مصپورت Masport | نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

مصپورت MASPORT چیست؟ آیا مصپورت یک بوتاکس امن است؟ مدت ماندگاری مصپورت چقدر است؟ برای خرید مصپورت از کدام فروشندگان می توانیم مصپورت تهیه کنیم؟ نحوه نگهداری بوتاکس مصپورت و دمای نگهداری آن چقدر است؟

بوتاکس نیز مشابه فرآورده ها و داروهای درمانی زیبایی تزریقی توسط کمپانی های گوناگونی و در مارک ها و انواع متفاوتی ساخته و به بازار عرضه شده است که این مارک ها و برندها هر یک از لحاظ چگونگی تزریق ، هزینه تزریق ، کیفیت و نواحی تزریق با یکدیگر فرق دارند. تمام این نوع بوتاکس ها از سم بوتولینوم استخراج شده و به ماهیچه هایی که سبب به وجود آمدن چین و چروک در صورت شده اند ، تزریق می گردد و به طور موقتی تکان های عصبی و جمع شدگی ماهیچه ای را در نواحی تحت درمان نظیر پیشانی ، اطراف چشم و خطوط اخم را از کار می اندازد تا با رفع چین و چروک صورت ، جوانی به پوست بازگردد.

تاثیرات سم بوتولینوم برای  بی حس کنندگی و بی حرکت شدن عضلات نواحی تحت درمان تقریباً ۱ الی ۶ ماه باقی خواهد ماند. از برندهای معتبر بوتاکس می توان دیسپورت و مصپورت را نام برد که در این مطلب آموزشی مصپورت را تشریح می کنیم.

مصپورت

مصپورت توسط یک کمپانی ایرانی تولید شده و در بازار موجود است و خطوط و چروک های معمول تا عمیق پیشانی و بین ابروها را به صورت موقت کاهش و رفع می سازد. این محلول تزریقی به تازگی در ایران تولید و به بازار عرضه شده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است. خطرات و عوارض استفاده از این محصول بسیار اندک است.این دارو نیز همانند دیگر برندهای بوتاکس حاوی سم بوتولینوم است که جهت از بین بردن خطوط بین ابروها و چین و چروک های پیشانی کاربرد دارد. این دارو نیز با فلج و بی حس کردن عضلات نواحی مورد نظر عملکردی کاملاً مشابه با دیسپورت و دیگر محلول های تزریقی بوتاکس دارد.

مدت ماندگاری مصپورت

مدت ماندگاری مصپورت ؛ طول عمر مصپورت ۴ الی ۶ ماه می باشد که نتایج تزریق آن معمولاً طی ۳ الی ۱۰ روز می برد تا تاثیرات مورد نظرتان را مشاهده کنید که البته نواحی مورد تزریق ، نحوه تزریق و دوز آن هم در این خصوص موثر هستند. البته که مدت ماندگاری مصپورت مانند سایر بوتاکس ها ، بستگی به بدن افراد نیز دارد.

هزینه تزریق مصپورت

این محصول ایرانی در ویال های ۵۰۰ واحدی که جهت استفاده ۳ نفر تهیه و توصیه شده است در بازار موجود می باشد و هزینه نهایی تزریق آن حدوداً یک دوم تزریق دیسپورت خواهد بود. قیمت فروش مصپورت حدود ۴۳۰ هزار تومان در مرداد ۹۸ بوده است.

مراکز فروش مصپورت

مصپورت از طریق داروخانه ها و شرکت های توزیع تجهیزات و لوازم دارویی و زیبایی توزیع و فروش می گردد. فروش مصپورت باید با حفظ زنجیره سرما باشد. یعنی فروش مصپورت باید از طریق ماشین های یخچال دار و یا در کول باکس حمل شود.

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت

نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت ، داروخانه ها و برخی شرکت های توزیع دارو هستند. برای دریافت بوتاکس مصپورت باید با در دست داشتن نسخه پزشک به نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت مراجعه نمایید. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت می تواند مصپورت را با قیمت مناسب و با حفظ زنجیره سرما به دست پزشکان و مصرف کنندگان برساند. نمایندگی فروش بوتاکس مصپورت امکان فروش مصپورت به صورت عمده را ندارد.

دمای نگهداری مصپورت

مصپورت مانند اغلب بوتاکس ها باید در دمای بخچال ( ۴ درجه سانتیگراد ) نگهداری شود. دمای مناسب در حمل و نقل مصپورت از طریق ماشین های یخچال دار و یا از طریق کول باکس حفظ می شود. به هیچ عنوان مصپورت را بدون یخ جامد نباید جابجا کرد. فراموش نکنید که دمای نگهداری مصپورت با برخی بوتاکس های یخی مانند کنیتوکس متفاوت است. یعنی دمای نگهداری مصپورت نیاز به یخ زدگی ندارد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید