سیتوسیال Cytosial

شرکت سیتوسیال فرانسه محصولات ژل هیالورنیک اسید خود را در ایران توسط شرکت سیتوسیال ایران توزیع می نماید. اگر پزشکان به دنبال مرکز فروش ژل سیتوسیال هستند و قصد دارند با مشاوره خرید سیتوسیال دریافت نمایند، می توانند با کارشناسان فروش ژل سیتوسیال تماس حاصل نمایند. 

مشاوره فروش ژل سیتوسیال ۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹

سیتوسیال طیف وسیعی از فیلرهای اسید هیالورونیک کراس لینک cross-linked hyaluronic acid  است و دارای مزایای متعددی است که باعث می شود پوست برای از بین بردن علائم پیری با ظاهر طبیعی و نتایج طولانی مدت فعال شود. سیتوسیال محصولی همگن است که به راحتی به لایه درم تزریق می شود و همین امر باعث می شود که در طول تزریق حتی بدون لیدوکائین در نواحی حساس ، تزریق نیز بدون درد باشد. همچنین ، پرکننده های Cytosial مقاومت بالایی در برابر تخریب مکانیکی و آنزیمی ارائه می دهند.

انواع سیتوسیال شامل سه نوع پرکننده پوستی است:

  • سیتوسیال مدیوم
  • سیتوسیال دیپ
  • سیتوسیال ولوم

این سه محصول از نظر غلظت و میزان غلظت در هر سرنگ تفاوت دارند اما با یک میزان متقابل متمایز از یکدیگر متمایز می شوند. Cytosial Medium دارای کمترین کراس لینک است که جریان بیشتری دارد و این باعث می شود تزریق در مناطق حساس مانند خطوط پری بواسا و لب ها ایده آل باشد.

سیتوسیال دیپ برای لب حاوی کمی اسید هیالورونیک متقاطع بیشتر و در نتیجه ویسکوزیته بیشتری است ، که به پایداری طولانی تر اجازه می دهد از این رو ایده آل برای درمان چین و چروک های عمیق صورت باشد. Cytosial Volume بالاترین حد کراس لینک محصول در این محدوده است که به آن اجازه می دهد مناطقی با حجم بیشتر را با ثبات طولانی مدت و نتیجه طبیعی پر کند.

کمپانی Bioxis ، یک فرآیند تولید منحصر به فرد را توسعه داده است. شرکت تولید سیتوسیال در فرانسه ، تأسیسات تولیدی واقعاً حالت هنری ارائه می دهد. اطمینان از نیاز مشتریان با استفاده از بالاترین استانداردها در کیفیت و ایمنی برآورده می شود.

فرآیند تحقیق و توسعه شرکت سیتوسیال شامل جدیدترین تجهیزات دارویی ، از جمله اتاق تمیز ISO 5 ، عقیم سازی بخار صنعتی ، خلوص آب دارویی استاندارد و تجزیه و تحلیل نهایی گسترده سرنگ قبل از رهاسازی است.

مهمتر از همه ، Bioxis از طریق ISO 13485 (Dir 93/42 / CEE) کنترل کامل ظرفیت تولید و فرآیندهای توسعه آن را تضمین می نماید.

سیتوسیال ولوم VOLUME CYTOSIAL :

ترمیم حجم و پر کردن چروک های پوستی و چین و چروک بازسازی صورت از حجم در صورت لیپودیستروفی های سبک تا متوسط. سیتوسیال ولوم برای تقویت گونه ها ، زاویه سازی و خطوط صورت و همچنین پر کردن چین و چروک های بسیار عمیق نشان داده شده است.

Cytosial یک ژل اسید هیالورونیک مونوفیازیک است که برای کاهش علائم پیری که توسط یک پزشک استفاده می شود ، در فرانسه تولید می شود و مطابق با سخت ترین استانداردها استفاده می شود. Cytosial خاصیت داشتن یک ساختار مولکولی سطح دوگانه را دارد ، عملکرد رئولوژیکی بالایی ، اثر طولانی مدت و افزایش ایمنی را ارائه می دهد.

سیتوسیال ولوم : از بین رفتن حجم صورت و گونه های چانه

HA concentration ۲۵ mg/mL
Volume ۱٫۱ml
Needle size ۲۷G1 / 2
Injection deep dermis or subcutaneous
Ejection force ۱۰ – ۲۵ N
BDDE rate ۲٫۱۵%
BDDE residual rate < 2 ppm

سیتوسیال دیپ CYTOSIAL DEEP WRINKLES :

ترمیم حجم و پر کردن افسردگی های پوستی و چین و چروک بازسازی صورت از حجم در صورت لیپودیستروفی های سبک تا متوسط

سیتوسیال دیپ

پر کردن چین و چروک های عمیق صورت و همچنین تزریق لب

HA concentration ۲۵ mg/mL
Volume ۱٫۱ml
Needle size ۲۷G1
Injection Deep dermis
Ejection force ۱۰ – ۲۵ N
BDDE rate ۱٫۵۰%
BDDE residual rate < 2 ppm

سیتوسیال مدیوم CYTOSIAL MEDIUM :

ترمیم حجم و پر کردن افسردگی های پوستی و چین و چروک. بازسازی صورت از حجم در صورت لیپودیستروفی های سبک تا متوسط

سیتوسیال مدیوم برای:

مناسب برای زیر چشم

پر کردن چین و چروک های پوستی متوسط به عنوان ناحیه پریودال یا کمسیون

HA concentration ۲۵ mg/mL
Volume ۱٫۱ml
Needle size ۲۷۱/۲G or 30G
Injection Mid dermis
Ejection force ۱۰ – ۲۵ N
BDDE rate ۱٫۱۵%
BDDE residual rate idem BDDE residual

فیلم آموزش تزریق سیتوسیال زیرچشم 

 

 

ژل سیتوسیال چه نوع ژلی است؟

ژل سیتوسیال، یکی از انواع ژل های کراس لینک تک فازی بر پایه هیالورونیک اسید است. بافت این ژل به صورت همگن و بدون پارتیکل است؛ در نتیجه منجر به تزریق راحت تر و بدون درد تری می شود. این ژل به علت کراس لینک بودن، مقاومت بسیار بالایی در برابر تخریب مکانیکی و تجزیه آنزیمی دارد.

تکنولوژی ساخت این ژل، تکنولوژی velvet ( مخملی ) است. این تکنولوژی از یک طرف منجر می شود که ژل به صورت مولکول های آن کم کم و به صورت یکنواخت کوچک و در نهایت جذب شوند. مولکول های هیالورونیک اسید با گذشت زمان توسط بدن شکسته می شوند و از اطراف دچار خوردگی می شوند تا به سایز کوچک برسند و جذب شوند؛

این در حالی است که این شرکت با به کارگیری فناوری ولوت، این امکان را فراهم کرده است که مولکول های هیالورونیک اسید به صورت یکنواخت و یکدست کوچک شوند؛ در نتیجه ظاهری ناهمگون ایجاد نمی شود که این موضوع از لحاظ زیبایی شناختی اهمیت بسیار زیادی دارد.

انواع ژل سیتوسیال و کاربرد آن

ژل سیتوسیال براساس ناحیه مورد تزریق، غلظت هیالورنیک اسید و به طور کلی غلظت ژل؛ سه نوع مختلف دارد. حجم هر سه مدل این ژل ۱/۱ سی سی است و شامل:

سیتوسیال مدیوم: مختص زیرچشم، خطوط ریز پیشانی، روی بینی و شقیقه؛ این نوع، کمترین میزان کراس لینک را دارا است در نتیجه سیالیت بیشتری دارد و برای نواحی که بافت حساس و ظریف تری دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

سیتوسیال دیپ: مختص لب، خط خنده و به طور کلی تمام چین و چروک های متوسط تا عمیق پوست؛ این نوع، دارای مقدار کمی هیالورونیک اسید متقاطع است که منجر به ویسکوزیته ( گرانروی و چسبندگی بالا ) و ماندگاری بیشتر شده است.

سیتوسیال ولوم: مختص خط خنده، حجم دهی گونه، اصلاح فرم چانه، زاویه سازی و کانتورینگ صورت؛ این نوع، بیشترین میزان کراس لینک را دارا است و بافت مولکولی درشت تری دارد.

نتایج تزریق این ژل بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است و هیچ گونه عارضه شدیدی از قبیل گلوله شدن، بد شکلی، ناقرینگی و جا به جایی ندارد و عوارض جانبی آن از جمله درد ناحیه تزریق، ورم و مقداری کبودی پس از گذشت ۲۴ ساعت به طور کامل از بین می رود.

ماندگاری ژل سیتوسیال چقدر است؟

ماندگاری انواع مختلف این ژل بین ۹ تا ۱۲ ماه است؛ اما به طور کلی ماندگاری آن فرد به فرد متفاوت است و این ماندگاری به سن، نوع پوست، سبک زندگی، تکنیک تزریق و مراقبت های پس از تزریق بستگی دارد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید