن ما به همراه نخواهد داشت ، جوان و زیبا شدن برای ما ایمن است و Singderm® به آرامی تخریب می شود ، بیش از ۱۲ ماه طول می کشد!

سینگدرم شامل هیالورونیک اسید اصلاح شده (HA) تولید شده توسط باکتریها و ۰٫۳٪ لیدوکائین است که با غلظت ۲۴ میلی گرم در میلی لیتر در یک بافر فیزیولوژیکی فرموله شده است. ژل سینگ درم در مقایسه با فیلرهای هیالورونیک اسید دو فازی ، یک فیلر پوستی مونوفازیک ، جامد تر است .

مشخصات فنی ژل سینگ درم

سینگ درم شامل هیالورونیک اسید اصلاح شده (HA) تولید شده توسط باکتریها و ۰٫۳٪ لیدوکائین است که با غلظت ۲۴ میلی گرم در میلی لیتر در یک بافر فیزیولوژیکی فرموله شده است.

مدت زمان ماندگاری ژل سینگ درم

ماندگاری ژل سینگ درم ۱۲ ماه از زمان تزریق می باشد.

ناحیه تزریق ژل سینگ درم 

ژل سینگ درم در لایه عمق یا سطح درم تزریق می گردد.

تفاوت سینگ فیلر و سینگ درم 

سینگ فیلر , سینگ درم

سینگ فیلر , سینگ درم

درباره شرکت تولید کننده جهت فروش ژل سینگ درم

Singclean Medical همیشه تأکید زیادی بر تحقیق و توسعه محصولات داشته است ، هر ساله ۱۰٪ از کل درآمد فروش سالانه در تحقیق و توسعه برای تولید محصولات نوآورانه و معرفی تجهیزات پیشرفته سرمایه گذاری می شود.

مرکز تحقیق و توسعه پزشکی Singclean مجهز به اتاق تمیز کلاس ۱۰،۰۰۰ (شامل کلاس ۱۰۰) با مساحت بیش از ۲۰۰ متر مربع است. همچنین ، Singclean در سال های گذشته تعدادی از فناوری های ثبت اختراع را به دست آورده است. این شرکت گواهینامه شرکت فناوری پیشرفته و پیشرفته Hangzhou را در سال ۲۰۰۷ ، استان ژجیانگ در سال ۲۰۰۸ ، چین را در سال ۲۰۱۰ به دست آورد و ژل هایلورونات سدیم پزشکی در سال ۲۰۱۱ گواهینامه CE را دریافت کرد.

برای تأکید بر ادغام تولید ، آموزش و تحقیقات ، و استفاده کامل از مزایای کالج ها و دانشگاه ها در پرورش استعدادها و توسعه فن آوری ها ، Singclean Medical یک مرکز تحقیقاتی مشترک با دانشگاه علم و صنعت ژجیانگ ایجاد کرده است ، روابط همکاری تحقیق و توسعه با دانشگاه ژجیانگ ، دانشگاه دونگوا و دانشگاه ژجیانگ به خوبی برقرار کرده است. فناوری و بسیاری از صاحب نظران شناخته شده را به عنوان مشاوران فنی شرکت دعوت کرد.


موضوع مرتبط:

ژل ۱۰ سی سی

ژل ولوس Volus

ژل هیالورونیک اسید تزریق ران ، باسن و سینه

Rate this post
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید