ژل آیدیا idea filler

آموزش تزریق ژل آیدیا لیپس
آموزش تزریق ژل آیدیا رجینال جهت زاویه سازی ، گونه و چانه

معرفی کامل انواع ژل آیدیا Idea Filler ایتالیا و فروش فیلر آیدیا در گروه بازرگانی نیک

راهنمای فهرست مطالب

 مقدمه ژل آیدیا Idea

ژل هیالورونیک اسید آیدیا ایتالیا یک نوع پرکننده پوست است که عمدتاً برای کاهش چین و چروک پوست استفاده می‌شود. هیالورونیک اسید آیدیا یک ماده طبیعی است که در طبقه‌بندی مواد غیرقابل حل در آب قرار می‌گیرد و توسط بدن تولید می‌شود.

این ماده قادر است به طور موثر رطوبت را در پوست نگه دارد و آن را شاداب و جوان نگه دارد. ژل هیالورونیک اسید آیدیا به صورت تزریقی استفاده می‌شود. در روش تزریقی، ژل به طور مستقیم در عمق پوست تزریق می‌شود تا چین و چروک‌ها را پر کند و حجم بدهد. این روش معمولاً توسط پزشکان تخصصی انجام می‌شود و نیاز به مراقبت‌های خاصی پس از عمل دارد.

ساخت ژل آیدیا رجینال

فن آوری تولید REGENYAL IDEA یک ژل تک فاز است که از طریق یک فرآیند اتصال متقابل Cross linked با ماندگاری بالا به دست می آید. دما (پیوند متقابل ملایم). اختلاط آهسته عامل اتصال متقابل (BDDE) را قادر می سازد تا بهتر پخش شود و به صورت یکنواخت تر مقدار BDDE استفاده شده ۳۰ درصد کمتر از اکثر محصولات دیگر موجود در بازار است.

دارای درجه ویسکوزیته یکسان، علاوه بر این، از دو وزن مولکولی هیالورونیک اسید در ۱M و در ۲M دالتون استفاده می شود که این امکان را فراهم می کند. بهترین کالیبراسیون خواص انتشار محصول، روش ساخت نوآورانه توسط یک پتنت بین المللی پوشش داده شده است.

آیا ژل آیدیا ایمن است

استفاده از ژل هیالورونیک اسید آیدیا به طور کلی به عنوان یک روش پرکننده پوست به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و به طور کلی ایمن است. با این حال، همانند هر روش تزریقی دیگری، استفاده از ژل هیالورونیک اسید Idea ممکن است با برخی عوارض و مشکلات همراه باشد.

برخی از عوارض شایع شامل قرمزی، تورم، درد و خارش در منطقه تزریق، احتمال خونریزی و کبودی در منطقه تزریق می‌باشد. همچنین، در صورتی که توسط یک فرد غیرمتخصص انجام شود یا به طور نامناسب انجام شود، ممکن است عوارض جدی‌تری مانند عفونت، تشکیل توده‌های ناهنجار، یا تشنج در منطقه تزریق رخ دهد.

برای اطمینان از ایمنی و کاهش خطر عوارض فیلر آیدیا ، مهم است که ژل هیالورونیک اسید توسط یک پزشک متخصص در حوزه زیبایی و آرایش پزشکی تزریق شود. همچنین، قبل از تزریق، پزشک شما باید تاریخچه پزشکی شما را بررسی کند و از عواملی مانند حساسیت‌ها، داروهایی که ممکن است مصرف کنید، یا بیماری‌هایی که ممکن است داشته باشید، آگاه شود. بنابراین، استفاده از ژل هیالورونیک اسید آیدیا معمولاً ایمن است، اما برای کاهش هرگونه خطر، مشاوره و همکاری با یک پزشک متخصص در زمینه زیبایی بسیار مهم است.

آیدیا بایو اکسپندر :

این نوع ژل یک فرآورده ی منحصربفرد است که توسط یک کمپانی معتبر ایتالیایی تولید و به بازار عرضه شده است که سبب رفع پیری پوست ، تغییر و بهبود حجم و ترمیم و جبران بافت از دست رفته صورت می شود. آیدیا بایواکسپندر به صورت پیوسته و متعادل انتشار و گسترش می یابد و نواحی مورد درمان را به صورت طبیعی اصلاح و ترمیم می نماید.

نحوه عملکرد آیدیا بایو اکسپندر : 

این فیلر به لایه های زیر پوستی و به صورت عمیق تزریق می گردد. پوست نواحی مورد درمان از نظر قابلیت ارتجاعی ، سفتی ، آبرسانی ، افزایش حجم و بازسازی مجدد بافت چربی تغییر و اصلاح می یابد. در بین بافت چربی ، یاخته های بنیادی مزانشیمی و آدیپوسیت ها یافت می شوند که پذیرنده های ۴۴ ـCD خویش را ظاهر می کنند. قسمت زیست ارتباطی هیالورونیک اسید با پری آدیپوسیت ، از راه تغییر و تبدل آنان به آدیپوسیت ها اثرگذار می باشند و در نهایت نقاط و قسمت های بافت چربی تحت درمان  را مجددا ترمیم و بازیابی می کنند. همچنین در این بین ، پوست هم پر و صاف و از چین و چروک های آن کاسته و برطرف می شود.

ژل آیدیا سوپر گونه و چانه Super Hyaluronic acid Ideaویژگی های عمده آیدیا بایواکسپندر :

 • افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
 • ترمیم و نوسازی بافت از دست رفته
 • حجم دهی و پرکنندگی نواحی مورد درمان

موارد استفاده از ژل بایواکسپندر :

 • چانه
 • گونه
 • نواحی تناسلی

مدت ماندگاری ژل بایواکسپندر :

بهتر است برای حفظ نتیجه ی مطلوب هر ۶ ماه یک مرتبه تزریق را مجدداً تکرار نمایید.

ژل آیدیا رژینال

این نوع ژل یک فرآورده سترون ، فیزیولوژیکی می باشد که همچون یک فیلر جهت برطرف کردن سستی و شلی پوست صورت عمل خواهد کرد.

ماده ی عمده تشکیل دهنده ی آن ، هیالورونیک اسید می باشد که از راه تجزیه شیمیایی باکتریایی حاصل می گردد. ژل آیدیا رجینال به صورت پیوسته و متعادل و به شکل طبیعی در قسمت تحت درمان انتشار و گسترش می یابد.

مشخصات عمده ژل idea رژینال

 • پخش طبیعی و متعادل
 • آبرسانی
 • بهبود شکل و فرم بافت
 • خاصیت لیفتینگ

موارد استفاده از این ژل:

 • بهبود و بازیابی حجم از دست رفته
 • رفع چین و چروک ظریف تا شدید
 • زاویه سازی فک
 • نواحی میانی صورت
 • گونه
 • اطراف دهان

مدت ماندگاری ژل آیدیا رژینال :

بهتر است بعد از طی ۷ الی ۸ ماه تزریق را مجدداً تکرار نمایید.

ژل واژن - ژل آلت تناسلی آرمونیا آیدیا

ژل واژن – ژل آلت تناسلی آرمونیا آیدیا

 

ژل آیدیا آرمونیا Armonia

محصولات بیورولومتری ، ژن های مونوفیزیکی هستند که از فرآیند “GREEN CROSS-LINKING” مولکول های اسید هیالورونیک در وزن های مختلف به دست می آیند. این فرآیند اجازه می دهد تا یک ماتریس سه بعدی با گرانروی مطلوب بدست آید. دمای پایین ، دپلیمریزاسیون ماده اولیه سدیم هیالورونات را محدود می کند ، خواص رئولوژیکی آن را حفظ می کند و مقادیر لازم معرف متقابل را کاهش می دهد. درونی شدن باعث حفظ اسید هیالورونیک خطی در برابر تخریب آنزیمی می شود و فعالیت بیولوژیکی آن حفظ می شود.

در مقایسه با پرکننده های معمولی ، ذرات کوچکتر هستند که به محصول کمک می کند تا در بافت ها بهتر ادغام و توزیع شود ، از اثر رشته ای جلوگیری می کند و اثر اصلاحی طبیعی ایجاد می کند. فرآیند تولید نوآورانه امکان استفاده از مقادیر کمتری از عامل اتصال متقابل (BDDE) را در مقایسه با پرکننده های معمولی با درجه ویسکوزیته برابر (به طور متوسط ۳۰٪ کمتر) امکان پذیر می سازد. این تضمین کننده باقی مانده پیوند متقابل رایگان <0.1 PPM است.

هر بسته ژل آیدیا آرمونیا Armonia

هر بسته شامل ۲ ژل ۱cc می باشد به همراه ۳ عدد سرنگ گیج ۲۵

چرا ژل آیدیا رجینال آرمونیا Armonia 

Regenyal ARMONIA یک درمان اصلاحی غیر جراحی در دستگاه تناسلی زنان و مردان است. از آنجا که این یک درمان تهاجمی نیست ، یک دوره نقاهت طولانی مدت لازم نیست: اثر فوری و بی خطر است. با افزایش سن یا بدنبال زایمان یا یائسگی ، ممکن است لبهای بزرگ ولو به طور طبیعی تورگ و حجم خود را از دست بدهد. غالباً ، این تغییرات منجر به نگرانی های زیبایی شناختی زنان می شود و تأثیر عملکردی دارند.

مردان نیز تحت تأثیر پیری دستگاه تناسلی خود قرار می گیرند و این نگرانی ممکن است بر زندگی جنسی آنها تأثیر بگذارد. ناقص بودن ناحیه دستگاه تناسلی زن و مرد باعث ایجاد خجالت می شود ، خصوصاً در هنگام رابطه جنسی و اغلب باعث از بین رفتن عزت نفس می شود که ممکن است باعث از بین رفتن میل جنسی و عملکرد جنسی شود. یک درمان با هدف افزایش حجم در ناحیه تناسلی می تواند به افزایش اعتماد به نفس کمک کند ، و به شما امکان می دهد رابطه جنسی خود را به آرامی تجربه کنید.

ژل آیدیا لیپس Lips

ژل آیدیا لیپس فرآورده ای است که از مارک biorivolumetria  که توسط یک کمپانی  معتبر ایتالیایی تولید شده و به طور خاص صرفاً جهت استفاده در ناحیه لب ساخته و به بازار عرضه شده است.

این ژل جهت شکل دهی ، حجم دهی و اصلاح نامتقارن بودن لب ها استفاده و کاربرد دارد.

ویژگی های عمده ژل آیدیا لیپس :

 • گرانروی و غلظت کم ( که سبب شده با سرنگ های ۳۰ جی هم قابل تزریق باشد)
 • نداشتن هیچ گونه نشانه های حساسیت زا
 • بازبینی آسان و کارآ بعد از تزریق

موارد استفاده از این ژل آیدیا :

 • خط لب ها
 • لب ها

مدت ماندگاری ژل آیدیا :

بهتر است برای حفظ نتیجه مطلوب بعد از گذشت ۶ ماه تزریق را مجدداً تکرار نمایید.

ژل آیدیا سوپر Super 

این نوع ژل هم یکی از فراورده های استریل ، فیزیولوژیکی کارک biorivolumetria می باشد که جهت بازسازی و بهبود حجم بافت تحلیل رفته و رفع سستی و شلی پوست قابل استفاده است.

ماده ی اصلی این ژل ، هیالیورونیک اسید با اتصال عرضی و همبر با منبع طبیعی می باشد که از پروسه ی تجزیه ی شیمیایی باکتریایی تشکیل و ساخته شده است.

ژل آیدیا زیرچشم و لب نچرال Lips dermal filler Ideaروش تزریق آیدیا سوپر :

این ژل به وسیله ی سرنگ ۲۵ جی و کانولای ۱۳ میلی متر تزریق می گردد و در هر حالت می بایست به لایه های بسیار عمیق و بالای استخوان تزریق گردد. روش و نحوه ی تزریق در هر مورد با یکدیگر فرق دارد ، زیرا می بایست متناسب و فراخور با قسمت تحت درمان باشد.

بعد از پایان پروسه ی تزریق ، قسمت مورد درمان را به طور ملایم مالش دهید.

ویژگی های عمده ژل آیدیا سوپر:

 • ترمیم و بازسازی حجم بافت
 • رفع سستی و شلی پوست

نواحی درمان:

 • ترمیم زاویه بینی
 • حجم دهی به گونه ها
 • زاویه سازی چانه و اصلاح عدم تقارن آن
 • قسمت میانی صورت

مدت ماندگاری ژل سوپر آیدیا :

بهتر است بعد از طی یکسال تزریق مجدداً تکرار گردد.

فروش ژل آیدیا

اگر به دنبال وارد کننده ژل آیدیا هستید تا از یک مرکز معتبر فروش ژل آیدیا ، فیلر Idea خرید کنید ، می توانید با کارشناس فروش ژل آیدیا در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید. وارد کننده ژل آیدیا در ایران تنها یک شرکت است اما چند شرکت نماینده توزیع ژل آیدیا در سراسر کشور هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید ژل آیدیا می توانید با کارشناس فروش فیلر آیدیا در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

جهت آگاهی در مورد قیمت ژل آیدیا ، تماس بگیرید.

آیدیا (ایتالیا)
قیمت سایز کشور سازنده مدل نام محصول
۳×۱ ml Italy Super Idea
قابلیت ماندگاری بسیار بالا ۱۲ تا ۱۵ ماه و مناسب چانه، گونه و …
۱×۱ ml Italy Regynal Idea
قابلیت ماندگاری بسیار بالا ۱۲ تا ۱۸ ماه و مناسب چانه، گونه و …
۱×۱ ml Italy Super Idea
قابل تزریق در همه ی نقاط بدن نظیر لب، گونه، خطوط و …
۱×۱ ml Italy Lips Idea
ویژه طراحی و ترمیم لب و تنها قابل تزریق با سوزن گیج ۳۰
۳×۱ ml Italy Bio-Extender Idea
ژل زیر چشم

 


سایر محصولات هیالورونیک اسید:

ژل و فیلر         ژل هیالورونیک اسید             ژل مزوتراپی – مزوژل              شرکت ژوویدرم                  ژل رووفیل

آموزش تزریق ژل آیدیا لیپس Lips Idea injection

 

4.2/5 - (30 امتیاز)

0 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید