مصپورت Masport | نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

اطلاعات تخصصی بوتاکس مصپورت

1کشور سازنده مصپورت
بوتاکس مصپورت ساخت ایران می باشد
2شرایط نگهداری مصپورت
بوتاکس مصپورت در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری می شود. از یخ زدگی محصول جدا جلوگیری شود.
3ترکیب بوتاکس مصپورت
هر بوتاکس مصپورت با 2.5 تا 3.2cc نرمال سالین ترکیب می شود
4بوتاکس مصپورت 500 واحدی برای چند نفر است
هر بوتاکس مصپورت با 2 تا 3 نفر می باشد
5ماندگاری بوتاکس مصپورت
بوتاکس مصپورت به صورت میانگین 3 ماه ماندگاری دارد
6بوتاکس مصپورت توسط چه کسی تزریق می شود
بوتاکس مصپورت توسط پزشک باید تزریق شود
7کاربرد بوتاکس مصپورت
جوانسازی و جلوگیری از چروک ، جلوگیری از عرق کف دست و زیر بغل ، مانع دردهای میگرنی

اگر پزشک هستید و قصد خرید بوتاکس مصپورت دارید و می خواهید از مرکز اصلی فروش بوتاکس مصپورت ، خرید مصپورت داشته باشید ، می توانید با کارشناس فروش مصپورت در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید تا شما در مورد خریدتان از داروخانه راهنمایی کند .

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

معرفی بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی

ویال حاوی کیک استریل لیوفیلیزه توکسین خالص شده باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A که به صورت موثری باعث مهار انقباض عضلات ناحیه شده و این اثر ۳ تا ۶ ماه می ماند.

مصپورت MASPORT چیست؟ آیا مصپورت یک بوتاکس امن است؟ مدت ماندگاری مصپورت چقدر است؟ برای خرید مصپورت از کدام فروشندگان می توانیم مصپورت تهیه کنیم؟ نحوه نگهداری بوتاکس مصپورت و دمای نگهداری آن چقدر است؟

بوتاکس نیز مشابه فرآورده ها و داروهای درمانی زیبایی تزریقی توسط کمپانی های گوناگونی و در مارک ها و انواع متفاوتی ساخته و به بازار عرضه شده است که این مارک ها و برندها هر یک از لحاظ چگونگی تزریق ، هزینه تزریق ، کیفیت و نواحی تزریق با یکدیگر فرق دارند. تمام این نوع بوتاکس ها از سم بوتولینوم استخراج شده و به ماهیچه هایی که سبب به وجود آمدن چین و چروک در صورت شده اند ، تزریق می گردد و به طور موقتی تکان های عصبی و جمع شدگی ماهیچه ای را در نواحی تحت درمان نظیر پیشانی ، اطراف چشم و خطوط اخم را از کار می اندازد تا با رفع چین و چروک صورت ، جوانی به پوست بازگردد.

تاثیرات سم بوتولینوم برای  بی حس کنندگی و بی حرکت شدن عضلات نواحی تحت درمان تقریباً ۱ الی ۶ ماه باقی خواهد ماند. از برندهای معتبر بوتاکس می توان دیستون و مصپورت را نام برد که در این مطلب آموزشی مصپورت را تشریح می کنیم.

بوتاکس مصپورت - مصپورت 500

بوتاکس مصپورت – مصپورت ۵۰۰

نمایندگی بوتاکس مصپورت 

بوتاکس مصپورت توسط شرکت داروسازی مصون دارو تولید می شود. مواد اولیه از کشورهای صاحب تکنولوژی ، توسط واردکننده ، وارد می شود و توسط این شرکت داروسازی مصپورت ساخته می شود. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت و همچنین شرکت پخش مصپورت یک شرکت نیست و توسط چندین شرکت مصپورت توزیع و پخش می گردد. پزشکان می توانند جهت خرید بوتاکس مصپورت با کارشناس مصپورت در گروه بازرگانی نیک تماس حاصل نمایند. این محصول در داروخانه ها عرضه می شوند.

مراکز فروش مصپورت

مصپورت از طریق داروخانه ها و شرکت های توزیع تجهیزات و لوازم دارویی و زیبایی توزیع و فروش می گردد. فروش مصپورت باید با حفظ زنجیره سرما باشد. یعنی فروش مصپورت باید از طریق ماشین های یخچال دار و یا در کول باکس حمل شود.

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت ، داروخانه ها و برخی شرکت های توزیع دارو هستند. برای دریافت بوتاکس مصپورت باید با در دست داشتن نسخه پزشک به نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت مراجعه نمایید.

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت می تواند مصپورت را با قیمت مناسب و با حفظ زنجیره سرما به دست پزشکان و مصرف کنندگان برساند. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت امکان فروش مصپورت به صورت عمده را ندارد.

مصپورت

مصپورت Masport توسط یک کمپانی ایرانی تولید شده و در بازار موجود است و خطوط و چروک های معمول تا عمیق پیشانی و بین ابروها را به صورت موقت کاهش و رفع می سازد.

این محلول تزریقی به تازگی در ایران تولید و به بازار عرضه شده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است. خطرات و عوارض استفاده از این محصول بسیار اندک است.

این دارو نیز همانند دیگر برندهای بوتاکس حاوی سم بوتولینوم است که جهت از بین بردن خطوط بین ابروها و چین و چروک های پیشانی کاربرد دارد. این دارو نیز با فلج و بی حس کردن عضلات نواحی مورد نظر عملکردی کاملاً مشابه با دیسپورت و دیگر محلول های تزریقی بوتاکس دارد.

آموزش تزریق بوتاکس مصپورت

برای آموزش تزریق مصپورت باید بدانید که این مصپورت به چه مناطقی تزریق می شود.

نقاط تزریق مصپورت masport

نقاط تزریق مصپورت masport

مدت ماندگاری مصپورت

مدت ماندگاری مصپورت ؛ طول عمر مصپورت ۴ الی ۶ ماه می باشد که نتایج تزریق آن معمولاً طی ۳ الی ۱۰ روز می برد تا تاثیرات مورد نظرتان را مشاهده کنید که البته نواحی مورد تزریق ، نحوه تزریق و دوز آن هم در این خصوص موثر هستند. البته که مدت ماندگاری مصپورت مانند سایر بوتاکس ها ، بستگی به بدن افراد نیز دارد.

دمای نگهداری مصپورت

مصپورت مانند اغلب بوتاکس ها باید در دمای بخچال ( ۴ درجه سانتیگراد ) نگهداری شود. دمای مناسب در حمل و نقل مصپورت از طریق ماشین های یخچال دار و یا از طریق کول باکس حفظ می شود. به هیچ عنوان مصپورت را بدون یخ جامد نباید جابجا کرد. فراموش نکنید که دمای نگهداری مصپورت با برخی بوتاکس های یخی مانند کنیتوکس متفاوت است. یعنی دمای نگهداری مصپورت نیاز به یخ زدگی ندارد.

هزینه تزریق مصپورت

این محصول ایرانی در ویال های ۵۰۰ واحدی که جهت استفاده ۳ نفر تهیه و توصیه شده است در بازار موجود می باشد و هزینه نهایی تزریق آن حدوداً یک دوم تزریق دیسپورت خواهد بود.

صادرات مصپورت 

بوتاکس ایرانی مصپورت به کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، عراق ، افغانستان ، ارمنستان و کشورهای حوزه CIS و همچنین برخی کشورهای اروپایی صادر می گردد. بسیاری از پزشکان که بوتاکس به کشور آن ها صادر شده بود، از این محصول رضایت بالایی داشته اند.

موارد مصرف بوتولینوم توکسین Masport

درمان چروک های صورت

سردرد مزمن

درمان چروک های ایجاد شده در گردن

ترشح بیش از اندازه بزاق

کاهش خطوط عمودی خنده

دیستونی گردن

کاهش خطوط خرگوشی روی بینی

تعریق بیش از اندازه

کاهش خطوط لب بالایی

گرفتگی عضلات اندام فوقانی و تحتانی

درمان میگرن با تزریق بوتاکس مصپورت Masport

درمان میگرن با تزریق بوتاکس مصپورت را می توان از روش های پیشرفته برای درمان میگرن نام برد. در واقع طبق نتایجی که انجام شده تزریق بوتاکس در کاهش شدت درد میگرن و کنترل حملات موثر است. ماده شیمیایی تولید شده از بوتاکس، برای درمان خطوط و چین و چروک های صورت نیز استفاده می شود.

مطالعات نشان می دهد که تزریق بوتاکس مصپورت برای درمان میگرن می تواند به میزان قابل توجهی شدت درد را کاهش دهد و دفعات حملات را کم کند. در واقع در درمان میگرن توسط این روش ، تزریق مصپورت در قسمت هایی مانند سر و گردن که درد میگرن احساس می‌شود، انجام می گیرد.

این تزریق مصپورت عضلات اطراف درد میگرنی را ضعیف می کند و اعصاب دردناک را تسکین می دهد. برای درمان میگرن با بوتاکس مصپورت هر ۳ ماه نیاز به تکرار دارد. این روش درمانی در برخی بیماران با مشکلات و عوارض جانبی همراه است و در صورت بروز هرگونه عارضه باید به پزشک خود در این خصوص صحبت کنید.

این را بهتر است در نظر بگیرید که تأثیر تزریق مصپورت برای درمان میگرن ممکن است برای هر بیمار متفاوت باشد. پس قبل از شروع درمان، پزشک باید بررسی کند که آیا می توان از این روش درمانی استفاده کرد یا خیر.

اگر پزشک شما تصمیم به استفاده از بوتاکس مصپورت برای درمان میگرن شما داشته باشد، یک برنامه درمانی خاص برای شما ایجاد می کند. شامل تعداد دفعات و نحوه تزریق بوتاکس می شود. علاوه بر این، پزشک ممکن است سایر داروهای ضد درد میگرن را تجویز کند.

هشدارهای مصپورت :

مصرف این دارو در بیماران میاستنی گراویس منع مصرف دارد.

این دارو در بیماران با مشکل در بلع یا تنفس باید با احتیاط مصرف شود.

پس از تزریق بمدت ۲۰ دقیقه بیمار در مطب پایش گردد.

نظافت محل تزريق حتما قبل از تزریق بررسی گردد.

از تزریق محصول داخل رگ و یا به صورت زیر جلدی اکیدا خودداری نمایید.

آماده سازی محلول جهت تزریق :

مقدار ۳٫۲ میلی لیتر از حلال داخل جعبه محصول را به فرآورده لیوفیلیزه اضافه کرده و به آرامی تکان دهید تا یک محلول یکنواخت بدست آید. سرسوزن را با زاویه وارد ویال کنید و از ریختن حلال به طور مستقیم روی فرآورده خودداری گردد. از کشیدن محلول دارو به داخل سرنگ و تخلیه مجدد آن به داخل محلول به گونه ای که حباب در محلول تشکیل گردد خودداری شود محلول آماده شده به صورت داخل عضله تزریق گردد.

تداخل دارویی مصپورت:

تشدید اثرات آنتی کولینرژیک

افزایش اثر توکسین در تجویز همراه یا قبل از آمینوگلیکوزیدها، اسپکتینومایسین پلی میکسین، تتراساکلین ها و شل کننده های عضلانی

4.2/5 - (69 امتیاز)

22 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 3. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 4. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۳ ستاره

 5. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۴ ستاره

 6. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 7. سارا ارجمند گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 8. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 9. فریبا گفت:

  سلام
  واقعا بوتاکس مصپورت ساخت ایران هست یا فقط در ایران بسته بندی میشود

 10. فریبا گفت:

  چطور میتونیم از اصالت بوتاکس مصپورت مطمئن بشیم؟ نحوه اصالت بوتاکس مصپورت چطور است؟

 11. سحر قریشی گفت:

  سلام
  مصپورت ۵۰۰ واحدی با چند سی سی نرمال سالین ترکیب باید بشه

 12. سمیرا گفت:

  هر بسته بوتاکس مصپورت برای چند نفر کاربرد داره؟

  • هر بسته بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی برای ۲ تا ۳ نفر قابل تزریق است. اما بسته به میزان نیاز هر مراجعه کننده، پزشک در مورد میزان مصرف تصمیم می گیرد.

 13. Ghazal Raad گفت:

  درود بر شما
  مصپورت را چند روز میشه داخل یخچال نگهداری کرد؟

 14. ناشناس گفت:

  با درود،
  بعد از ترکیب با نرمال سایلین، چند واحد برای هر تزریق استفاده میشه(حدودا)؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید