مزوتراپی غبغب ، کوکتل مزوتراپی غبغب بهمراه آموزش مزوتراپی غبغب

Liquidimplant - لیکویید ایمپلنت
ژل فیلر لیکویید ایمپلنت Liquidimplant
سپتامبر 30, 2019
ژل الراویه - الراویه - elravie
ژل فیلر الراویه ELRAVIE
اکتبر 5, 2019

مزوتراپی غبغب ، کوکتل مزوتراپی غبغب بهمراه آموزش مزوتراپی غبغب

آمپول مزوتراپی غبغب - کوکتل مزوتراپی غبغب - مزوتراپی غبغب - BSK12 REDUPRO

یکی از متدهای درمانی نوینی که این روزها جهت برطرف کردن و رفع غبغب به کار گرفته می شود متد مزوتراپی غبغب می باشد. آمپول مزوتراپی غبغب و کوکتل مزوتراپی غبغب حرفه ای برای مزوتراپی غبغب وجود دارد.

 

غبغب در اثر تجمع چربی زائد و افتادگی و شل شدن پوست در زیر چانه به وجود می آید. عواملی نظیر وراثت ، افزایش سن و پیری و اضافه وزن زیاد از جمله فاکتورهای به وجود آورنده ی غبغب به حساب می آیند. غبغب چه ژنتیکی باشد و چه چربی های اضافی که در مقابل ورزش و رژیم غذایی و لاغری پایدار و ثابت است ، با استفاده از تکنیک ها و شیوه های درمانی مختلفی می توان آن را برطرف و رفع ساخت. مزوتراپی غبغب من جمله شیوه های درمانی غیرتهاجمی و سرپایی می باشد که با جزئی ترین عوارض جانبی و کوتاه ترین دوره نقاهت و استراحت قادر است این مشکل را رفع سازد تا بیمار به مقصود مورد نظر خود یعنی چانه صاف و خوش تراش دست یابد.

آموزش روش انجام مزوتراپی غبغب

از بین بردن غبغب با استفاده از شیوه درمانی مزوتراپی تکنیکی ایمن و بدون جراحی و برش می باشد که با گذشت زمان ، چانه و گردن فرد را صاف و یکدست خواهد کرد. مقصود از مزوتراپی غبغب ، از بین بردن بافت چربی اضافی جمع شده زیر پوستی این قسمت است. در مزوتراپی از سرنگ ها و سوزن های بسیار ظریف و کوچک به کار گرفته می شودتا تزریق به سطوح میانی پوست و در عمق ۱ تا ۴ میلی متری پوست صورت پذیرد. این عمل می بایست در طی چندین جلسه درمانی اجرا و تکرار گردد تا اندک اندک بافت و سلول های چربی تجزیه و شکسته شده و به وسیله کبد و کلیه از بدن دفع شود.

ترکیباتی که به وسیله سوزن های مخصوص مزوتراپی به غبغب تزریق می گردد دربردارنده ی ویتامین های مختلف ، آنزیم ها و ماده ی فسفاتیدیل کولین می باشد. این ماده یک لیسیتین طبیعی بوده که از گیاه سویا گرفته شده و در بردارنده ی دو اسید چرب غیر اشباع می باشد. این ماده به صورت طبیعی در بدن یافت می شود ولی نمونه حاضر در بدن دربردارنده ی اسید چرب اشباع شده می باشد.

پزشک متخصص جهت تزریق فسفاتیدیل کولین احتیاج به یک حلال دارد؛ بدین مقصود حلال اسید دئوکسیکولیک به کار گرفته می شود. هنگامی که این ترکیب به سلول ها و بافت چربی نواحی غبغب تزریق می گردد ، بافت چربی و غشا سلولی آن سفت و متورم شده و به تدریج تجزیه و خرد خواهد شد. چربی های بسیار ریز و مایع شده به دی اکسید کربن و آب تغییر می یابند و با کمک کبد و کلیه به صورت طبیعی از بدن دفع می شوند. در طی انجام مزوتراپی امکان دارد قسمت موردنظر برای پیشگیری از درد جزئی با کرم های بی حس کننده بی حس شود. انجام مزوتراپی غبغب تقریباً ۳۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد و اثرات قابل توجه آن نزدیک به یک ماه بعد از شروع درمان ظاهر خواهد شد.

فیلم آموزش مزوتراپی غبغب نیز در بالای صفحه مشاهده کنید.

تعداد جلسات مزوتراپی غبغب

تعداد جلسات مزوتراپی غبغب ؛ در اوایل کوکتل مزوتراپی غبغب ، فرد می بایست در ۸ هفته نخست ، به صورت منظم و متوالی عمل تزریق را تکرار نماید. پس از آن بیمار می بایست هر ۳ ماه یکبار به مدت یک سال جلسات درمانی را دنبال و تکرار نماید تا هنگامی که نتایج و اثرات مزوتراپی غبغب ثابت گردد. به طور کلی می توان گفت به صورت میانگین ۵ جلسه درمانی جهت رفع غبغب مورد نیاز خواهد بود ولی در شماری از بیماران با توجه به شرایط و حجم غبغب به تعداد جلسات درمانی زیادتری جهت رفع غبغب نیاز است.

کوکتل مزوتراپی لاغری Revitacare

کوکتل مزوتراپی لاغری Revitacare

میزان ماندگاری نتایج مزوتراپی غبغب

میزان ماندگاری مزوتراپی غبغب ؛ ماندگاری اثرات مزوتراپی غبغب پس از یک سال تکرار و مراقبت ، تا حد زیادی طولانی مدت خواهد بود. ولی این دوام و ثبات به فاکتورهایی نظیر ورزش و فعالیت جسمی ، رژیم و برنامه غذایی ، سبک زندگی و بدن بیمار وابسته خواهد بود.

عوارض جانبی مزوتراپی غبغب

عوارض جانبی مزوتراپی غبغب ؛ در برخی از بیماران عوارض جانبی و موقتی نظیر درد ، عفونت ، تهوع ، خارش ، کبودی ، تورم ، قرمزی پوست ، زخم و حساسیت دارویی ممکن است ظاهر شود که اغلب ظرف ۷۲ ساعت برطرف خواهند شد. در صورت تداوم این علائم حتماً به پزشک معالج خود مراجعه کنید.

آمپول مزوتراپی غبغب - کوکتل مزوتراپی غبغب - مزوتراپی غبغب - BSK12 REDUPRO

موضوعات مرتبط :

آموزش مزوتراپی لاغری | ساخت کوکتل مزوتراپی لاغری

بهترین کوکتل مزو مو به همراه آموزش مزوتراپی مو

مزو رویتاکر

4.7/5 - (3 امتیاز)
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

4 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

  2. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

  3. س گفت:

    خودمونم میتونیم آمپولشو بگیریم خونه بزنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید