ژل تزریق صورت و لب ایرانی لونافیل Lunaphil

بلوترو
نقد و بررسی فیلر بلوترو Belotero
ژوئن 3, 2021
مزوژل بلامین - bellamine
مزوژل بلامین Bellamine
ژوئن 15, 2021

ژل تزریق صورت و لب ایرانی لونافیل Lunaphil

ژل لب ایرانی

ژل لب ایرانی

اولین ژل فیلر هیالورونیک اسید مدل Ultra با عنوان لونافیل توسط شرکت سیناژن معرفی گردید.

هیالورونیک اسید لونافیل 

اسید هیالورونیک ، که به آن هیالورونان نیز گفته می شود ، یک ماده واضح و واضح است که به طور طبیعی توسط بدن شما تولید می شود. بیشترین مقدار آن در پوست ، بافت همبند و چشم شما وجود دارد. عملکرد اصلی آن این است که آب را حفظ کند تا بافت های شما به خوبی روغن کاری و مرطوب شوند.

ژل تزریق هیالورونیک اسید ایرانی لونافیل 

هیالورونیک اسید تزریقی (HA) ایرانی لونافیل نوعی پرکننده پوستی موقتی است. … HA تزریقی برای کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ، چین های صورت و ایجاد ساختار ، چارچوب و حجم در صورت و لب ها استفاده می شود. اثرات هیالورونیک اسید تزریقی ایرانی بلافاصله مشاهده می شود.

هیالورونیک اسید ایرانی یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود. به افزایش حجم لب ها کمک می کند. به این نوع پرکننده های پوستی گاهی اوقات “پرکننده های هیالورونیک اسید” گفته می شود. از کلاژن که روزی رایج ترین ماده پرکننده پوستی بود ، امروزه کمتر استفاده می شود.

معرفی لونافیل اولترا

Lunaphil Ultra یک ژل تزریقی استریل است که برای اصلاح شکل لب و ناحیه اطراف دهان استفاده می شود. همچنین می توان از طریق تزریق داخل پوست ، چین و چروک های عمیق یا سطحی را پر کرد. از محتوای لیدوکائین Lunaphil ultra برای کاهش درد در حین و بعد از درمان استفاده می شود.

پس از واکنش با HA ، گروه های اپوکسید BDDE خنثی می شوند و فقط مقادیر کمی از BDDE واکنش داده نشده در محصول باقی می ماند (<2 قسمت در میلیون). وقتی HA با پیوند عرضی ، HA بدون پیوند و BDDE بدون واکنش تخریب شود ، به محصولات جانبی بی ضرر یا محصولات جانبی تجزیه می شوند که با مواد موجود در پوست یکسان هستند.

مشخصات ژل هیالورونیک اسید ایرانی لونا فیل

ژل هیالورونیک اسید ۲۴ میلی گرم

لیدوکائین هیدروکلراید ۳ میلی گرم

بافر فسفات (pH 7.2) 1 میلی لیتر

هر سرنگ حاوی ۱ میلی لیتر Lunaphil Ultra است

آیا فیلر ایرانی ایمن و بی خطر است؟

اگرچه فیلر ایرانی مبتنی بر هیالورونیک اسید دارای شیوع کلی عوارض جانبی طولانی مدت هستند ، اما پیامدهای نامطلوب گاه به گاه ، از واکنش های التهابی لنفوپلاسماسیتیک مزمن گرفته تا واکنش های گرانولوماتوز نوع کلاسیک خارجی ، ثبت شده است. این اتفاقات نامطلوب طولانی مدت بررسی می شوند.

اطلاعات ایمنی مهم در مورد ژل ایرانی لونافیل

در صورت بارداری یا شیردهی به پزشک خود اطلاع دهید. ایمنی Lunaphil Ultra در دوران بارداری و شیردهی مطالعه نشده است.

Lunaphil Ultra برای تزریق در لب ها و برای چین و چروک های عمیق یا سطحی در نظر گرفته شده است. تزریق Lunaphil Ultra در نواحی زیر چشم فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده با دانش مناسب از فیزیولوژی ناحیه انجام شود.

ایمنی و اثربخشی Lunaphil Ultra در بیماران زیر ۱۸ سال مطالعه نشده است.

اگر سابقه زخم بیش از حد یا هایپرپیگمنتیشن دارید ، به پزشک خود بگویید.

مهم نیست که پوستی ملتهب یا آلوده داشته باشید. (آکنه ، تبخال و غیره) اگر سابقه تبخال دهانی دارید به پزشک خود بگویید.

اگر قرار است طی ۲ هفته پس از تزریق تحت لیزر درمانی یا لایه برداری شیمیایی قرار بگیرید ، به پزشک خود اطلاع دهید.

اگر سابقه نقص ایمنی یا استفاده از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی دارید ، به پزشک خود بگویید. پزشکان باید نظارت دقیق بر بیماران را انجام دهند. به طور خاص ، توصیه می شود که این بیماران آزمایشات اولیه حساسیت پوستی را انجام دهند و در صورت مشاهده عارضه آلرژیک از تزریق خودداری کنند.

اگر از موادی که می توانند خونریزی را طولانی کنند مانند آسپیرین ، ایبوپروفن و مکمل های گیاهی حاوی سیر و شیره دوش ، قبل از درمان به پزشک خود اطلاع دهید. مانند هر تزریق ، این ممکن است منجر به افزایش کبودی یا خونریزی در محل تزریق شود

از Lunaphil Ultra می توان همزمان با MRI استفاده کرد.

۱۲ ساعت پس از تزریق از استفاده از آرایش خودداری کنید.

ظرف دو هفته پس از تزریق از قرار گرفتن در معرض آفتاب ، اشعه ماورا بنفش ، دمای زیر صفر ، سونا و حمام خودداری کنید.

ژل لونافیل

ژل لونافیل

فناوری HYLA- CROSS در ساخت فیلر ایرانی لونافیل

متقابل و همگن شده است

نیروی اکستروژن یکنواخت و جریان روان

اندازه و شکل تصادفی که منجر به سازگاری صاف می شود

قوی و مقاوم ، در عین حال نرم و صاف

فیلر ایرانی - لونافیل

فیلر ایرانی – لونافیل

عوارض جانبی احتمالی Lunaphil Ultra

متداول ترین عوارض جانبی با Lunaphil Ultra شامل قرمزی ، تورم ، درد ، حساسیت ، سفتی ، توده ها / برجستگی ها ، کبودی ، تغییر رنگ و خارش است.

این واکنش ها ممکن است تا یک هفته طول بکشد و با سایر روش های تزریق صورت سازگار است.

اثر کم پر کردن ممکن است وجود داشته باشد اما بعد از چند روز فرم مورد نظر ظاهر می شود.

Lunaphil ultra نباید به صورت داخل وریدی تزریق شود در غیر این صورت ممکن است عوارض جانبی جدی مانند احتمال سکته ، نکروز پوست و آسیب به ساختارهای زیرین رخ دهد.

هرگونه واکنش التهابی یا سایر عوارض جانبی را که بیش از ۷ روز ادامه دارد ، فوراً به پزشک اطلاع دهید. برای استفاده از درمان مناسب به پزشک نیاز است.

سایر عوارض جانبی مرتبط با تزریق Lunaphil Ultra باید به توزیع کننده یا تولید کننده گزارش شود.

چه مدت طول می کشد تا فیلر هیالورونیک اسید حجم دهد؟

خوشبختانه فیلر پوستی خیلی سریع کار می کنند و برای دیدن مزایای کامل تزریقات شما شش تا دوازده ماه صبر نمی کنید. گفته شد ، این ترکیبات درمانی با تزریق مدتی طول می کشد تا در بافت های شما ادغام شوند و طبیعی است که مقاومت پوست شما دو هفته طول بکشد تا کاملا در صورت شما قرار گیرد.

آیا نوشیدن آب به فیلر لب ایرانی کمک می کند؟

برای مرطوب کردن جعل نکنید بلکه مصرف رژیم خود را نیز در نظر بگیرید. آبرسانی نه تنها برای پوست بلکه برای پرکننده های پوستی نیز مفید است! به یاد داشته باشید که هنگام نوشیدن آب ، مواد فیلر هیالورونیک اسید ایرانی بهتر به نظر می رسند.

ژل لب ایرانی

ژل لب ایرانی

دیدگاه ها بسته شده است

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید