ژل پرفکتا Perfectha

پرفکتا فاین لاین - perfectha Fine line

پرفکتا فاین لاین - perfectha Fine line

درباره ژل پرفکتا فاین لاین  Perfectha Fine Line


20 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک
180،000 ذرات / میلی لیتر ژل
1 سرنگ 1 میلی لیتر
2 سوزن 30G x 1/2
تزریق سطحی درم
مناسب برای
برداشتن خطوط سطحی صورت
رفع افسردگی های پوستی
برداشتن خطوط ریز پیشانی

پرفکتا ساب اسکین- perfectha subskin

پرفکتا ساب اسکین- perfectha subskin

درباره ژل پرفکتا ساب اسکین Perfectha Subskin


20 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک
2000 ذره / میلی لیتر ژل
3 سرنگ 1 میلی لیتر
1 کانول و 1 سوزن از 21G
1 سرنگ 3 میلی لیتر
1 کانول و 1 سوزن از 22G
تزریق های زیر جلدی و فوق پریوستونی
مناسب برای:
تعریف مجدد خطوط صورت
حجم دهنده مناطق مالار
تقویت چانه و گونه
پرفکتا ساب اسکین- perfectha subskin

پرفکتا ساب اسکین- perfectha subskin

درباره ژل پرفکتا ساب اسکین Perfectha Subskin


20 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک
2000 ذره / میلی لیتر ژل
1 سرنگ 3 میلی لیتر
1 کانول و 1 سوزن از 21G
1 سرنگ 3 میلی لیتر
1 کانول و 1 سوزن از 22G
تزریق های زیر جلدی و فوق پریوستونی
مناسب برای:
تعریف مجدد خطوط صورت
حجم دهنده مناطق مالار
تقویت چانه و گونه
پرفکتا دیپ- perfectha deep

پرفکتا دیپ- perfectha deep

درباره ژل پرفکتا دیپ Perfectha Deep


20 میلی گرم در میلی لیتر اسید هیالورونیک
8000 ذرات / میلی لیتر ژل
1 سرنگ 1 میلی لیتر
2 سوزن از 27G x 1/2
تزریق درم عمیق
مناسب برای :
برداشتن خطوط عمیق صورت
رفع افسردگی های پوستی
افزایش حجم لب
تعریف مجدد بینی
ژل پرفکتا perfecta (فرانسه)
قیمت (تومان) سایز کشور سازنده مدل نام محصول
۱×۱ ml France Fine line perfecta
زیرچشم
۳×۱ ml France Sub skin perfecta
زاویه فک و خط گونه
۱×۱ ml France Deep perfecta
خط خنده و اطراف لب و زیر چشم

اگر به قصد خرید ژل پرفکتا دارید و یا به دنبال یک مرکز معتبر فروش ژل پرفکتا هستید ، می توانید با کارشناس فروش ژل پرفکتا در نیک تماس بگیرید تا شما را جهت خرید ژل پرفکتا راهنمایی کنند. همچنین مشاوره فروش پرفکتا می تواند شما را در مورد نحوه تزریق ژل پرفکتا و همچنین مقایسه آن با سایر فیلرها راهنمایی کنند.

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹

ژل پرفکتا Perfectha یک پرکننده ی هیالورونیک اسیدی است که توسط یک کمپانی معتبر و معروف فرانسوی تولید و به بازارهای سرتاسر جهان جهت برطرف کردن چین و چروک های پوستی ، افزایش حجم دهی و برجسته سازی ، صاف کردن عدم تقارن و ترمیم نواقص صورت عرضه شده است.

پرفکتا دربردارنده ی ۵ فرآورده تزریقی می باشد که هر یک به صورت ویژه جهت بهبود و درمان نواحی متفاوتی نظیر لب ها ، گونه ها و بینی به کار گرفته می شود.

این پرکننده به سادگی قادر است علائم ایجاد شده پیری نظیر چین و چروک و خطوط ریز دور چشم ، اطراف لب ها و دهان و بینی را برطرف و تحلیل حجم بافت چربی صورت را که در اثر افزایش سن و یا تغییر ناگهانی وزن ایجاد شده را رفع سازد.

ژل پرفکتا از اتصال هیالورنیک اسید با محلول نمک فسفات با خاصیت بافری ایجاد و تولید شده است. اتصال میان این دو سبب  ایجاد ذرات میکروژل می شود. مساله ای که سبب تمایز فرآورده های تولیدی پرفکتا با همدیگر می شود اندازه این ذرات میکروژل می باشد.

این ذرات سپس با محلول پلیمری هیالورونیک اسید مخلوط شده و تعداد پیوندهای ایجاد شده نمایانگر میزان حجم دهی و برجسته سازی و لیفتینگ این ژل می باشد. همچنین ژل پرفکتا به سبب داشتن اتصال مولکولی متقاطع نزدیک به ۹۰ درصد ، سبب راحتی و آسانی تزریق آن به لایه های زیرپوستی بافت های موردنظر می شود.

ژل پرفکتا فرانسه

ژل پرفکتا فرانسه

مزایای ژل پرفکتا

 • این ژل از ایمنی بالایی برخوردار بوده به طوری که از نشان CE جهت استعمال در سایر کشورها و تاییدیه سازمان غذا و دارو را برخوردار است.
 • ژل پرفکتا نتایج سریع و طبیعی را برای بیماران به ارمغان می آورد.
 • روش درمانی زیبایی غیرتهاجمی بوده که عمل تزریق آن در طی زمان کوتاهی صورت گرفته و از دوره استراحت و نقاهت کوتاهی برخوردار است.
 • در صورت عدم رضایت بیمار از نتایج به وجود آمده ، این ژل به راحتی با استفاده از تزریق آنزیم هیالورونیداز قابل تجزیه و تخلیه می باشد.

مدت ماندگاری ژل پرفکتا

ژل های پرفکتا تاثیرات موقتی دارند و پس از طی چند ماه بعد از تزریق ، به صورت طبیعی تجزیه و جدب بدن می شوند.

ولی به طور کلی اثرات ایجاد شده در قسمت هایی نظیر گونه ها و چانه به مدت ۱۸ ماه و در قسمت هایی نظیر لب ها به سبب حرکت مدام و فعال این ناحیه ۶ ماه ماندگاری و طول عمر خواهد داشت. در صورت تمایل به حفظ نتیجه ی مطلوب می بایست هر چند ماه یکبار تزریق را مجدداً تکرار نمایید.

عوارض جانبی تزریق ژل پرفکتا

ژل پرفکتا دارای عوارض جانبی عمده و جدی  نمی باشد و سابقه ایمنی خوبی دارد. ولی نظیر همه ی ژلهای هیالورونیک اسید امکان دارد در بیماران سبب بروز علائمی نظیر تورم ، کبودی و قرمزی متخصری شود که گذرا و طبیعی خواهد بود و ظرف حداکثر۷۲ ساعت از بین می رود.

پزشک متخصص جهت به دست آمدن عالی ترین نتایج و تاثیرات و به حداقل رسیدن خطرات جانبی سفارش ها و مراقبت های پس از تزریق را برای بیماران شرح خواهد داد. اثرات تزریق و عوارض جانبی به علت تفاوت در فرآورده مصرفی ، روش درمانی ، دوز مورد استفاده و شدت عارضه و چین و چروک ها و خصوصیات بیولوژیکی بیمار با یکدیگر فرق خواهد داشت.

شایان ذکر است حتماً پیش از انجام تزریق ژل ها و فیلرهای پوستی در صورت پیشینه حساسیت های پوستی ، مشکلات عصبی یا استفاده از برخی داروها ، سوابق پزشکی خود را پزشک معالج خود در میان بگذارید تا از بروز واکنشهای شدید جدی و عوارض جانبی دریافتی پس از تزریق ژل ها جلوگیری گردد.

ژل پرفکتا فرانسه

ژل پرفکتا فرانسه

ژل های هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید یک نوع قند طبیعی می باشد که از آغاز تولد در بدن یافت می شود و در لایه ی درم و ناحیه حساس و عروقی بین پوست قرار گرفته است. این ماده در پوست از کاربردها و مزایای بسیاری مانند آبرسانی و هیدراته کردن پوست ، نرمی و انعطاف پذیری آن ، حفظ ساختمان و شکل پوست و تحریک و تولید عناصر پوستی همچون کلاژن و الاستین و بهبود زیبایی و جوان سازی پوست برخوردار است.

با افزایش سن ، قرار گرفتن در برابر نور آفتاب و در مواردی به سبب عوامل وراثتی میزان و ساختار این ماده دچار تغییر و از آن کاسته می شود که موجب ظهور چین و چروک ، افسردگی و خشکی و پیری پوست خواهد شد. از این رو تزریق فیلرهای هیالورونیک اسید برای رفع چین و چروک های پوستی ، جوان سازی ، آبرسانی ، شفافیت و شادابی و بهبود کلی ظاهری پوست بسیار موثر و مفید می باشد.

کاربردهای عمده ژل های هیالورونیک اسید یا ژل پرفکتا

 • استفاده از ژل های پرفکتا برای پروتز صورت: از این نوع ژل ها جهت برجسته سازی و حجم دهی گونه ها ، لب ها و چانه استفاده می شود.
 • استفاده از ژل های پرفکتا برای رفع چین و چروک های پوستی: از ژل های هیالورونیک اسید جهت کاهش و برطرف کردن خطوط و چین و چروک های صورت نظیر خطوط اطراف چشم ، خطوط پیشانی ، خط غم و اندوه ، خط خنده ، خط اخم و خطوط اطراف دهان و بینی استفاده می شود.
 • استفاده از ژل پرفکتا برای حجم دهی به صورت: یکی از بارزترین نشانه های پیری پوست ، تحلیل حجم از دست رفته بافت صورت می باشد. این نشانه اغلب در گونه ها و قسمت میانی صورت ، لب ها و پلک ها قابل مشاهده است. تزریق ژل پرفکتا یکی از عالی ترین گزینه های درمانی زیبایی و راهکارهای بازیابی حجم تحلیل رفته بافت های صورت است.
ژل پرفکتا فرانسه

ژل پرفکتا فرانسه

استفاده از ژل پرفکتا جهت درمان و برطرف کردن جای اسکار ، گودی و سیاهی دور چشم ، افتادگی و شلی پوست و لیفت ابروها نیز قابل استفاده خواهد بود.

 • جوان سازی دست ها: افزون بر جوان سازی پوست صورت ، از ژل های هیالورونیک اسید پرفکتا جهت جوان سازی بدن هم می توان بهره گرفت. که از میان استفاده فیلرهای پوستی برای بدن ، جوان سازی دست ها و گردن بسیار متداول است.
 • زیباسازی بینی : فرم دهی و زیباسازی و اصلاح عیوب ظاهری بینی بدون جراحی یکی دیگر از کارایی های رایج و موثر تزریق ژل های هیالورونیک اسید می باشد.
 • فرم دهی و زاویه سازی صورت به کمک پرفکتا : به وجود آوردن هماهنگی و تقارن بین اجزای صورت یکی دیگر از کاربردهای جالب ژل های هیالورونیک اسید است.

مزایای تزریق ژل پرفکتا

 • نظر به این که تزریق ژل پرفکتا به صورت سرپایی و بدون عمل بیهوشی انجام می گیرد ، دوره ریکاوری و استراحت طولانی و خاصی نخواهد داشت و بیمار قادر است پس از تزریق به انجام فعالیت های روزانه خود مشغول شود.
 • نتایج و اثرات فوری و طبیعی ، ماندگاری مطلوب ، ایمنی بالا از دیگر مزیت های مهم ژل های هیالورونیک اسید است.
 • در حقیقت نتایج و ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید موقتی است و در صورت رضایت نداشتن بیمار از نتایج تزریق ، بعد از گذشت مدتی با جذب ژل به صورت طبیعی ، حالت اولیه خود را می توانید به دست بیاورید. به علاوه با تغییر در دوز تزریقی قادرید نتایج مورد نظر و مطلوب خود را کسب نمایید.
 • پیامدها و خطراتی نظیر جابجایی ، گلوله شدن و عفونت در تزریق ژل های هیالورونیک اسید به ندرت به وجود می آید. چرا که این ماده با بافت بدن سازگار بوده و منشا حیوانی ندارد.
 • ساختار مولکول های ژل پرفکتا به دلیل دارا بودن ترکیبات جذبی آب به صورت چندین برابر وزن خود و حجیم ساختن بافت تحت درمان ، نیاز به مقدار و دوز تزریقی کمتری نسبت به دیگر انواع فیلرها و ژل های درمانی زیبایی برای برطرف کردن چین و چروک های پوستی ، جوان سازی و حجم دهی صورت دارد.

ژل های هیالورونیک اسید پرفکتا ساب اسکین برای اغلب افراد مناسب می باشند و کارایی لازم را خواهند داشت. از این رو اشخاصی که به دیگر نمونه های فیلرهای تزریقی آلرژی دارند بدون هیچ نگرانی قادرند از درمان با این نوع ژل ها بهره مند شوند و نگران خطرات جانبی این ژل ها نباشند. البته شایان ذکر است که پس از تزریق ژل پرفکتا در نواحی تحت درمان تورم ، قرمزی ، کبودی و درد مختصر و جزئی را مشاهده خواهید کرد که پس از طی چند روز به تدریج برطرف خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست.

ماندگاری ژل پرفکتا تقریباً از ۶ الی ۱۸ماه با توجه به غلظت ، میزان تزریق و نواحی تحت درمان متغیر خواهد بود. ولی نکته قابل توجه درباره ژل های هیالورونیک اسید این است که معمولاً پس از جذب ژل توسط بدن ، چین و چروک ها به شدت و میزان اولیه خود باز نخواهند گشت و همچنین به دلیل بافت سازی انجام شده در نواحی تحت درمان اغلب در تزریقات بعدی نتایج و اثرات بهتر و چشمگیرتری در فرد دیده خواهد شد.

آموزش تزریق ژل پرفکتا

 

4.5/5 - (13 امتیاز)

0 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید