نخ لیفت زیر چشم ۶۰mm گیج ۲۱

هایفوتراپی
مزایای لیفتیگ به روش هایفوتراپی
می 6, 2020
آبرسان - فروش آبرسان
آبرسانی به پوست یعنی چه ؟ آموزش آبرسانی به پوست
می 22, 2020

نخ لیفت زیر چشم ۶۰mm گیج ۲۱

نخ لیفت زیر چشم

نخ لیفت زیر چشم مونو ۲۶ گیج ۶۰ است. فروش نخ لیفت زیر چشم در بسته های چهار تایی و بیست تایی بسته به نوع برند عرضه می شود. پزشکان می توانند جهت خرید نخ لیفت زیر چشم از خدمات مشاوره ما بهره مند گردند.

نخ لیفت زیر چشم ۶۰mm گیج ۲۱

پوست نواحی دور چشم از جمله نخستین قسمت هایی است که با بالا رفتن سن و حرکات تکراری عضلات صورت ، سریع تر از سایر قسمت های بدن دچار چین و چروک و افتادگی می شود. از این رو در طی سال های جاری یکی از کم خطرترین و موثرترین راه حل های برطرف کردن چین و چروک های اطراف چشم ، افتادگی و پف زیر چشم که مورد تایید پزشکان و مورد استقبال افراد قرار گرفته است ، لیفت نخ زیر چشم می باشد که در حال حاضر به وسیله ی پزشکان متخصص  در اغلب کلینیک های زیبایی و درمانی در تمام جهان مورد انجام واقع می شود. نخ های مخصوص لیفت موجب تحریک و تولید کلاژن پوست می شوند و کیفیت و قوام پوست را در نقاط تحت درمان ارتقا و منجر به برطرف شدن چین و چروک اطراف چشم و رفع افتادگی و پف زیر چشم می شوند.

نخ لیفت زیر چشم ۶۰ میلیمتر و دارای سوزن گیج ۲۱ می باشد

چگونگی انجام عمل لیفت نخ زیر چشم  ۲۱G  ۶۰mm  

این شیوه درمانی زیبایی کاملاً بدون درد و ناراحتی و تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد. پزشک متخصص با به کارگیری سوزن های توخالی و تعدادی نخ های ریز مخصوص و قابل جذب لیفت در نقاطی که از پیش علامت گذاری شده اند با مهارت و دقت تمام وارد و جای گذاری می کند و پس از بالا کشیدن نخ ها را خارج می کند.

اجرای این عملیات بدون ایجاد هیچ برش و بخیه و زخمی خواهد بود  و به صورت سرپایی انجام می شود و دوره نقاهت کوتاه و بدون دردی را به دنبال دارد.

نخ های مورد استفاده در لیفت نخ زیرچشم

عموماً دو نوع نخ جهت اجرای عمل لیفت نخ زیر چشم به کار گرفته می شود که شامل نخ های صاف و بدون خار و نخ های خاردار و دندانه دار می باشند. تمایز عمده این نوع نخ ها در مقایسه با همدیگر در مدت زمان ماندگاری و پایداری آن ها پس از کاشت می باشد به گونه ای که نخ های صاف و بدون خار اغلب بعد از گذشت چند ماه به طور طبیعی جذب بدن می شوند ، در صورتی که نخ های خاردار قادرند تا چند سال پس از کاشت دوام داشته باشند. ولی جدای از نوع نخ های نام برده جنس نخ های به کار گرفته شده در لیفت نخ زیر چشم هم بایکدیگر فرق خواهند داشت. رایج ترین و معروف ترین جنس نخ هایی که در طی سال های اخیر توسط پزشکان به کار گرفته شده اند نخ های PDO  و PCL  و PLLA  هستند  که تمایز عمده  آن ها در توان و مقاومت کششی نخ ها می باشد.

مدت ماندگاری نتایج  لیفت نخ زیر چشم

ماندگاری  اثرات این عمل به نوع نخ و جنس نخ به کار گرفته شده وابسته است. به طور نمونه ، نخ های PDO  اغلب قادرند ۶ الی ۹ ماه بعد از کاشت زیر چشم دوام بیاورند و بعد از این مدت به طور طبیعی جذب بدن می شوند و فرد قادر است در صورت تمایل مجددا جهت اصلاح و ترمیم اقدام نماید. نخ های PLLA  در مقایسه با  نخ های PDO  قدرت و مقاومت کششی زیادتری خواهند داشت و قادرند تاثیرات خود را تا ۱۸ ماه در زیر چشم حفظ کنند. نخ های PLC هم از استحکام و ماندگاری بسیار زیادی برخوردارند و اغلب ۲ الی ۳ سال قادرند تاثیرات خود را در نواحی مورد درمان حفظ کنند و بعد از این مدت به وسیله خود بدن بطور طبیعی جذب خواهند شد.

اثرات جانبی استفاده از نخ لیفت زیر چشم  ۲۱G  ۶۰mm 

بی تردید چگونگی اجرا و به کارگیری درست روش ها و فنون مناسب و اصولی جهت اجرای عمل لیفت با نخ دور چشم کلیدی ترین فاز و بخش لیفت زیر چشم به حساب می آید چرا که اجرای درست و اصولی و دقیق آن نقش فراوانی در نتایج حاصل شده خواهد داشت. به طور کلی امکان دارد نخ های مخصوص لیفت موجب قرمزی ، کبودی و تورم جزئی در محل درمان شوند که پس از گذشت چند روز برطرف خواهند شد. با این ‌وجود ، ممکن است اشخاص گوناگون به درمان واکنش های مختلفی بروز دهند. از این رو این عمل می بایست حتما توسط متخصص مجرب و کلینیک های معتبر انجام گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر نخ لیفت های ما به این صفحه مراجعه نمایید.


موضوع مرتبط :

نخ لیفت PDO چیست؟

بالا کشیدن یا لیفت گونه با نخ لیفت

بهترین نخ لیفت صورت

نخ لیفت سیلوئت Silhouette Soft

Rate this post
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید