بهترین فیلر لب کدام است؟ انتخاب ژل لب حرفه ای

دیستون - dyston - بوتاکس دیستون - بوتاکس دیستون
بوتاکس دیستون Dyston
ژوئن 4, 2020
روش های از بین بردن خط خنده - خطوط خط خنده
روش های از بین بردن خط خنده
ژوئن 19, 2020

بهترین فیلر لب کدام است؟ انتخاب ژل لب حرفه ای

بهترین فیلر لب - بهترین مارک ژل لب

بهترین فیلر لب - بهترین مارک ژل لب

بهترین فیلر لب کدام است؟ انتخاب ژل لب حرفه ای موضوع این مطلب برای افرادی است که دوست دارند بهترین ژل لب را بشناسند.

فیلتر لب راهکار و شیوه ای مطلوب ، موثر و بی خطر جهت حجم دهی و برجسته سازی لب هایی هستند که بدون حالت ، باریک و نازک می باشند و خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده اند.

وضعیت بیمار ، حالت و فرم چهره ، عملکرد بالینی  و رضایتمندی  شخص از جمله فاکتورهای کلیدی می باشند که می بایست در زمان انتخاب فیلرهای لب به آن توجه شود.

انواع متعددی از فیلرهای لب در بازار یافت می شوند که هر کدام از مزیت ها ، ویژگی ها ، دوام و پایداری گوناگونی برخوردارند.

بهترین ژل لب چیست؟

برای اینکه بدانید بهترین فیلر لب کدام است، اول باید بدانید که فیلر لب چیست. اشخاص زیادی وجود دارند که به علل گوناگونی از حالت ، فرم و اندازه لب های خود اظهار ناراحتی و نارضایتی می کنند.

در شماری از اشخاص با افزایش سن لب ها باریک و حجم خود را از دست می دهد. در تعدادی نیز لب ها به طور مادرزادی نازک و باریک بوده و فرم و حالت مطلوبی ندارد.

از این رو فیلرهای لب به صورت ویژه برای بهتر شدن و اصلاح فرم طبیعی لب ها ساخته شده و برجستگی ، حجم دهی ، حالت و زیبایی قابل توجه ای به لب ها و چهره می بخشد.

فیلرهای موقت در حقیقت پرکننده های غیر حیوانی و جذب شدنی می باشند که مشابه هیالورونیک اسید موجود در بدن عمل می نمایند و اثرات طبیعی ، ایمن و طولانی مدتی را به دنبال دارند.

بهترین فیلر لب - بهترین مارک ژل لب

بهترین فیلر لب – بهترین مارک ژل لب

چرا بهترین فیلر لب پرکننده های هیالورونیک اسیدی هستند؟

 • کاهش ریسک بروز واکنش های حساسیت زا: با توجه به این که اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد ، امکان ابتلا به حساسیت خیلی اندک می باشد.
 • کنترل دوز تزریقی: پزشک قادر است میزان حجم تزریقی را وارسی نماید تا اثرات پایانی دلخواه بیمار و پزشک به دست آید. همچنین جهت حاصل شدن اثرات موردنظر می توان تزریق را در طی چند جلسه اجرا کرد.
 • کمترین میزان کبودی و تورم: پرکننده های هیالورونیک اسید لب در زمان تزریق حداقل ورم و کبودی را به همراه دارند.
 • برگشت پذیری به حالت قبل: در صورت عدم رضایت و پشیمانی بیمار و یا بروز هرگونه مشکل فیلرهای هیالورونیک اسیدی لب ، می توان با بهره گیری از هیالورونیداز اثرات نامطلوب پر کننده را برطرف کرد.
 • نتایج طبیعی و ماندگاری قابل قبول: اثرات طبیعی فیلرهای اسید هیالورونیک لب نزدیک به ۳ الی ۹ ماه دوام و پایداری خواهند داشت و پس از این مدت به طور طبیعی جذب بدن می شوند. برای انتخاب بهترین فیلر لب این موارد را باید بدانید.

 

بهترین مارک های ژل لب

ژوویدرم لب اولترا

ژوویدرم لب با داشتن ترکیبات منحصربفرد هیالورونیک اسیدی یکی از فیلرهای با کیفیت، معتبر و مورد استقبال جهت برجسته سازی و حجم دهی به لب ها می باشد و به صورت ویژه جهت بهبود و ‌اصلاح لب ها تهیه و‌ ساخته شده است. این فیلر خیلی نرم بوده و اثرات طبیعی با ماندگاری قابل قبولی را عرضه می نماید.

ژوویدرم اولترا - Juvederm ultra4

ژوویدرم اولترا – Juvederm ultra4 – بهترین ژل لب

ژل پرنسس Princess

یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب به عنوان بهترین فیلر لب ژل پرنسس اتریش می باشد. این شرکت مدل ولوم خود را برای گونه ، چانه ، زاویه سازی و لب پیشنهاد می دهد. ماندگاری بهترین ژل لب پرنسس ، یک سال می باشد.

پرنسس ولوم - princess volume

پرنسس ولوم – princess volume – بهترین فیلر لب

رستیلن Lips

این پرکننده یک محصول غیر حیوانی ، قابل جذب و شفاف می باشد که از مواد طبیعی هیالورونیک اسید تهیه شده است . و جهت برجسته سازی و بزرگ کردن اندازه لب ها با اثرات سریع و ماندگاری طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل آلیاکسین Aliaxin GP

ژل آلیاکسین مدل GP یکی از برترین ژل لب در دنیا به شمار می رود. اگر میخواهید با مدل های مختلف ژل آلیاکسین آشنا شوید می توانید به صفحه تخصصی آن مراجعه نمایید. هر بسته ژل آلیاکسین شامل ۲ سرنگ ۱cc می باشد.

آلیاکسین - Aliaxin - Aliaxin GP - FL - SR

بهترین ژل لب

استایلج Stylage

ژل ایتالیایی استایلج یک ژل حرفه ای است که برای بخش های مختلف بدن ، فیلر های مخصوص دارد. این فیلر به عنوان یکی از بهترین فیلرهای لب که از هیالورونیک اسید ساخته شده است، شناخته می شود.

ژل پرفکتا دیپ Perfectha Deep

ژل فرانسویه پرفکتا یکی از ژل های معتبر و خوشنام در میان پزشکان ایرانی می باشد. فیلر لب پرفکتا با نام Deep از هیالورنیک اسید با مولکول درشت ساخته شده و فرم دهی بسیار مناسبی برای شما به همراه خواهد داشت.

پرفکتا دیپ- perfectha deep

بهترین ژل لب – پرفکتا دیپ- perfectha deep

آیدیا لیپس  Idea Lips

یکی از بهترین فیلرهای لب در دنیال فیلر لب آیدیا ایتالیا مدل لیپس می باشد. فیلر آیدیا ، علاوه بر محصول رجینال که یکی از بهترین فیلرهای زیر چشم به شمار می رود، فیلر لب آیدیا لیپس را برای حجم دهی لب طراحی و تولید نموده است.

ژل آیدیا لیپس lips

ژل آیدیا لیپس lips

بلوترو BELOTERO

این فیلر لب یکی از تازه ترین محصولات پر کننده می باشد که در حقیقت پر کننده هیالورونیک اسیدی بوده که به طور یکنواخت و طبیعی با لب ترکیب می شود.

پرلین PERLANE

این فیلر با دارا بودن غلظتی بیشتر از هیالورونیک اسید سبب به وجود آمدن اثرات طبیعی و ملایمی در بزرگ کردن و برجسته کردن لب ها می شود.

هیلافورم HYLAFORM

این فیلر بر پایه ماده ی طبیعی هیالورونیک اسید تهیه شده است و با اثرات موقتی و سریع یکی از فیلرهای مناسب جهت برجسته سازی و حجم دهی ملایم به لب ها است.

نورامیس دیپ Neuramis Deep

ژل نورامیس ساخت کشور کره جنوبی می باشد. هیالورنیک اسید نورامیس برای نواحی مختلف ، مانند زیر چشم، لب و صورت محصولات اختصاصی دارد. نورامیس دیپ ، یکی از بهترین فیلرهای لب با قیمت مناسب به شمار می رود.

ژل نورامیس neuramis

بهترین ژل لب

رووفیل پلاس Revofil Plus

یکی دیگر از هیالورونیک اسیدهای ساخت کشور کره جنوبی ، محصول رووفیل می باشد. فیلر لب رووفیل برای افرادی که بدنبال ارزان ترین فیلر لب مطمئن در بازار هستند، بهترین گزینه به شمار می رود.

رووفیل پلاس - revofil plus

نتیجه گیری در مورد انتخاب بهترین فیلر تزریق لب

در این مقاله به بهترین ژل برای تزریق لب اشاره کردیم. اما بهترین مارک ژل لب را بهتر است پزشک شما با توجه به بودجه و همچنین تخصص و نهایتا بهترین ژل لب در دسترس به شما پیشنهاد دهد.

داشتن لب هایی زیبا و برجسته، همواره یکی از دغدغه های افراد، چه زن و چه مرد، در سنین مختلف بوده و هست. این موضوع کاملا محرز است که شکل و حجم لب تمام افراد یکسان نیست و طیف وسیعی را شامل می شود.

امن ترین و سریع ترین روش جهت حجم دهی، اصلاح فرم و شکل لب و همچنین آبرسانی به پوست لب؛ تزریق ژل می باشد. ژل های تزریقی شامل ژلهای لب هیالورونیک اسید مثل رووفیل، پرفکتا، سیتوسیال، نورامیس، نئوویا، آلیاکسین، آیدیا و … می شود.

این ژلهای هیالورونیک اسید لب بی خطرترین نوع هستند؛ چرا که هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بافت بدن وجود دارد و نسبت به وزن خود، جذب آب بیشتری دارد که این منجر به ایجاد ظاهری طبیعی تر می شود و از همه مهم تر، در صورت نارضایی از حجم و یا شکل لب به راحتی قابلیت تجزیه و حل شدن با آنزیم هیالورونیداز را دارد.

تکنیک های مختلفی برای تزریق بهترین ژل به لب وجود دارد که براساس ناحیه تزریق و همین طور نحوه تزریق، شکل های متفاوتی در لب ایجاد می کند.

نکته بسیار مهم این است که برای تصمیم گیری در خصوص میزان حجم دهی و شکل لب، باید با پزشک متخصص مشورت کنید تا پزشک با توجه به فرم کلی صورت و آناتومی لب، بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهد اما به طور کلی در خصوص حجم تزریق بین یک تا حداکثر دو سی سی استفاده می شود.

تکنیک های رایج تزریق بهترین ژل لب شامل:

 1. تکنیک تزریق قلبی
 2. تکنیک عروسک روسی
 3. تکنیک لب عروسکی
 4. تکنیک کلاسیک
 5. تکنیک قلوه ای
 6. تکنیک پر حجم
 7. تکنیک تمرکز روی مرز لب ها
 8. تکنیک کامل لب بالا

یکی از نکات بسیار مهم در خصوص تزریق ژل لب، این است که به صورت مداوم از لب ها استفاده می شود ( غدا خوردن، صحبت کردن و نوشیدن )، در نتیجه برای انتخاب ژل لب باید محصولی انتخاب شود که درصد هیالورونیک اسید آن بیش از حد یا کمتر از حد استاندارد نباشد، میزان کراس لینکر آن بسیار پایین باشد و در نهایت خاصیت ارتجاعی ( G Prime ) آن به صورت کافی باشد تا ژل در لب حرکت نکند و جا به جا نشود.

تزریق بهترین ژل به لب هیچ گونه عارضه جانبی ندارد و تنها مقداری ورم و کبودی در ناحیه تزریق ایجاد می شود که به مرور و در طی ۲۴ ساعت به طور کامل از بین می رود اما بهتر است افرادی که سابقه آلرژی شدید یا حساسیت دارند، در مورد تزریق محتاط باشند.

ماندگاری بهترین ژل لب 

میزان ماندگاری این محصولات بین ۶ تا ۱۸ ماه متغیر است و به عوامل مختلفی نظیر سن، میزان تزریق، درصد هیالورونیک اسید محصول و بافت پوست بستگی دارد؛ در نتیجه نمی توان ماندگاری ثابتی برای تمام افراد در نظر گرفت.


موضوع مرتبط :

انواع تزریق ژل لب

مراقبت پس از تزریق ژل لب

عوارض تزریق ژل لب

4.4/5 - (33 امتیاز)

0 دیدگاه ها

 1. admin گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید