فروش هیالاز برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

کارتریج دکتر پن - کارتریج نیدلینگ - کارتریج میکرونیدلینگ
کارتریج دکتر پن – کارتریج میکرونیدلینگ
آوریل 11, 2020
عوارض میکرونیدلینگ - کاربرد میکرونیدلینگ
مزایا و عوارض میکرونیدلینگ و مزوتراپی
آوریل 19, 2020

فروش هیالاز برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

Hyaluronidase - hyalase - هیالاز - هیالورونیداز

فروش هیالاز Hyalase برای دفع ژل فیلر و کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز موضوع این مطلب آموزشی است. می توانید به منظور کم کردن حجم نواحی که تزریق فیلر شده و یا دفع کامل ژل در بدن از هیالاز استفاده کنید. همچین کوچک کردن بینی با هیالاز یکی از روش های مرسوم زیبایی می باشد.

نام تجاری هیالورونیداز Hyaluronidase هیالاز است که به دو صورت ویال و آمپول ۱۵۰۰ واحدی به فروش می رسد.

زمانی که با فیلرهای هیالورونیک اسید حجم دهی؛ بیشتر از حد مطلوب صورت بگیرد و فرد احساس نارضایتی داشته باشد، می توان با تزریق آمپول هیالاز که باعث می‌شود مولکولهای ژل شکسته شود و طی چند روز از بدن فرد دفع می شود.

روزهای اول بعد از تزریق فیلر مقداری تورم طبیعی وجود دارد؛ که این ورم ها در ناحیه لب و زیر چشم بیشتر است توصیه می شود حداقل بعد از یک هفته اقدام به تزریق هیالاز شود تا حجم اصلی ژل مشخص شود. هیالاز بر روی فیلر هایی که بر پایه‌ی هیالورونیک اسید هستند تاثیر می‌گذارد و فیلر هایی که پاژ هستند را نمی شود با تزریق آنزیم از بین برد؛ تنها راه از بین بردن این فیلر ها جراحی و تخلیه است.

تعدادی از افراد به آنزیم هیالاز حساسیت دارند و بهتر است قبل از تزریق تست گرفته شود. محلول رقیق شده هیالاز را با سرنگ انسولین در ناحیه ساعد در داخل پوست تزریق کنید و اگر بعد از نیم ساعت علائمی چون خارش و کهیر بروز پیدا نکند؛ مشکلی برای تزریق آنزیم ندارید.

پروتکل هیالاز 

۱- ۱۰ میلی لیتر آب برای تزریق یا ۰٫۹٪ نرمال سالین در یک سرنگ بکشید.

۲- هیالورونیداز ۱۵۰۰IU را با ۱ میلی لیتر از ۱۰ میلی لیتر نرمال نمک یا آب برای تزریق بازسازی کنید.

۳- برای اطمینان از حل شدن کامل پودر ، ویال را بچرخانید.

آیا هیالورونیداز فوراً کار می کند؟

هیالورونیداز دارای اثر فوری و نیمه عمر دو دقیقه با مدت زمان اثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت است. هنگامی که ما فرآیند تزریق هیالورونیداز را شروع می کنیم ، ژل هیالورونیک اسید در آن قسمت بلافاصله تجزیه و نرم می شود.

کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

در شرایط  امروزی و راحت تر شدن مسائل پزشکی بیشتر افراد به دنبال روش های کم درد تر و بی دردسر تری برای زیباتر شدن و رفع نقص های خود هستند. تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی های گوشتی روشی بسیار راحت است که فرد بدون جراحی و روش های تهاجمی می تواند اقدام به کوچک کردن بینی با هیالاز نماید.

در روش کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز نیازی به بیهوشی و یا جراحی نیست در نتیجه دوره نقاهت بسیار کوتاه بوده و عارضه ایی هم ندارد.

آنزیم با تاثیر گذاری بر روی غضروف ها و بافت چربی ها باعث کاهش حجم آن ها شده و در نهایت بینی کوچک تر می شود.

برای از بین بردن احساس درد  بیمار در زمان کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز می توان از پماد های بی حسی موضعی استفاده کرد. تعداد جلسات برای کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز بین ۲ تا ۶ جلسه است؛ که این میزان بسته به نظر پزشک در جلسه مشاوره قابل تعیین است. بهتر است فاصله زمانی هر تزریق بین ۱ الی تا ۲ هفته باشد.

آنزیم هایی که در روش کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز استفاده می شود؛ کاملا ایمن بوده و با بافت بدن انسان سازگار بوده. به همین دلیل تزریق آنزیم برای فرد حساسیت و یا آلرژی ایجاد نمی کند.

ماندگاری این روش برای کوچک نگه داشتن بینی دائمی است. فقط در صورتی که فرد دچار بارداری یا چاقی شود؛ ممکن است مقداری از حالت بینی برگردد. که این حالت با یک جلسه تزریق دوباره به حالت قبل باز می گردد.

مراقبت های بعد از کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز

بعد از کوچک کردن بینی با آنزیم هیالاز ، از ماساژ دادن بینی خودداری شود و بهتر است فرد از چسب بینی استفاده کند. تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق از آب زدن به ناحیه خودداری شود. اگر بیمار دچار کمبود ویتامین D است توصیه می شود از قرص ویتامین D بانظر پزشک استفاده شود.

آموزش تهیه آنزیم هیالورونیداز ۱۵۰۰ واحدی و انجام تست 

در حال ارسال
نقد کاربر
0 (0 رای)

10 نظر

 1. Mona نوامبر 6, 2020
  • admin نوامبر 6, 2020
 2. negin نوامبر 9, 2020
  • admin نوامبر 10, 2020
 3. sh دسامبر 7, 2020
  • admin دسامبر 7, 2020
 4. الناز آوریل 1, 2021
  • admin آوریل 2, 2021
 5. شقایق زمانی آوریل 12, 2021
  • admin آوریل 16, 2021

پاسخ دهید

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید