جالپرو Jalupro

جالپرو HMW

جالپرو HMW

جالپرو کلاسیک

جالپرو کلاسیک

قبل از تزریق جالپروبعد از تزریق جالپرو
قبل از تزریق جالپرو

جهت آشنایی با جالپرو Jalupro و همچنین آشنایی با نماینده فروش جالپرو می توانید این صفحه را بررسی نمایید. کارشناس فروش مزوژل جالپرو پاسخگوی شما خواهد بود.

نماینده جالپرو ایران

وارد کننده مزو ژل جالپرو در ایران یک شرکت می باشد اما شرکت فروش جالپرو و همچنین نماینده جالپرو جهت توزیع محصولات ، چندین شرکت می باشد. اگر قصد خرید ژل جالپرو دارید ، می توانید با کارشناس فروش jalupro در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

جهت تماس با کارشناس فروش جالپرو بر روی شماره زیر کلیک نمایید.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

مزوژل جالپرو Jalupro  چیست؟

جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد استریل است که عمل می کند – به عنوان ماده احیا کننده پوست که می تواند برای بهبود بافت پوست و به حداقل رساندن شواهد چین و چروک های صورت استفاده شود. – جالپرو به عنوان کمکی در درمان های فیزیکی یا شیمیایی مانند لایه برداری ، لیزر درمانی ، درم ابریژن ، فرکانس رادیویی ، پوستی … در نظر گرفته می شود.

ترکیبات جالپرو

مزوژل جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد و منحصر به فرد است که توسط شرکت Professional Derma SA تولید شده است. این پرکننده دارای اسیدهای آمینه ، گلیسین ، L- لوسین ، L- پرولین و L- لیزین است که رشد سلول را در پوست تجریک می کند و درخششی جوان و سالم به افراد می بخشد.

انواع جالپرو 

جالپرو مدل اچ ام دبلیو Jalupro HMW 

جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد استریل است که به عنوان یک ماده احیا کننده پوست عمل می کند و می تواند برای درمان نقص پوست و فرورفتگی ناشی از چین و چروک و زخم استفاده شود. جالپرو HMW مدلی است که برای خطوط عمیق تر و برای افراد مسن تر قایل استفاده می باشد. HMW حاوی اسید هیالورونیک بیشتری است که برای افراد مسن مناسب است و داربست را برای پوست های مسن تر فراهم می کند ، به خطوط عمیق تر که به رطوبت بیشتری نیاز دارند و به جای زخم های عمیق تر کمک می کند.

جالپرو hmw

جالپرو hmw

جالپرو مدل کلاسیک Jalupro Classic

مزوژل جالپرو کلاسیک بیشتر برای جوان تر که اولین علائم پیری پوست را نشان می دهد یا برای جلوگیری از آنها مناسب است. جالپرو کلاسیک شامل ۲ ویال ۳ سی سی می باشد.

جالپرو کلاسیک

جالپرو کلاسیک

JALUPRO در چه نواحی تزریق می شود ؟

نواحی قابل تزریق مزوژل Jalupro عبارتند از :

  • صورت
  • گردن
  • دکلته و زیر بغل
  • دست ها
  • داخل ران
  • شکم
  • نواحی داخلی زانوها

طول درمان و جوانسازی با جالپرو 

تقریباً از ۴ هفته پس از درمان تا ۶ ماهگی شاهد بهبود کلی در سفتی پوست خود خواهید بود.

جالپرو - jalupro - خرید جالپرو - فروش جالپرو

پروتکل تزریق جالپرو 

Jalupro Classic به طور کلی به ۳ مرحله با فاصله ۱۰ روز نیاز دارد.

Jalupro HMW به طور کلی به ۲ مرحله با فاصله ۲۰ روز نیاز دارد.

آموزش تزریق جالپرو 

سوزن باید در امتداد چین و چروک قرار داده شود و سپس هنگام تزریق ژل ، به تدریج جمع شود. پس از تزریق ، در صورت لزوم ، ماساژ سبک برای شکل دادن به منطقه تحت تزریق قرار می گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق جالپرو 

• از حرکت یا ماساژ قابل توجه ناحیه تحت درمان خودداری کنید. مگر اینکه پزشک دستور داده باشد

• به مدت ۲۴ ساعت از ورزش شدید خودداری کنید.

• به مدت ۷۲ ساعت از آفتاب یا گرما زیاد خودداری کنید.

• از مصرف مقادیر زیاد الکل یا نمک خودداری کنید تا از تورم بیش از حد جلوگیری کنید.

• اگر تورم دارید ممکن است هر ساعت به مدت ۱۵ دقیقه کمپرس خنک استفاده کنید.

• از پاراستامول برای کاهش عوارض جالپرو استفاده کنید.

• سعی کنید در صورت تورم صورت رو به بالا و کمی بلند باشید.

عوارض جانبی جالپرو

اگرچه این محلول تزریقی تا حدی از ترکیبات موجود در بدن انسان تشکیل شده است ، اما عوارض جانبی رایج ممکن است درد ، قرمزی ، تورم ، خارش ، کبودی باشد. با این حال ، این عوارض جانبی معمولاً طی دو روز پس از تزریق از بین می روند.

تصویر قبل و بعد جالپرو

جالپرو - قبل و بعد - Jalupro

جالپرو – قبل و بعد – Jalupro

قیمت جالپرو

قیمت جالپرو در مقایسه با سایر مزوژل های با کیفیت بالا مانند پروفایلو ، ارزان تر می باشد. قیمت جالپرو کلاسیک کمی گران تر از قیمت جالپرو مدل HMW می باشد. قیمت جالپرو با توجه اینکه یک محصول وارداتی است ، تابع ارزهای خارجی می باشد. جهت اطلاع از قیمت جالپرو می توانید با کارشناس فروش جالپرو در گروه بازرگانی نیک تماس حاصل نمایید. قیمت هر جعبه jalupro کلاسیک بر اساس نرخ دلار می باشد. و قیمت جالپرو مدل HMW نیز براساس ارزش دلار مشخص شده است. اما جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و تخفیف ها می توانید با کارشناس فروش جالپرو تماس حاصل نمایید.

آموزش آماده کردن جالپرو برای تزریق

آموزش تزریق جالپرو

 

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید