روش های درمان ریزش مو و کاشت مو

بهترین مزو لاغری - مزو لاغری ولودرم - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوری
آموزش مزوتراپی لاغری | ساخت کوکتل مزوتراپی لاغری
سپتامبر 13, 2019
Liquidimplant - لیکویید ایمپلنت
ژل فیلر لیکویید ایمپلنت Liquidimplant
سپتامبر 30, 2019

روش های درمان ریزش مو و کاشت مو

روش های درمان ریزش مو - کاشت مو

 انواع روش های درمان ریزش مو و کاشت مو را در این مطلب آموزشی خواهید آموخت. همچنین روش های تقویت مو را خواهید آموخت

  • متدها و راهکار های تقویتی

در مواردی که با گستردگی وسیعی از ریزش مو رو به رو نیستید و تنها قسمت های کوچک و منطقه ای از سر دچار ریزش مو شده اند و هنوز فولیکول های سر تماماً ضعیف و تخریب نشده اند و برگشت پذیر هستند می توان تحت نظارت و مشاوره متخصصین مربوطه با شیوه های تقویتی و بدون انجام عمل کاشت مو ، خالی شدن و کم پشتی نواحی مورد نظر را با روش های متفاوت و متعددی برطرف ساخته و از ریزش موی مجدد آن ها پیشگیری نمود. این روش های تقویتی عبارتند از :

درمان ریزش مو با ویتامین درمانی :

یکی از متد درمانی می باشد که طی آن انواع ویتامین های ضروری جهت تغذیه و بهبود موهای سر به کار گرفته می شود و می بایست زیر نظر و مشاوره متخصص مربوطه انجام و استفاده شود.

درمان ریزش مو با مزوتراپی مو :

یک راهکار مکمل ، فوری و جدید است. طریقه ی درمان به شکل تزریقی بوده و در نواحی و قسمت های تحت درمان عملکرد آن به این صورت است که از محلول ها و داروهای تزریقی نظیر انواع پروتئین ها ، ویتامین ها ، هورمون های رشد ، آنزیم ها و آنتی اکسیدان ها و موادی که سبب بهبود خون رسانی در سطح سر خواهند شد و به تحریک فولیکول ها و تغذیه مو ها کمک خواهند کرد بهره گرفته می شود تا به تدریج عمل رویش مجدد موها و تقویت ضخامت موها ، ترمیم ساختار مو نواحی تحت درمان انجام گیرد.

درمان ریزش مو با روش PRP :

PRP یا سلول درمانی و یا پلاکت درمانی در حقیقت محصولی خونی است که بر طبق آن عوامل رشد پلاکت های خون یا یاخته های بنیادی که غیرفعال و یا در فاز استراحت فرورفته اند را تحریک می سازد که این تحریک سبب می گردد تا جوانی و سلامت دوباره به پوست و مو بازگردد. به بیانی دیگر موجب خواهد شد تا از ریزش مو پیشگیری و در حالاتی سبب رویش مجدد موها شود.

  • کاشت مو

بعضی مواقع در شماری از بیماران گستردگی ریزش مو بسیار بوده و تنها به نواحی و مناطق کمی محدود نمی شود و راهکارهای تقویتی نتایج رضایت بخش و موثری را برای آنان در پی نخواهند داشت. در این صورت شخص در این حالت به عمل کاشت مو اقدام می نماید. وضعیت کاشت موی هر شخص به بانک مو و بخش اهدا دهنده وابسته است. به گونه ای که هر اندازه بانک مو و قسمت اهدا دهنده ی خوب و قوی باشد ، کاشت مو و گستردگی پیوند زیادتری را در بر خواهد گرفت.

بهترین روش کاشت مو

بهترین روش کاشت مو sut :

یکی از عالی ترین و جدیدترین شیوه های رفع طاسی و کچلی و ریزش مو ، کاشت مو به این روش است که همه ی خطرات و نواقص سایر روش های کاشت مو در آن تماماً برطرف و رفع شده است. به طوری که هیچ عارضه و خطرات جانبی نظیر خونریزی ، ورم ، قرمزی ، درد ، جای بخیه ، دوره نقاهت طولانی در آن وجود ندارد.در این شیوه درمانی کاشت مو سه برابر شیوه های درمانی fit  و fut  خواهد بود.

بهترین روش کاشت مو hrt :

به پروسه ای گفته می شود که در آن موی مشابه و تازه جانشین نواحی خالی و کم پشت سر می شود. این موهای جدید در عوض کاشت بر روی سطح درونی پوست بر روی شبکه نامرئی پوست سر به گونه ی تار به تار با مواد اصلی و ضد آلرژی کراتین گیاهی ثابت و یا بافت می شود. در این روش شخص احتیاجی به بانک مو و قسمت اهدا دهنده ندارد و از موی مصنوعی و مشابه به موی سر طبیعی فرد استفاده می شود و عمل پیوند انجام خواهد شد. این موها قابلیت رشد نخواهند داشت.

علل رایج ریزش مو

  • عوامل ژنتیکی و وراثتی
  • بیماری کم کاری و یا پرکاری تیروئید
  • بیماری کم خونی و یا کمبود آهن ، روی ، مس
  • رژیم غذایی ناسالم و کمبود انواع ویتامین ها و پروتئین ها
  • استرس و تنش های روحی و روانی
  • شست و شو و مراقبت نادرست و نامناسب از موها
  • استفاده از مواد شیمیایی نظیر انواع رنگ های موی سر و حالت دهنده ها و وسیله های برقی

بهترین کوکتل مزو مو به همراه آموزش مزوتراپی مو

انواع چین و چروک و بهترین روش درمان چین و چروک

ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

برای جوان سازی پوست چه بخوریم؟

واردکننده رووفیل   پرفکتا    ژل آیدیا     مزو فیوژن     مصپورت

Rate this post
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید