نخ لیفت

راهنمای فهرست مطالب

اگر بدنبال مرکز فروش نخ لیفت هستید و یا می خواهید یک مرکز معتبر جهت خرید نخ لیفت صورت پیدا کنید، می توانید از کارشناسان نیک کمک بگیرید. نیک به عنوان نمایندگی فروش نخ لیفت ، بهترین مارک نخ لیفت صورت PDO را به شما عرضه می نماید. واحد تحقیق و توسعه گروه بازرگانی نیک بدنبال شناسایی بهترین مارک نخ لیفت در سراسر دنیا بوده و بهترین پیشنهادات فروش نخ لیفت صورت برای شما خواهد داشت.

بهترین نخ لیفت را می توانید از مشاوران فروش نخ لیفت شرکت نیک بخواهید. اگر قصد خرید نخ لیفت کاگ دارید حتما قبل از خرید خود را مشاوران فروش نخ لیفت کاگ ما تماسی داشته باشید.

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹

نخ لیفت (کشیدن با نخ) PDO

از سورن درمانی سنتی به منظور جوا سازی بافت و اندام های صورت و بدن بهره گرفته می شود. در این متد درمانی سوزن های ظریفی پر از PDO نخ های (پلی ری اکسانون) قابل حل ، با به کارگیری سوزن های مخصوص سوزن درمانی به صورت زیرجلدی به بافت و اندام هدف تزریق می شود.

PDO جز مواد پروتئینی می باشد که به صورت وسیعی در بخیه زنی در پزشکی کاربرد دارد و جذب شدنی است. این شیوه ی درمانی ، از ایمنی زیاد و بیشترین حد تاثیرگذاری برخوردار است.

قبل از فروش نخ لیفت خوب است بدانید که این متد درمانی کمترین مدت زمان دوره ی نقاهت را دارد و در مداوا و بهبود پوست های شل و سست و افتاده مطلوب ترین متد درمانی قلمداد می شود. اندازه ی سوزن ها و نوع نخ ها با توجه به مقصود درمانی بیمار گوناگون و متمایز می باشد.

نخ لیفت PDO در مدت۳ تا ۴ ماه در بدن فرد جذب می شوند و در خلال این فاصله ی زمانی ، پوست تحت درمان قرار گرفته تارهای فیبر کلاژن و الاستین را در پیرامون این نخ ها به وجود می آورد.

PDO در دون نوع نخ های مونو و نخ های دندانه دار وجود دارند که تفاوت آن ها در شکل آنهاست.

لیفت و کشیدن پوست با استفاده از نخ لیفت قابل جذب ، افزون بر این که یک تکنیک و روش امبدینگ می باشد به تزریق نخ با سوزن درمانی هم معروف شده است. نوین ترین و توسعه یافته ترین نوع سوزن درمانی صورت با مقصود رفع و درمان خطوط و چین و چروک پوست ، زیاد کردن استحکام لایه های پوستی ، کاهش میزان افتادگی و شلی پوست ، لیفت و جوان سازی و روشنی شدن پوست می باشد و این متد نخست در کره ی جنوبی انجام شد و اندک اندک در تمام دنیا شایع و رواج پیدا کرد.

کشیدن صورت با نخ لیفت تاثیرگذارترین متد سوزن درمانی جهت نخ لیفت پوست صورت و قابلیت ارتجاعی پوست صورت می باشد. این کار سبب ساخت کلاژن می شود. رشته های کلاژن بخش عمده ی سلول های رابط در پوست می باشند که در ایجاد و پایداری قابلیت ارتجاعی و ضخامت و سفتی پوست اثربخشی بسیاری را اعمال می کند.

براساس مطالعات صورت گرفته در مورد فروش نخ لیفت ، سوزن درمانی ترزیق نخ مساله ی قابلیت و توانایی نهفته در این روش جهت برطرف ساختن خطوط و چروک و افتادگی پوست را نمایان می سازد. همچنین تحقیقات آشکار کرده است که سوزن درمانی ترزیق نخ لیفت ، قادر است نتیجه ی معکوسی بر روی صدمات پوستی متاثر از اشعه ی ماورای بنفش را دارا باشد.

نخ لیفت نوبل - فروش نخ لیفت

نخ لیفت نوبل – فروش نخ لیفت

چگونگی انجام لیفت صورت با نخ لیفت

کشیدن پوست با نخ لیفت قابل جذب یکی از متدهای درمانی بدون جراحی می باشد که با بهره گیری از سوزن های ظریف سوزن درمانی صورت می پذیرد.این شیوه درمانی احتیاج به دو فاز دارد: نخست به کارگیری پمادهای بی دردکننده موضعی بر روی سطوحی از پوست که قرار است معالجه بر روی آن صورت می پذیرد و دوم قرار دادن نخ ها به صورت زیرجلدی بر روی نقاط مورد نظر می باشد. خوب است قبل از خرید نخ لیفت ، به عنوان یک مشاور ، در مورد فروش نخ لیفت ، به ماندگاری نخ لیفت هم بپردازیم.

ماندگاری لیفت نخ 

میزان طول عمر این نخ ها ۴ تا ۱۲ ماه براساس نوع نخ و دوام و پایداری کلاژن تولید شده ۱تا ۳ سال می باشد و براساس نوع نخ و شمار دفعات این عمل هر ۶ تا ۱۸ ماه یک مرتبه مجدداً تکرار می گردد ، در نتیجه حالت پوست را به گونه ای پایدار بهبود می بخشد.

نخ لیفت نوبل

مزایای کشیدن پوست با نخ لیفت

 • اولین مزیت نخ لیفت ، کاستن چشمگیر خطوط و چروک صورت
 • نخ لیفت برای افزایش ضخامت و استحکام پوست
 • روشن کردن رنگ پوست
 • منفذهای پوستی را تقویت می نماید
 • جوان سازی پوست با نخ جوانسازی
 • دیگر مزیت نخ لیتف ، آبرسانی به پوست
 • صاف و یکدست کردن پوست با نخ کاگ
 • آخرین مزیت نخ جوان سازی ، رفع نازکی و زبری و شیارها و چروک های متاثر از اشعه

موارد استفاده نخ لیفت

عوارض جانبی نخ لیفت

نخ های PDO غالباً عوارض جانبی بر روی پوست نخواهند داشت ولی امکان دارد در برخی از افراد سبب به وجود آمدن علائمی نظیر ورم ، قرمزی ، کبودی و خارش پس از انجام لیفت با نخ شود. این اثرات جانبی موقتی نخ لیفت بوده و پس از گذر چند روز برطرف خواهد شد. به علاوه هیچ نوع شکاف ، خراش و بخیه ای در این شیوه ی درمانی بر روی پوست فرد ایجاد نخواهد شد. اینها را قبل از فروش نخ لیفت به عنوان مشاوره خرید نخ لیفت ارائه می نماییم.

نخ لیفت صورت

با افزایش سن به مرور کلاژن و الاستین پوست از بین رفته و همین سبب ایجاد چین و چروک های پوستی و افتادگی پوست صورت می شود.

لیفت صورت با نخ یکی از اثربخش ترین متدهای طب سوزنی جهت کشیدگی پوست صورت و حفظ الاستیسیته ی پوسن و جوان سازی چهره می باشد. قبل از فروش نخ لیفت خوب است بدانید که در این روش ، متخصص پوست توسط نخ های مخصوص و سوزن های ظریف ، وارد لایه های زیرپوستی صورت می شود.

این نخ ها به تدریج جذب بدن می شوند ولی در این تکنیک تولید کلاژن ، فیبروبلاست و ترمیم بافت را در اطراف خود تحریک می کنند و این بازسازی سبب خواهد شد تا پوست صاف تر شده ، چین و چروک ها از بین رفته ، منفذهای پوستی ریزتر و باریکتر شوند ، نواحی شل و افتاده پوست محکم و به بالا کشیده شود و لیفت مطلوب به طور کامل صورت پذیرد.

قبل از فروش نخ لیفت خوب است بگوییم که این شیوه درمانی غیرتهاجمی بوده و به صورت سرپایی انجام شده و دارای کمترین مدت استراحت و دوره نقاهت خواهد بود.

نتایج درمانی پس از لیفت سریعاً قابل رویت می باشد. این روش بدون برش بزرگ بوده و جای بخیه پس از آن بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

بهترین نخ لیفت

نخ PDO (پلی دی اکسان)

این نوع نخ لیفت ها از ساختار قابل جذب ، ظریف و از جنس مونوفیلامنتاسنتتیک می باشند. این نخ سبب استحکام و انسجام ساختارهای شل و آویزان پوست شده و بازسازی و سفتی پوست را انجام و چین و چروک های پوستی را رفع می سازد.

پس از قرارگیری این نخ در زیر پوست رگ سازی و جریان خون در پیرامون نواحی تحت درمان بیشتر و تولید کلاژن شروع می شود. این نخ ها بعد از ۶ ماه در زیر پوست تحلیل می روند ولی تاثیرات لیفت آن ها نزدیک به ۲ سال دوام دارد.

سه نوع نخ PDO:

 • نخ مونو

قبل از فروش نخ لیفت خوب است بدانید که نخ بدون دندانه و صاف مونو جهت به وجود آوردن استحکام ، سفتی و بازسازی پوست با شکل و ترتیب تورمانند در زیر پوست قرار می گیرند. بعد از آغاز تولید کلاژن و الاستین در پیرامون این نخ ها ، استحکام و سفتی و قوام پوست صورت افزایش می یابد.

نواحی مورد درمان این نوع نخ ها معمولاً پیشانی ، اطراف چشم ها ، شلی پوست گردن می باشد. نخ های مونو اثر چشمگیری در لیفت پوست ندارند و بیشتر سبب سفت شدن و قوام پوست خواهند شد ، از این رو جهت بازسازی و تقویت کلی پوست می بایست به همراه نخ های خاردار به کار گرفته شوند.

 • نخ پیچ دار یا اسکرو :

این نوع نخ ها به شکل یک یا دو نخ درهم پیچیده در پیرامون یک سوزن طراحی شده اند. نخ های پیچ دار اثر چشمگیری در حجم دهی به نواحی فرورفته پوست خواهند داشت. نخ های مولتی اسکرو یا تورنادو (دو نخ در هم تنیده) از اثربخشی بیشتر و موثرتری در مقایسه با نخ های اسکرو برخوردارند. نخ های پیچ دار اغلب جهت کشیدن  کلی پوست صورت به کار گرفته می شوند.

 • نخ خاردار :

به طور کلی نخ های خاردار قابل جذب همان نخ های مونو می باشند با این تفاوت که این نخ ها دندانه هایی جهت گیر کردن به نواحی زیرین پوست دارند و احتیاجی به نقاط ثابت کننده نخواهند داشت. نخ های خاردار جهت برطرف کردن خطوط اخم ، خطوط فک و چانه ، خطوط ماریونت ، رفع ترک های پوستی و لیفت شکم و باسن کاربرد دارند. این نخ ها ساخت و ساز کلاژن ، فیبروبلاست را به شدت تحریک و سبب سفت شدن و کشیدن پوست صورت می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نخ PDO و ماندگاری به این صفحه مراجعه نمایید.

انواع نخ لیفت pdo

انواع نخ لیفت pdo

نخ سیلوئت

جنس نخ لیفت سیلوئت از اسید پلی لاکتیکی قابل جذب می باشد که به شکل مخروطی دوطرفه است. بعد از قرارگیری این نخ  در زیر پوست ، تولید کلاژن آغاز و همین سبب سفتی ، قوام ، لیفت و بازسازی بافت پوست می شود. از نخ سیلوئت جهت برطرف کردن خطوط اخم ، خطوط فک و چانه ، خطوط ماریونت بهره می گیرند. تاثیرات به کارگیری این نخ سریعاً پس از استفاده قابل رویت خواهد بود و ماندگاری آن بیشتر از ۱۸ ماه می باشد.

نخ امبدینگ

این نوع نخ قابل جذب و سازگار با بدن بوده و در فرایند لیفت پوست با نخ به کار گرفته می شود. نخ لیفت امبدینگ جهت کشیدن پوست صورت ، شکم و سینه قابل استفاده است. نتایج ایجاد شده با استفاده از این نخ چشمگیر بوده و با تولید رشته های کلاژن سبب تسریع عمل کشیده شدن پوست خواهد شد.

فروش نخ لیفت کاگ cog thread lift یکی نخ لیفت است که برای جوانسازی استفاده می شود. فروش نخ لیفت کاگ حتما باید با مشاوره خرید نخ کاگ همراه باشد. اگر پزشک هستید و قصد خرید نخ کاگ دارید، می توانید با مشاور فروش نخ کاگ ما تماس حاصل نمایید. فروش نخ کاگ از سال ۱۳۹۵ تا کنون در گروه بازرگانی نیک ارائه می گردد. فروش نخ لیفت کاگ و همچنین pdo هر کدام کاربردهایی برای لیفت صورت و همچنین جوانسازی دارد. 

مرکز خرید نخ لیفتینگ نیک همواره با ارائه خدمات مشاوره ای ، شما را در خرید از مرکز نخ لیفتینگ راهنمایی می نماید. مرکز فروش نخ لیفتینگ نیک را یکبار امتحان کنید و نحوه دریافت خدمات مشاوره فروش نخ لیفتینگ ما را بررسی نمایید. نمایندگی فروش نخ لیفت به صورت نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر ، موجب شده است گارانتی قیمتی به مشتریان در زمان فروش نخ لیفتینگ ارائه شود.

جهت کسب اطلاعات در مورد فروش نخ آفرودیت و همچنین مشاوره در مورد بهترین مارک نخ لیفت صورت می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹

 

نخ های لیفت آفرودیت Aphrodite (کره جنوبی)

سایز کشور سازنده مدل نام محصول
۲۰ South Korea COG 23G60mm کانولا Aphrodite
مناسب ابرو و غبغب
۲۰ South Korea COG 19G100mm کانولا Aphrodite
مناسب پوست نازک و لاغر برای لیفت پایین گونه
۲۰ South Korea COG 23G38mm MULTI Aphrodite
مناسب برای پر کردن – هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است
۲۰ South Korea COG 23G60mm MULTI Aphrodite
مناسب برای پر کردن خط خنده و انواع چروک  – هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است
۲۰ South Korea MONO 30G25mmMULTI Aphrodite
مناسب برای زیر چشم و دور لب– هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است

 

 

نخ های لیفت TR-Q  (کره جنوبی)

سایز کشور سازنده مدل نام محصول
۵۰ South Korea MONO 27G50mm TR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۵۰ South Korea MONO 26G60mm TR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۵۰ South Korea MONO 29G50mm TR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی پیشانی
۵۰ South Korea MONO 29G38mm TR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی دور لب
۵۰ South Korea MONO25G*50mm TR-Q
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۵۰ South Korea MONO29G*25mm TR-Q
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۵۰ South Korea MONO 30G25mm TR-Q
۵۰ South Korea Tornado Screw26G60mm TR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۵۰ South Korea Tornado Screw30G38mm TR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰۰ South Korea Tornado Screw 26G38mm TR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم

 

نخ های لیفت نوبل Nobel  (کره جنوبی)

قیمت واحد (تومان) تعداد در بسته کشور سازنده مدل نام محصول
۲۰ South Korea MONO 27G -50mm NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۱۰ South Korea MONO SCREW NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۱۰ South Korea EYE THREAD (L type) NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی پیشانی
۱۰ South Korea MULTI  (L type) NOBEL
مناسب برای پر کردن و جوانسازی دور لب
۱۰ South Korea TORNADO NOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰ South Korea TORNADO SCREW NOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰ South Korea SPRING NOBEL
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۱۰ South Korea Tornado Screw26G60mm NOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰ South Korea Tornado Screw30G38mm NOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰ South Korea Tornado Screw 26G38mm NOBEL
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰ South Korea COG 4D– ۱۹G 100mm NOBEL
لیفت
۱۰ South Korea COG 3D – ۱۹G 100mm NOBEL
لیفت
۱۰ South Korea COG 12D – ۱۹G 100mm NOBEL
لیفت
۱۰ South Korea Nose COG  – ۱۹G 100mm NOBEL
لیفت
۱۰ South Korea COG 3D – ۱۹G 100mm NOBEL
لیفت

نخ های لیفت اکولیفت EP-line   Aqu lift  (کره جنوبی)

قیمت بسته قیمت واحد (تومان) تعداد در بسته کشور سازنده مدل نام محصول
۱۰ South Korea MONO ۲۵G -50mm EP Line – Aqu lift
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده ، مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰ South Korea Double Screw ۲۵G -60mm EP Line – Aqu lift
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده ، مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۸ South Korea Cog Pro1 ۱۹G -100mm EP Line – Aqu lift
مناسب برای لیفت صورت – با سوزن
۸ South Korea Cog Pro3    ۱۹G -90mm EP Line – Aqu lift
مناسب برای لیفت صورت – با کانولا
۴ South Korea Cog Master   ۱۹G -100mm EP Line – Aqu lift
لیفت بسیار قوی صورت – با کانولا – L type
۸ South Korea Nose Lift     ۲۱G -60mm EP Line – Aqu lift
لیفت بینی

فیلم آموزش لیفت صورت با نخ | فیلم آموزش نخ لیفت صورت

 

فیلم آموزش جوانسازی گردن با نخ جوانسازی

آموزش کاشت نخ لیفت بر روی صورت پزشک

آموزش تزریق ژل و لیفت با نخ لیفت همزمان ( Combination Therapy )


در این بخش به توضیحات مختصری که می توانید زاویه سازی و لیفت صورت با استفاده از نخ لیفت داشته باشید ، پرداخته ایم.

زاویه سازی با بهترین نخ لیفت 

زاویه سازی و لیفت صورت با بهره گیری از نخ لیفت را می توانیم یک روش غیرجراحی برای بهبود شکل صورت بگوییم که با استفاده از نخ های لیفتینگ صورت انجام می شود.

در این متد ، نخ های لیفتینگ صورت از طریق یک سوزن بر روی پوست تزریق می شوند و سپس به بخش هایی از پوستی که قرار است به سمت بالا کشیده شوند، متصل می شوند.

سپس نخ ها به شکل کناری قرار گرفته و کشیده می شوند تا باعث جمع شدن پوست شوند و زاویه ی صورت بهبود یابد.

برای رسیدن به یکی از موارد زیبایی می توانید از نخ بهره بگیرید ، در واقع در این روش از بخیه هایی که به طور موقت هستند می توانید استفاده کنید که این ظرافت در نخ ها که استفاده می شوند امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

هنگامی که بیماران درخواست رفع افتادگی و همینطور شلی پوست و گردن دارند، به این معنی است که آنها می خواهند خط فک مشخص تری داشته باشند. خط فک تیز نشانه جوانی و ظاهر خوب است.

روش های لیفت با استفاده از نخ بیشتر از تزریق فیلر و همینطور بوتاکس طول می کشد زیرا به مدت زمان بیشتری نیاز دارد.

مزایای استفاده از نخ نسبت به عمل های جراحی به معنای زمان های کوتاه تر است که در آن بیمار می تواند خیلی زودتر به روال عادی خود ادامه دهد.

تمام مراحل بلند کردن نخ نیاز به مهارت و تکنیک پیشرفته با دانش و مهارت دارد ، پس نیاز است تا برای انجام این کار نزد پزشکی که تخصص در این کار دارد و یا در کلینیک معتبر این کار را انجام دهید.

چگونه زاویه سازی و لیفت صورت با نخ انجام می شود ؟

وقتی پوست در زیر خط فک افتاد و چین و چروک ظاهر شد، مطمئن شوید که پیری شروع شده است. طبیعتاً خیلی ها با این دگرگونی نامطلوب در ویژگی های صورت خود راحت نیستند. سفت کردن پوست با استفاده از لیفت با روش نخ یکی از موثرترین روش ها در دستیابی به این هدف ثابت شده است.

این روش برای کسانی که دارای پوست چرب و لاغر هستند مناسب تر است و معمولاً در زیر بخش های صورت، مانند گونه ها انجام می شود ، این روش معمولاً نیاز به بیهوشی ندارد و با بی دردسر بودن همراه است.

با این حال، نکاتی همچون احتمال خارش، قرمزی، تورم، خونریزی و ناراحتی بعد از عمل ممکن است اتفاق بیفتد. همچنین، برخی از بیماران احتمال دارد به دلیل وجود آلرژی به نخ های لیفتینگ صورت از این روش استفاده نکنند. قبل از انجام هر نوع عمل جراحی یا زیبایی ، بهتر است با پزشک متخصص در ابتدا مشورت کنید.

عوارض بالقوه

برخی از عوارض شایع گزارش شده عبارتند از: ناراحتی، عفونت، خونریزی و اسکار بافتی. در بدترین حالت، بدن می تواند نخ های لیفت را به طور کامل پس بزند و در نتیجه آنها را از پوست بیرون بزند. با این حال، بروز چنین مواردی بسیار کم است.

نخ لیفت Thread lift

نخ لیفت Thread lift

مزایای استفاده از بهترین نخ لیفت

 • این متدی کم تهاجم می باشد و بعد از تزریق می توانید نتایج را مشاهده نمایید.
 • مقرون به صرفه بودن آن
 • بهترین نخ لیفت قابلیت جذب دارد و بروز حساسیت در آن کم می باشد.
 • نخ ها قابل مشاهده نمی باشند.
 • به بستری شدن نیازی نیست.

نواحی کاشت نخ جونساز

بهترین نخ لیفت برای چه صورت هایی مناسب است؟

 • افرادی که دوست دارند صورت های ۷ شکل داشته باشند.
 • افرادی که دارای صورت های پهن می باشند.
 • افراد با داشتن چانه های بزرگ
 • افراد با داشتن فک مربع شکل
 • افرادی که صورت آنها از نظر طولی کوتاه می باشد.

مراقبت های بعد از کاشت بهترین نخ لیفت

 • تا مدت ۲۴ ساعت از حمام کردن بپرهیزید.
 • تا یک هفته از رفتن به استخر خودداری نمایید.
 • از ماساژ و هر گونه فشار بر روی گونه بپرهیزید.
 • از جویدن هر گونه غذایی که سفت است بپرهیزید.
 • از نوشیدن با هر نی بپرهیزید.
 • برای اینکه صورت خود را بشویید از شامپو بچه استفاده نمایید.
 • سر خود را بالا بگیرید.
 • از آرایش کردن به مدت ۴۸ ساعت خودداری نمایید.
قبل و بعد نخ لیفت صورت

قبل و بعد نخ لیفت صورت

ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

ماندگاری به یک سری شرایط بستگی دارد که می توانیم به تخصص پزشک ، سن افراد و نوع پوست بگوییم ، ولی به صورت کلی می توانیم بگوییم که بعد از ۸ ماه نخ جذب می شود به دلیل الاستین و کلاژنی که بدن به علت وجود نخ تولید می کند ، زاویه سازی و لیفت می تواند حدود دو سال ماندگاری داشته باشد.

نتیجه گیری زاویه سازی و لیفت صورت با نخ لیفت

همانطوری که در این مقاله خواندید در این روش، نخ های لیفتینگ صورت از طریق یک سوزن بر روی پوست تزریق می شوند و سپس به بخش هایی از پوستی که قرار است به سمت بالا کشیده شوند، متصل می شوند. سپس نخ ها به شکل کناری قرار گرفته و کشیده می شوند تا باعث جمع شدن پوست شوند و زاویه ی صورت بهبود یابد.

 

 

4.8/5 - (27 امتیاز)

3 دیدگاه ها

 1. سارا ارجمند گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. دکتر عطارزاده گفت:

  من چند سال هست که از نخ لیفت نوبل برای مراجعه کننده ها تزریق میکنم. چرا نوبل تاییدیه نداره؟ من هیچ عارضه ای از رپلنژن نداشتم

  • سلام دکتر جان. نخ نوبل اصلی مدت زیادی است که در بازار ایران وجود دارد اما متاسفانه شرکت وارد کننده تاییدیه های لازم را از وزارت بهداشت دریافت ننموده است. اطلاعی در مورد دلیل آن نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید