ژل ۱۰ سی سی

ژل ۱۰ سی سی با برندهای متفاوت در کشورهای مختلف تولید می شوند. ژل های ۱۰ سی سی هیچ کدام لیبل وزارت بهداشت نداشته و در نتیجه واردات آنها ممنون می باشد. از جمله ژلهای ۱۰ سی سی موجود در بازار ایران که مدت طولانی است توسط پزشکان مصرف می شود، رووفیل ۱۰ سی سی می باشد. برند رووفیل یک برند معتبر در زمینه فیلرها بوده و کلیه محصولات ۱ سی سی آن دارای لیبل و تاییدیه از وزارت بهداشت می باشد اما ژل ۱۰ سی سی این شرکت تاکنون مجوز از وزارت بهداشت جهت توزیع نگرفته است.

ژل ۱۰ سی سی دیگر ، مربوط به برند ریانژل می باشد. ژل ریانژل ۱۰ سی سی یکی از فیلرهای ۱۰ سی سی معروف در بازار ایران می باشد. این فیلر تاکنون عوارضی نداشته و گزارشی در این زمینه وجود ندارد. ژل ریانژل ۱۰ سی سی با جعبه مشکی آن شناخته می شود و در میان پزشکان با عنوان ریانژل بلک معروف می باشد. مدل ژل ریانژل ۱۰ سی سی ، ساب اسکین می باشد. ژل ریان ژل محصول کشور چین می باشد. ژل ریان ژل دارای مدل های مختلفی برای بخش های مختلف بدن است. اما ژل ریان ژل ۱۰ سی سی برای بدن می باشد. برای مشاوره فروش ژل ریان ژل با ما تماس بگیرید.

ژل ۱۰ سی سی سوفیدرم ژل دیگری است که در طی سال های اخیر در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. تاکنون پزشکان در مورد ژل ۱۰ سی سی سوفیدرم گزارشی مبنی بر ایجاد عارضه در میان مراجعه کنندگانشان اعلام نکرده اند. جهت خرید ژل سوفیدرم با ما تماس بگیرید. ما یکی از مراکز فروش ژل سوفیدرم هستیم.

ژل ۱۰ سی سی مستر تریت Master treat دیگر فیلر پر طرفدار ۱۰ سی سی محسوب می گردد. ژل مستر تریت توسط پزشکان از چند سال قبل مورد استفاده قرار گرفته است. ژل ۱۰ سی سی مستر تریت به خاطر قیمت مناسب آن و همچنین عدم وجود عوارض جانبی ، مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. اغلب پزشکان از ژل ۱۰ سی سی جهت تزریق ژل در بدن استفاده می کنند. ژل های ۱۰ سی سی محصول کشورهای مختلفی مانند فرانسه ، چین و کره جنوبی می باشند. آنچه قابل توجه است اینکه ژل ۱۰ سی سی باید دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دما تا ۲۵ درجه نگهداری شود. همچنین برای نگهداری مدت طولانی باید در دمای ۲-۸ درجه نگهداری شود. دمای نگهداری ژل ۱۰ سی سی دمای ویژه ای نیست اما باید به آن توجه ویژه نمود.

ژل مستر تریت ساخت کدام کشور است؟

ژل مستر تریت ساخت کشور امریکا است. اما تولیدات شرکت مسترتریت در کشور چین در حال حاضر تولید می شود.

ماندگاری ژل مسترتریت

ماندگاری ژل مسترتریت بسته به فیزیولوژی هر شخصی متفاوت است. اما به طور کلی ژل مسترتریت بین ۴ تا ۸ ماه ماندگاری خواهد داشت و بعد از این مدت جذب می شود و آثار آن از بین می رود.

عوارض ژل مسترتریت

اگر ژل مسترتریت به شکل صحیحی تزریق شود، بر روی عموم مردم عوارضی ندارد. اما در پاره ای مواقع موجب قرمزی پوست و تورم شده است.

قیمت ژل  master treat

اگر بخواهید قیمت ژل مسترتریت را بدانید باید بگوییم که قیمت ژل مسترتریت بستگی به قیمت ارز دارد. اما در حال حاضر قیمت آن نسبت به اغلب ژل های ۱۰ سی سی مناسب تر است.

ژل های ۱۰cc

قیمت (تومان)سایزکشور سازندهمدلنام محصول
۱۰ mlChinaSubskinReyoungel (Black)
مناسب خط خنده
۱۰ mlChinaDeepReyoungel
مناسب لب
۱۰ mlFranceBodyDermafill
مناسب لب و خط خنده
۱۰ mlSouth KoreaBodyVolus
مناسب خط خنده ، زاویه فک و گونه
۱۰ mlSouth KoreaBodyRevofill
مناسب لب و خط خنده
۱۰ mlChinaDeepSofiderm
مناسب لب و خط خنده