ژل الانسه Ellanse

ژل نورامیس neuramis
ژل نورامیس Neuramis
نوامبر 9, 2019
ریوانس لب کیس
ژل ریوانس Revanesse کانادا
نوامبر 12, 2019

ژل الانسه Ellanse

ژل الانسه - فیلر الانسه - ellanse ژل

الانسه Ellanse filler یکی از جدیدترین فناوری های روز ژل تزریقی در جهان است که برای نوسازی و جبران حجم تحلیل رفته ، فرم دهی ، لیفت ، کاهش چروک و خطوط عمیق صورت و جوان سازی چهره مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال شرکت فروش ژل الانسه هستید می خواهید خرید ژل الانسه داشته باشید، می توانید قبل از خرید ژل الانسه با مشاور فروش ژل الانسه نیک صحبت کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند. شرکت ژل الانسه در ایران محصولات خود را از کشور هلند وارد نموده و در اختیار پزشکان زیبایی قرار می دهد.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

برعکس اغلب فیلرها و ژل ها  الانسه از جنس هیالورونیک اسید نمی باشد و از ماده های زیر ترکیب و تشکیل شده است:

۷۰ درصد کربوکسی متیل سلولز CMC حامل و ۳۰ درصد پلی کاپرولاکتون PCL میکروسفر که ماده ی فعال اصلی در کلاژن سازی می باشد و به تدریج به دی اکسید کربی و آب تبدیل خواهد شد. هر دو ماده ی سازنده الانسه با قابلیت جذب زیستی به تدریج در بدن تحلیل و تجزیه می شوند و فقط نتایج الاستین سازی و کلاژن سازی آن ها که شاهکار ژل Ellanse می باشد را باقی می گذارند. هر دو ماده ترکیبی کاملاً ایمن بوده که مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا و استانداردهای اروپاست.

 

ژل الانسه - ژل Ellanse

عملکرد ژل Ellanse

برعکس دیگر ژل و فیلرهای هیالورونیک اسید که توسط قابلیت ژل مانند خود پوست را زیبا و جوان می سازند ، نحوه ی کارکرد ژل الانسه توسط تحریک و تولید پروسه ی کلاژن سازی در ناحیه تحت درمان در پوست می باشد.

انواع ژل الانسه Ellanse

ژل Ellanse مدل S : ماندگاری ژل ۱ سال

ژل الانسه مدل M : ماندگاری ژل ۲ سال

ژل Ellanse مدل L : ماندگاری ژل ۳ سال

ژل الانسه مدل E : ماندگاری ژل ۴ سال

نواحی مناسب تزریق ژل الانسه

ژل الانسه به سبب خاصیت سفتی قابلیت درمان قسمت های چانه و بینی را داراست و به علت انعطاف پذیری می تواند حجم تحلیل رفته و خطوط عمیق نواحی پیشانی و خط خنده و بغض را برطرف و پر نماید. ولی عموماً ژل الانسه عالی ترین عملکرد را در قسمت های پیشانه و چانه دارد و اثرات آن در این قسمت ها دوام و پایداری بیشتری خواهد داشت. به طور کلی نواحی تحت درمان با ژل الانسه عبارتند از:

ـ چین و چروک های اطراف بینی و لب ها

ـ نواحی تحتانی صورت

ـ قسمت گیجگاه و قسمت های اطراف ابروها

ـ گونه ها

ـ پیشانی

ـ چانه و فک

ـ دست ها

مزایای استفاده از الانسه

  • دوام و پایداری طولانی مدت
  • مقرون به صرف بودن در درازمدت
  • عدم ایجاد آلرژی های تاخیری نظیر توده های سفت
  • عدم حرکت و جابجایی و ناقرینگی و بدشکلی
  • داشتن عالی ترین نتایج در قسمت های پیشانی و بینی و چانه

مدت زمان ماندگاری ژل الانسه

دوام و پایداری ژل الانسه از ۲ الی ۴ سال متغیر خواهد بود. ژل الانسه در چند نوع گوناگون S ، E ، L و M تولید و عرضه شده است که تمایز آن ها تنها در میزان ماندگاری آن ها می باشد وگرنه از نظر حجم دهی هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

عوارض جانبی ژل Ellanse

ژل الانسه ژل ایمن است که بیشتر خطرات جانبی به تزریق آن مربوط می شود. عوارض جانبی موقتی این ژل ورم ، کبودی و درد خفیفی است که پس از چند روز به تدریج برطرف خواهند شد. از عوارض حاد و جدی این ژل می توان به دو مورد مرگ بافت و نابینایی اشاره کرد که همانند عوارض سایر ژل های موجود می باشد. این واکنش ها بسیار نادر است و متخصص قادر است با اجرای اصول و اقدمات درست و ضروری از ایجاد این عوارض جلوگیری نماید. از این رو تزریق ژل الانسه حتماً می باید توسط پزشک متخصص انجام گیرد.

کاندیداهای مناسب استفاده از ژل Ellanse

  • ژل الانسه برای داوطلبانی که صبور می باشند و در طی زمان می خواهند تاثیرات تزریق خود را به صورت بادوام و ماندگارتری مشاهده کنند گزینه مناسبی است.
  • اشخاص چاقی که پس از رژیم لاغری خود چین و چروک و خطوط صورتشان ظاهر شده است.
  • اشخاص مسن و پیری که به سبب بالا رفتن سنشان ، چروک ها و خطوط چهره شان و حجم از دسته رفته صورتشان نمایان شده است.
  • اشخاصی که در صورتشان آکنه و جوش زیادی وجود دارد.

این ۴ گروه پس از تزریق ژل الانسه خطوط و چروک ها و حجم از دسته رفته پوست صورتشان به خوبی بازسازی و صاف و پر خواهد شد تا زیبایی و جوانی دوباره به پوست و چهره شان بازگردد.

1 دیدگاه

  1. […] ژل الانسه    ژل نورامیس     ژل سوفیدرم      ژل هایومکس       ژل پروفایلو         ژل فیلر آلاینا       ژل فیلر الراویه  […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید