روش های درمان ریزش مو و کاشت مو

بهترین مزو لاغری - مزو لاغری ولودرم - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوری
آموزش مزوتراپی لاغری | ساخت کوکتل مزوتراپی لاغری
سپتامبر 13, 2019
Liquidimplant - لیکویید ایمپلنت
ژل فیلر لیکویید ایمپلنت Liquidimplant
سپتامبر 30, 2019

روش های درمان ریزش مو و کاشت مو

روش های درمان ریزش مو - کاشت مو

 انواع روش های درمان ریزش مو و کاشت مو را در این مطلب آموزشی خواهید آموخت. همچنین روش های تقویت مو را خواهید آموخت

  • متدها و راهکار های تقویتی

در مواردی که با گستردگی وسیعی از ریزش مو رو به رو نیستید و تنها قسمت های کوچک و منطقه ای از سر دچار ریزش مو شده اند و هنوز فولیکول های سر تماماً ضعیف و تخریب نشده اند و برگشت پذیر هستند می توان تحت نظارت و مشاوره متخصصین مربوطه با شیوه های تقویتی و بدون انجام عمل کاشت مو ، خالی شدن و کم پشتی نواحی مورد نظر را با روش های متفاوت و متعددی برطرف ساخته و از ریزش موی مجدد آن ها پیشگیری نمود. این روش های تقویتی عبارتند از :

درمان ریزش مو با ویتامین درمانی :

یکی از متد درمانی می باشد که طی آن انواع ویتامین های ضروری جهت تغذیه و بهبود موهای سر به کار گرفته می شود و می بایست زیر نظر و مشاوره متخصص مربوطه انجام و استفاده شود.

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو :

یک راهکار مکمل ، فوری و جدید است. طریقه ی درمان به شکل تزریقی بوده و در نواحی و قسمت های تحت درمان عملکرد آن به این صورت است که از محلول ها و داروهای تزریقی نظیر انواع پروتئین ها ، ویتامین ها ، هورمون های رشد ، آنزیم ها و آنتی اکسیدان ها و موادی که سبب بهبود خون رسانی در سطح سر خواهند شد و به تحریک فولیکول ها و تغذیه مو ها کمک خواهند کرد بهره گرفته می شود تا به تدریج عمل رویش مجدد موها و تقویت ضخامت موها ، ترمیم ساختار مو نواحی تحت درمان انجام گیرد.

درمان ریزش مو با روش PRP :

PRP یا سلول درمانی و یا پلاکت درمانی در حقیقت محصولی خونی است که بر طبق آن عوامل رشد پلاکت های خون یا یاخته های بنیادی که غیرفعال و یا در فاز استراحت فرورفته اند را تحریک می سازد که این تحریک سبب می گردد تا جوانی و سلامت دوباره به پوست و مو بازگردد. به بیانی دیگر موجب خواهد شد تا از ریزش مو پیشگیری و در حالاتی سبب رویش مجدد موها شود.

  • کاشت مو

بعضی مواقع در شماری از بیماران گستردگی ریزش مو بسیار بوده و تنها به نواحی و مناطق کمی محدود نمی شود و راهکارهای تقویتی نتایج رضایت بخش و موثری را برای آنان در پی نخواهند داشت. در این صورت شخص در این حالت به عمل کاشت مو اقدام می نماید. وضعیت کاشت موی هر شخص به بانک مو و بخش اهدا دهنده وابسته است. به گونه ای که هر اندازه بانک مو و قسمت اهدا دهنده ی خوب و قوی باشد ، کاشت مو و گستردگی پیوند زیادتری را در بر خواهد گرفت.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو sut :

یکی از عالی ترین و جدیدترین شیوه های رفع طاسی و کچلی و ریزش مو ، کاشت مو به این روش است که همه ی خطرات و نواقص سایر روش های کاشت مو در آن تماماً برطرف و رفع شده است. به طوری که هیچ عارضه و خطرات جانبی نظیر خونریزی ، ورم ، قرمزی ، درد ، جای بخیه ، دوره نقاهت طولانی در آن وجود ندارد.در این شیوه درمانی کاشت مو سه برابر شیوه های درمانی fit  و fut  خواهد بود.

بهترین روش کاشت مو hrt :

به پروسه ای گفته می شود که در آن موی مشابه و تازه جانشین نواحی خالی و کم پشت سر می شود. این موهای جدید در عوض کاشت بر روی سطح درونی پوست بر روی شبکه نامرئی پوست سر به گونه ی تار به تار با مواد اصلی و ضد آلرژی کراتین گیاهی ثابت و یا بافت می شود. در این روش شخص احتیاجی به بانک مو و قسمت اهدا دهنده ندارد و از موی مصنوعی و مشابه به موی سر طبیعی فرد استفاده می شود و عمل پیوند انجام خواهد شد. این موها قابلیت رشد نخواهند داشت.

علل رایج ریزش مو

  • عوامل ژنتیکی و وراثتی
  • بیماری کم کاری و یا پرکاری تیروئید
  • بیماری کم خونی و یا کمبود آهن ، روی ، مس
  • رژیم غذایی ناسالم و کمبود انواع ویتامین ها و پروتئین ها
  • استرس و تنش های روحی و روانی
  • شست و شو و مراقبت نادرست و نامناسب از موها
  • استفاده از مواد شیمیایی نظیر انواع رنگ های موی سر و حالت دهنده ها و وسیله های برقی

بهترین کوکتل مزو مو به همراه آموزش مزوتراپی مو

انواع چین و چروک و بهترین روش درمان چین و چروک

ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

برای جوان سازی پوست چه بخوریم؟

واردکننده رووفیل   پرفکتا    ژل آیدیا     مزو فیوژن     مصپورت

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید