ژل ژوویدرم JUVÉDERM

ژوویدرم اولترا - Juvederm ultra4

ژوویدرم اولترا - Juvederm ultra4

ژوویدرم ولبلا - juvederm volbella

ژوویدرم ولبلا - juvederm volbella

ژوویدرم وولیفت - juvederm volift

ژوویدرم وولیفت - juvederm volift

ژوویدرم ولوما - Juvederm voluma

ژوویدرم ولوما - Juvederm voluma

ژوویدرم یک مارک با اعتبار ، معروف و دیرینه جهانی می باشد که در فرانسه ساخته می شود از تاییدیه ایمنی و سلامت از سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) برخوردار است. بازرگانی نیک مد به عنوان نماینده ژوویدرم در ایران فعالیت می نماید.

مشاوره فروش ژل ژوویدرم  ۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

ژوویدرم از هیالورونیک اسید ایجاد و تولید می گردد که در بدن به صورت بدیهی و معمول وجود دارد. کارکرد نخست این ماده باعث پری پوست و نرمی آن می شود که با بالا رفتن سن در فرد از میزان آن کاسته و فواید در خود داشته یعنی نرمی و پری پوست را از دست می دهد. آن چیزی که این پرکننده های پوستی را خاص می سازد ، به کارگیری تکنولوژی VYCROSS در ساخت آن هاست که به وسیله ی آن پیامد و عملکرد این مواد موثرتر ، خارکنندگی فروان تر و دوام و پایداری زیادتری را در بافت هدف منجر خواهند شد.

موارد کاربرد ژل ژوویدرم JUVÉDERM

حجم دهی به لب ها: جهت برجسته سازی لب ها کاربرد خاص و منحصربفردی دارد. زیرا اساساً ژوویدر جهت برجسته سازی و پرکنندگی لب ها تولید و ساخته شده است و در این زمینه فراوان ترین استفاده را دارد.

جهت درمان و برطرف کردن چین و چروک های خطوط لبخند ، خطوط و چروک های ریز و ظریف اطراف دهان ، چشم و بینی ، خطوط عمودی بالای لب.

انواع ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی: این نوع ژل ها جهت حجم دهی به لب ها کاربرد دارند.

ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم ولور ایکس سی: این نوع ژل ها ویژه پوست های صورت و گردن می باشد که خاصیت انعطاف پذیری و برگشت پذیری پوست خود را از دست داده اند. این ژل ها قادرند خطوط و چروک های ریز و عمقی و عمودی گوشه ی لب ها و چشم ها و بینی را به آسانی رفع نمایند.

ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی: این نوع ژل سبب پر شدن و حجم دهی به بافت گونه ها می شود و معمولاً بدین منظور کاربرد دارد.

میزان ماندگاری ژل ژوویدرم

میزان دوام و پایداری ژوویدرم در بافت های ترزیق شده به فاکتورهایی نظیر نوع و غلظت ژل تزریقی و بافت و اندامی که ژل در آن تزریق می گردد مرتبط است. همچنین این پرکننده ها در بدن اشخاص گوناگون با سرعت مختلفی جذب و از بین می روند که این مساله بر روی مدت زمان ماندگاری این نوع ژل ها اثرگذاری چشمگیری دارد. اما معمولاً طول عمر و میزان دوام ژل ژوویدرم ۶ ماه تا ۲ سال می باشد که بعد از طی این زمان قادرید تزریق را تکرار نموده تا نتیجه ی دلخواهتان به همان صورت حفظ شود.

هزینه تزریق ژل ژوویدرم

مخارج و مبالغ پرداختی انجام تزریق ژل ژوویدرم ، به میزان و غلظت ژلی که برای فرد تزریق می گردد و به علاوه مهارت و دانش و تسلط دکتر معالج وابسته و متغیر می باشد. بهتر است قبل از مقایسه هزینه تزریق ژل ژوویدرم ، به رزومه پزشکان و متخصصین این موضوع هم نگاهی داشته باشید.

عوارض جانبی تزریق ژل ژوویدرم

بیشتر افراد قادرند از ژل ژوویدرم استفاده نمایند و از امتیازات درمانی آن برخوردار شوند چرا که ژل ها غیرحساسیت زا بوده و از بن مایه های حیوانی به دست نیامده است و اغلب مراجعین عملکرد و نتیجه ی مطلوبی را از تزریق این ژل ها به دست آورده اند ، هرچند امکان دارد خطرات و پیامدهای اندکی را نیز در پی داشته باشد. اغلب استفاده کنندگان تا چندین روز بعد از انژکسیون این ژل ها دچار تورم ، تیرگی پوست ، خارش و قرمزی و درد در ناحیه ی بافت موردنظر می شوند که غالباً پس از طی مدت یک هفته این علائم برطرف خواهد شد. امکان دارد در حالات بسیار نادر استفاده از ژل ژوویدرم سبب بروز پیامدهای خطرناک تر و عمده تری گردد.

به طور نمونه ، در صورتی که ژوویدرم در رگ تزریق گردد سبب بروز مساله ای حیاتی نظیر انسداد شریان ها گردد که البته می شود با تزریق هیالورونید این خطر را رفع نمود. این دسته مشکلات جدی اغلب به سبب عدم مهارت و تسلط پزشک معالج رخ می دهد. بدین سبب است که گزینش پزشک متخصص و حاذق در این زمینه نکته ی فراوان مهم و جدی پیش از تزریق این نوع ژل ها است.

نماینده ژوویدرم در ایران – شرکت واردکننده ژل ژوویدرم 

نماینده ژل ژوویدرم در ایران چند شرکت می باشند که یکی از عاملین و نمایندگان توزیع این محصولات در ایران ، گروه بازرگانی نیک مد می باشد. بازرگانی نیک مد به عنوان نماینده ژوویدرم در ایران ، دارای شبکه توزیع محصولات در سراسر کشور بوده و محصولات ژوویدرم با قیمت استاندارد به دست پزشکان و کلینیک های زیبایی می رسانند. نیک مد به عنوان شرکت واردکننده ژل ژوویدرم ، محصولات این شرکت را در ایران ضمانت می نماید. البته شرکت واردکننده ژل ژوویدرم در ایران فقط گروه بازرگنی نیک مد نبوده و شرکت های وارد کننده ژل ژوویدرم دیگری هم وجود دارد. اما کلیه افرادی که به دنبال شرکت وارد کننده ژل ژوویدرم در ایران هستند و میخواهند از نماینده اصلی ژوویدرم در ایران خریدارهای خود را انجام می دهند، با خرید از ما می توانند محصولات خود را برای مصرف کنندگان ضمانت کنند.

ژوویدرم را بیشتر بشناسید

ژوویدرم یک برند با سابقه و در سطح جهانی است که از محصولات آلرگان فرانسه ساخته شده است. ساخته شده از اسیدهیالورونیک و دارای تاییدیه معتبر FDA است. این ماده به طور طبیعی در بدن هر انسان وجود دارد. برای بالا بردن عمر ژل آن را به صورت پیوند های متقاطع در می آورند به این صورت ماندگاری آن به ۹ الی ۱۲ ماه در بدن انسان می رسد.

اسید هیالورونیک بر گرفته از دو منبع حیوانی و باکتریال می باشد که به علت وجود حساسیت به منبع گیاهی از منبع باکتریایی بیشتر استفاده میشود. اسید هیالورونیک منبع باکتریایی نیاز به تست حساسیت قبل از تزریق ندارد و در درجه حرارت اتاق می توان آن را نگهداری کرد.

انواع ژل ژوویدرم کدام است؟

ژل ژوویدرم در دو عدد سرنگ ۰٫۸ میلی لیتری عرضه می شود و محصولات جدید با ماندگاری بیشتر و آسیب  کمتر به بازار وارد می شود. زیر مجموع volume XC به علت غلیظ بودن زیاد اسید هیالورونیک برای تزریق در لایه های عمیق استفاده می شود و برای گونه گذاری مناسب است. زیر مجموع ژوویدرم vollure برای خط خنده مناسب است و تا ۱۸ ماه تاریخ مصرف دارد. برای تزریق و برجسته کردن لب زیر مجموع volbella پیشنهاد می شود زیرا نرم است و بعد از تزریق التهاب کمتری نسبت به دیگر محصولات دارد.

عوارض ژل ژوویدرم چیست؟

به علت رد شدن مسیر شریان صورتی در زیر خط خنده  و استفاده از فیلر ها یی با میزان غلظت بالا ی اسید هیالورونیک در این قسمت امکان ورود ژل به داخل سرخرگ و بسته شدن آن باعث به وجود آمدن ایسکمی و نکروز در قسمت دیستال این شریان و کنارپره عهای بینی وجود دارد. برای پیشکیری از این موضوع دانش و اشنایی با آناتومی صورت و استفاده از فیلر های معقول برای هر قسمت از صورت پیشنهاد می شود.

در این خصوص برای دوری از این عوارض ژل ژوویدرم چند راهکار وجود دارد که واجب است: ۱- در هر تزریق از مقدار کمی فیلر به جای مقدار زیاد استفاده شود. ۲-هنگام ورود سوزن به اعماق پوست تزریق انجام نشده و به ارامی سوزن خارج شود. ۳-ورود سوزن موازی با سرخرگ شریان صورتی نباشد یعنی سوزن با سرخرگ زاویه داشته باشد تا درون سرخرگ نرود. ۴-با اینکه دقت تزریق با سوزن بهتر از کانولا است اما به دلیل نوک تیز نبودن کانولا احتمال سوراخ شدن سرخرگ کمتر است و در قسمت هایی که ریسک ایسکمی زیاد تر است مثل گلابلا، اطراف چشم،  نوک بینی و خط خنده کانولا پیشنهاد می شود.

قیمت ژل ژوویدرم چقدر است؟

به علت بالا رفتن کیفیت و عوارض کمتر و دوام و ماندگاری بیشتر در سری جدید ژل ژوویدرم قیمت این محصول به تازگی افزایش داشته. می توان این ژل را  از مراکز موثق خریداری کرد.

ژل ژوویدرم یا رستیلن؟

ژل رستیلن فرآورده شرکت آمریکایی مدیسیس می باشد و قبل از ژل ژوویدرم دارای تاییدیه از FDA بوده است با این حال ژل ژوویدرم بعد از تزریق به دلیل نرم تر بودن و کمتر بودن ورم بعد از تزریق  بیشتر مورد استفاده است. ژل رستیلن در سرنگ های یک میلی لیتری ارائه شده است و از نظر قیمت با ژوویدرم برابری می کند. ژوویدرم در دو عدد سرنگ ۰٫۸ میلی لیتری و رستیلن در بسته های یک میلی لیتری ارائه شده است و برای کسی که فیلر کمتری نیاز دارند بهتر است.


موضوعات مرتبط :

محصولات ژل هیالورونیک اسید

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید