ژل ۱۰ سی سی

ژل ۱۰ سی سی با برندهای متفاوت در کشورهای مختلف تولید می شوند. ژل های ۱۰ سی سی هیچ کدام لیبل وزارت بهداشت نداشته و در نتیجه واردات آنها ممنون می باشد. از جمله ژلهای ۱۰ سی سی موجود در بازار ایران که مدت طولانی است توسط پزشکان مصرف می شود، رووفیل ۱۰ سی سی می باشد. برند رووفیل یک برند معتبر در زمینه فیلرها بوده و کلیه محصولات ۱ سی سی آن دارای لیبل و تاییدیه از وزارت بهداشت می باشد اما ژل ۱۰ سی سی این شرکت تاکنون مجوز از وزارت بهداشت جهت توزیع نگرفته است.

ژل ۱۰ سی سی دیگر ، مربوط به برند ریانژل می باشد. ژل ریانژل ۱۰ سی سی یکی از فیلرهای ۱۰ سی سی معروف در بازار ایران می باشد. این فیلر تاکنون عوارضی نداشته و گزارشی در این زمینه وجود ندارد. ژل ریانژل ۱۰ سی سی با جعبه مشکی آن شناخته می شود و در میان پزشکان با عنوان ریانژل بلک معروف می باشد. مدل ژل ریانژل ۱۰ سی سی ، ساب اسکین می باشد. ژل ریانژل محصول کشور چین می باشد.

ژل ۱۰ سی سی سوفیدرم ژل دیگری است که در طی سال های اخیر در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. تاکنون پزشکان در مورد ژل ۱۰ سی سی سوفیدرم گزارشی مبنی بر ایجاد عارضه در میان مراجعه کنندگانشان اعلام نکرده اند.

ژل ۱۰ سی سی مستر تریت Master treat دیگر فیلر پر طرفدار ۱۰ سی سی محسوب می گردد. ژل مستر تریت توسط پزشکان از چند سال قبل مورد استفاده قرار گرفته است. ژل ۱۰ سی سی مستر تریت به خاطر قیمت مناسب آن و همچنین عدم وجود عوارض جانبی ، مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. اغلب پزشکان از ژل ۱۰ سی سی جهت تزریق ژل در بدن استفاده می کنند. ژل های ۱۰ سی سی محصول کشورهای مختلفی مانند فرانسه ، چین و کره جنوبی می باشند. آنچه قابل توجه است اینکه ژل ۱۰ سی سی باید دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دما تا ۲۵ درجه نگهداری شود. همچنین برای نگهداری مدت طولانی باید در دمای ۲-۸ درجه نگهداری شود. دمای نگهداری ژل ۱۰ سی سی دمای ویژه ای نیست اما باید به آن توجه ویژه نمود.

ژل های ۱۰cc

قیمت (تومان)سایزکشور سازندهمدلنام محصول
۱۰ mlChinaSubskinReyoungel (Black)
مناسب خط خنده
۱۰ mlChinaDeepReyoungel
مناسب لب
۱۰ mlFranceBodyDermafill
مناسب لب و خط خنده
۱۰ mlSouth KoreaBodyVolus
مناسب خط خنده ، زاویه فک و گونه
۱۰ mlSouth KoreaBodyRevofill
مناسب لب و خط خنده
۱۰ mlChinaDeepSofiderm
مناسب لب و خط خنده