مصپورت Masport | نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

اطلاعات تخصصی بوتاکس مصپورت

1کشور سازنده مصپورت
بوتاکس مصپورت ساخت ایران می باشد
2شرایط نگهداری مصپورت
بوتاکس مصپورت در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری می شود
3ترکیب بوتاکس مصپورت
هر بوتاکس مصپورت با 2.5 تا 3cc نرمال سالین ترکیب می شود
4بوتاکس مصپورت 500 واحدی برای چند نفر است
هر بوتاکس مصپورت با 2 تا 3 نفر می باشد
5ماندگاری بوتاکس مصپورت
بوتاکس مصپورت به صورت میانگین 3 ماه ماندگاری دارد
6بوتاکس مصپورت توسط چه کسی تزریق می شود
بوتاکس مصپورت توسط پزشک باید تزریق شود
7کاربرد بوتاکس مصپورت
جوانسازی و جلوگیری از چروک ، جلوگیری از عرق کف دست و زیر بغل ، مانع دردهای میگرنی

اگر پزشک هستید و قصد خرید بوتاکس مصپورت دارید و می خواهید از مرکز اصلی فروش بوتاکس مصپورت ، خرید مصپورت داشته باشید ، می توانید با کارشناس فروش مصپورت در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید تا شما در مورد خریدتان از داروخانه راهنمایی کند .

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

معرفی بوتاکس مصپورت ۵۰۰ واحدی

مصپورت MASPORT چیست؟ آیا مصپورت یک بوتاکس امن است؟ مدت ماندگاری مصپورت چقدر است؟ برای خرید مصپورت از کدام فروشندگان می توانیم مصپورت تهیه کنیم؟ نحوه نگهداری بوتاکس مصپورت و دمای نگهداری آن چقدر است؟

بوتاکس نیز مشابه فرآورده ها و داروهای درمانی زیبایی تزریقی توسط کمپانی های گوناگونی و در مارک ها و انواع متفاوتی ساخته و به بازار عرضه شده است که این مارک ها و برندها هر یک از لحاظ چگونگی تزریق ، هزینه تزریق ، کیفیت و نواحی تزریق با یکدیگر فرق دارند. تمام این نوع بوتاکس ها از سم بوتولینوم استخراج شده و به ماهیچه هایی که سبب به وجود آمدن چین و چروک در صورت شده اند ، تزریق می گردد و به طور موقتی تکان های عصبی و جمع شدگی ماهیچه ای را در نواحی تحت درمان نظیر پیشانی ، اطراف چشم و خطوط اخم را از کار می اندازد تا با رفع چین و چروک صورت ، جوانی به پوست بازگردد.

تاثیرات سم بوتولینوم برای  بی حس کنندگی و بی حرکت شدن عضلات نواحی تحت درمان تقریباً ۱ الی ۶ ماه باقی خواهد ماند. از برندهای معتبر بوتاکس می توان دیستون و مصپورت را نام برد که در این مطلب آموزشی مصپورت را تشریح می کنیم.

بوتاکس مصپورت - مصپورت 500

بوتاکس مصپورت – مصپورت ۵۰۰

نمایندگی بوتاکس مصپورت 

بوتاکس مصپورت توسط شرکت داروسازی مصون دارو تولید می شود. مواد اولیه از کشورهای صاحب تکنولوژی ، توسط واردکننده ، وارد می شود و توسط این شرکت داروسازی مصپورت ساخته می شود. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت و همچنین شرکت پخش مصپورت یک شرکت نیست و توسط چندین شرکت مصپورت توزیع و پخش می گردد. پزشکان می توانند جهت خرید بوتاکس مصپورت با کارشناس مصپورت در گروه بازرگانی نیک تماس حاصل نمایند. این محصول در داروخانه ها عرضه می شوند.

مراکز فروش مصپورت

مصپورت از طریق داروخانه ها و شرکت های توزیع تجهیزات و لوازم دارویی و زیبایی توزیع و فروش می گردد. فروش مصپورت باید با حفظ زنجیره سرما باشد. یعنی فروش مصپورت باید از طریق ماشین های یخچال دار و یا در کول باکس حمل شود.

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت ، داروخانه ها و برخی شرکت های توزیع دارو هستند. برای دریافت بوتاکس مصپورت باید با در دست داشتن نسخه پزشک به نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت مراجعه نمایید. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت می تواند مصپورت را با قیمت مناسب و با حفظ زنجیره سرما به دست پزشکان و مصرف کنندگان برساند. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت امکان فروش مصپورت به صورت عمده را ندارد.

مصپورت

مصپورت Masport توسط یک کمپانی ایرانی تولید شده و در بازار موجود است و خطوط و چروک های معمول تا عمیق پیشانی و بین ابروها را به صورت موقت کاهش و رفع می سازد. این محلول تزریقی به تازگی در ایران تولید و به بازار عرضه شده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است. خطرات و عوارض استفاده از این محصول بسیار اندک است. این دارو نیز همانند دیگر برندهای بوتاکس حاوی سم بوتولینوم است که جهت از بین بردن خطوط بین ابروها و چین و چروک های پیشانی کاربرد دارد. این دارو نیز با فلج و بی حس کردن عضلات نواحی مورد نظر عملکردی کاملاً مشابه با دیسپورت و دیگر محلول های تزریقی بوتاکس دارد.

آموزش تزریق بوتاکس مصپورت

برای آموزش تزریق مصپورت باید بدانید که این مصپورت به چه مناطقی تزریق می شود.

نقاط تزریق مصپورت masport

نقاط تزریق مصپورت masport

مدت ماندگاری مصپورت

مدت ماندگاری مصپورت ؛ طول عمر مصپورت ۴ الی ۶ ماه می باشد که نتایج تزریق آن معمولاً طی ۳ الی ۱۰ روز می برد تا تاثیرات مورد نظرتان را مشاهده کنید که البته نواحی مورد تزریق ، نحوه تزریق و دوز آن هم در این خصوص موثر هستند. البته که مدت ماندگاری مصپورت مانند سایر بوتاکس ها ، بستگی به بدن افراد نیز دارد.

دمای نگهداری مصپورت

مصپورت مانند اغلب بوتاکس ها باید در دمای بخچال ( ۴ درجه سانتیگراد ) نگهداری شود. دمای مناسب در حمل و نقل مصپورت از طریق ماشین های یخچال دار و یا از طریق کول باکس حفظ می شود. به هیچ عنوان مصپورت را بدون یخ جامد نباید جابجا کرد. فراموش نکنید که دمای نگهداری مصپورت با برخی بوتاکس های یخی مانند کنیتوکس متفاوت است. یعنی دمای نگهداری مصپورت نیاز به یخ زدگی ندارد.

هزینه تزریق مصپورت

این محصول ایرانی در ویال های ۵۰۰ واحدی که جهت استفاده ۳ نفر تهیه و توصیه شده است در بازار موجود می باشد و هزینه نهایی تزریق آن حدوداً یک دوم تزریق دیسپورت خواهد بود.

صادرات مصپورت 

بوتاکس ایرانی مصپورت به کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، عراق ، افغانستان ، ارمنستان و کشورهای حوزه CIS و همچنین برخی کشورهای اروپایی صادر می گردد. بسیاری از پزشکان که بوتاکس به کشور آن ها صادر شده بود، از این محصول رضایت بالایی داشته اند.

در حال ارسال
نقد کاربر
3.6 (5 رای)
پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید