جالپرو Jalupro

قبل از تزریق جالپروبعد از تزریق جالپرو
قبل از تزریق جالپرو

جهت آشنایی با جالپرو Jalupro و همچنین آشنایی با نماینده فروش جالپرو می توانید این صفحه را بررسی نمایید. کارشناس فروش مزوژل جالپرو پاسخگوی شما خواهد بود.

راهنمای فهرست مطالب

نماینده جالپرو ایران

وارد کننده مزو ژل جالپرو در ایران یک شرکت می باشد اما شرکت فروش جالپرو و همچنین نماینده جالپرو جهت توزیع محصولات ، چندین شرکت می باشد. اگر قصد خرید ژل جالپرو دارید ، می توانید با کارشناس فروش jalupro در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید.

جهت تماس با کارشناس فروش جالوپرو بر روی شماره زیر کلیک نمایید.

۰۹۱۹۶۱۱۱۶۹۸

مزوژل جالپرو Jalupro  چیست؟

جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد استریل است که عمل می کند – به عنوان ماده احیا کننده پوست که می تواند برای بهبود بافت پوست و به حداقل رساندن شواهد چین و چروک های صورت استفاده شود. – جالپرو به عنوان کمکی در درمان های فیزیکی یا شیمیایی مانند لایه برداری ، لیزر درمانی ، درم ابریژن ، فرکانس رادیویی ، پوستی … در نظر گرفته می شود.

جالوپرو ، یک محصول تزریقی و جزء درمان های غیرتهاجمی است که از سال ۲۰۰۵ توسط شرکتی سوئیسی – ایتالیایی تولید و پخش شده است.

ترکیبات اصلی این محصول شامل هیالورونیک اسید و آمینواسید می شود که باعث حجم دهی نمی شوند اما به علت کلاژن سازی و الاستین سازی که دارد؛ منجر به احیای حجم از دست رفته، لیفت، جوان سازی و آبرسانی و همچنین ترمیم بافت در ناحیه هدف می شود.

مزوژل جالوپرو دو نوع مختلف دارد که برای صورت، گردن، دکلته، زیربغل، دست ها، شکم، زانو و قسمت داخلی ران پا مورد استفاده قرار می گیرد.

ترکیبات جالپرو

مزوژل جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد و منحصر به فرد است که توسط شرکت Professional Derma SA تولید شده است. این پرکننده دارای اسیدهای آمینه ، گلیسین ، L- لوسین ، L- پرولین و L- لیزین است که رشد سلول را در پوست تجریک می کند و درخششی جوان و سالم به افراد می بخشد.

انواع جالپرو 

جالپرو مدل اچ ام دبلیو Jalupro HMW 

جالپرو یک محلول تزریقی قابل جذب مجدد استریل است که به عنوان یک ماده احیا کننده پوست عمل می کند و می تواند برای درمان نقص پوست و فرورفتگی ناشی از چین و چروک و زخم استفاده شود.

جالپرو HMW مدلی است که برای خطوط عمیق تر و برای افراد مسن تر قایل استفاده می باشد. HMW حاوی اسید هیالورونیک بیشتری است که برای افراد مسن مناسب است و داربست را برای پوست های مسن تر فراهم می کند ، به خطوط عمیق تر که به رطوبت بیشتری نیاز دارند و به جای زخم های عمیق تر کمک می کند.

جالوپرو HMW، با وزن مولکولی سنگین: این نوع، خاصیت جوان سازی و بازسازی بخش های آسیب دیده پوست مثل چین و چروک ها، فرو رفتگی ها و خطوط عمیق را دارد.

جالوپرو hmw دارای یک سرنگ شیشه ای شامل هیالورونیک اسید و یک ویال شامل اسیدآمینه های ضروری جهت کلاژن سازی است. این نوع، خاصیت رفع چین و چروک و علائم پیری و همچنین احیای حجم از دست رفته را دارد و برای افراد مسن تر مناسب است.

پروتکل درمان جالوپرو HMW دو الی سه جلسه تزریق با فواصل ۲۰ روز می باشد و تعداد جلسات بیشتر، صرفا با تجویز پزشک متخصص مجاز می باشد.

جالپرو hmw

جالپرو hmw

جالپرو مدل کلاسیک Jalupro Classic

مزوژل جالپرو کلاسیک بیشتر برای جوان تر که اولین علائم پیری پوست را نشان می دهد یا برای جلوگیری از آنها مناسب است. جالپرو کلاسیک شامل ۲ ویال ۳ سی سی می باشد.

جالوپرو CLASSIC، با وزن مولکولی سبک: این نوع، خاصیت ترمیم بافت، درخشان شدن، قوام و استحکام، کاهش سرعت پیر شدن، کاهش چین و چروک، جوان سازی، آبرسانی، بهبود آکنه و کلوئید می شود.

جالوپرو کلاسیک این محصول دارای دو آمپول که شامل هیالورونیک اسید و دو ویال که شامل اسیدآمینه های ضروری جهت کلاژن سازی است، می باشد. این نوع بیشتر جنبه پیشگیری، رفع چین و چروک های ریز و سطحی و آبرسانی را دارد و برای افراد جوان مناسب است.

پروتکل درمان جالوپرو کلاسیک؛ سه الی چهار جلسه تزریق با فواصل ۱۰ روز می باشد و تعداد جلسات بیشتر، صرفا با تجویز پزشک متخصص مجاز می باشد.

جالپرو کلاسیک

جالپرو کلاسیک

JALUPRO در چه نواحی تزریق می شود ؟

نواحی قابل تزریق مزوژل Jalupro عبارتند از :

 • صورت
 • گردن
 • دکلته و زیر بغل
 • دست ها
 • داخل ران
 • شکم
 • نواحی داخلی زانوها

طول درمان و جوانسازی با جالپرو 

تقریباً از ۴ هفته پس از درمان تا ۶ ماهگی شاهد بهبود کلی در سفتی پوست خود خواهید بود.

جالپرو - jalupro - خرید جالپرو - فروش جالپرو

پروتکل تزریق جالپرو 

Jalupro Classic به طور کلی به ۳ مرحله با فاصله ۱۰ روز نیاز دارد.

Jalupro HMW به طور کلی به ۲ مرحله با فاصله ۲۰ روز نیاز دارد.

آموزش تزریق جالپرو 

سوزن باید در امتداد چین و چروک قرار داده شود و سپس هنگام تزریق ژل ، به تدریج جمع شود. پس از تزریق ، در صورت لزوم ، ماساژ سبک برای شکل دادن به منطقه تحت تزریق قرار می گیرد.

مراقبت های بعد از تزریق جالپرو 

• از حرکت یا ماساژ قابل توجه ناحیه تحت درمان خودداری کنید. مگر اینکه پزشک دستور داده باشد

• به مدت ۲۴ ساعت از ورزش شدید خودداری کنید.

• به مدت ۷۲ ساعت از آفتاب یا گرما زیاد خودداری کنید.

• از مصرف مقادیر زیاد الکل یا نمک خودداری کنید تا از تورم بیش از حد جلوگیری کنید.

• اگر تورم دارید ممکن است هر ساعت به مدت ۱۵ دقیقه کمپرس خنک استفاده کنید.

• از پاراستامول برای کاهش عوارض جالپرو استفاده کنید.

• سعی کنید در صورت تورم صورت رو به بالا و کمی بلند باشید.

عوارض جانبی جالپرو

اگرچه این محلول تزریقی تا حدی از ترکیبات موجود در بدن انسان تشکیل شده است ، اما عوارض جانبی رایج ممکن است درد ، قرمزی ، تورم ، خارش ، کبودی باشد. با این حال ، این عوارض جانبی معمولاً طی دو روز پس از تزریق از بین می روند.

تصویر قبل و بعد جالپرو

جالپرو - قبل و بعد - Jalupro

جالپرو – قبل و بعد – Jalupro

قیمت جالپرو

قیمت جالپرو در مقایسه با سایر مزوژل های با کیفیت بالا مانند پروفایلو ، ارزان تر می باشد. قیمت جالپرو کلاسیک کمی گران تر از قیمت جالپرو مدل HMW می باشد. قیمت جالپرو با توجه اینکه یک محصول وارداتی است ، تابع ارزهای خارجی می باشد. جهت اطلاع از قیمت جالپرو می توانید با کارشناس فروش جالپرو در گروه بازرگانی نیک تماس حاصل نمایید. قیمت هر جعبه jalupro کلاسیک بر اساس نرخ دلار می باشد. و قیمت جالپرو مدل HMW نیز براساس ارزش دلار مشخص شده است. اما جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و تخفیف ها می توانید با کارشناس فروش جالپرو تماس حاصل نمایید.

آموزش آماده کردن جالپرو برای تزریق

آموزش تزریق جالپرو

ترکیب جالوپور با بوتاکس

محصول جالوپرو، اولین مزوژلی است که این قابلیت را دارد که با بوتاکس ترکیب شود. ترکیب جالوپرو با بوتاکس از یک طرف برای افرادی مناسب است که نمی خواهند پس از تزریق بوتاکس چهره ای مصنوعی داشته باشند و از طرف دیگر برای کسانی مناسب است که تمایل دارند چین و چروک ها و خطوط روی صورت خود را برطرف کنند.

ترکیب جالوپرو با بوتاکس، علاوه بر کاهش چین و چروک ها، منجر به تحریک و تولید کلاژن سازی، آبرسانی، ترمیم بافت پوست و بهبود کیفیت پوست از طریق افزایش فعالیت فیبروبلاست ها می شود. این ترکیب از یک جهت باعث ماندگاری بیشتر و از جهت دیگر باعث اثربخشی بهتر می شود.

نکته حائز اهمیت این است که برای تزریق مزوژل جالوپرو هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و تزریق آن بدون درد و عارضه پوستی می باشد.

جالوپرو سوپر هیدرو

جالوپرو سوپر هیدرو یک تقویت کننده پوست از کمپانی  Professional Derma SA است شناخته شده برای محصولات ضد پیری بسیار با کیفیت. این کمپانی در سال ۲۰۰۶ ایجاد شده است.

بر خلاف محصولات قبلی خود ، جالوپرو سوپر هیدرو علاوه بر هیالورونیک اسید و اسیدهای آمینه، حاوی پپتید است.

از دست دادن شادابی، ظاهر کم آب و بی روحی پوست و عدم ارتجاعی و رنگ پوست را رفع می کند. در واقع جالوپرو سوپر هیدرو یک تقویت کننده پوست می باشد که برای جلوگیری از پیری پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

با افزایش سن و تحت تاثیر عوامل خارجی مانند قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و رژیم غذایی نامناسب، تولید کلاژن کاهش می یابد.

همچنین وجود هیالورونیک اسید و الاستین کم می شود که سبب خشکی، عدم ارتجاعی و ظاهر شدن چین و چروک می گردد. برای بازسازی پوست، بازیابی رنگ و شادابی آن و کاهش چین و چروک و خطوط، لازم است پوست از دست رفته را جبران نمود.

جالوپرو سوپر هیدرو دقیقاً محصولی است که سبب هیدراته شدن و ایجاد درخشندگی و جوانتر شدن در پوست می گردد.

تقویت کننده پوست جالوپرو سوپر هیدرو دارای پپتیدها و آمینو اسیدها و غلظت بالایی از هیالورونیک اسید است. به طوریکه هیدراتاسیون طولانی مدتی را فراهم می کند و احیا پوست را ایجاد می نماید.

 

ترکیبات جالوپرو سوپر هیدرو

 • ۸۰ میلی گرم هیالورونیک اسید

۳٫۲٪ از ترکیب هیالورونیک اسید با وزن مولکولی کم و وزن مولکولی بالا می باشد ، این فرمولاسیون تقویت شده یک اثر سفت کننده قوی در پوست ایجاد می کند و سبب ایجاد هیدراتاسیون با ماندگاری بالا و تحریک فیبروبلاست ها می شود.

 • ۷ آمینو اسیدها که شامل (گلیسین، ال-پرولین، ال-لوسین، ال-لیزین، ال-آلانین، ال والین، ال-آرژنین HCL)

ترکیب غنی از آمینو اسیدها که باعث تحریک سنتز کلاژن و الاستین در ساختارهای زیر پوست می شود و استحکام در پوست را ایجاد می نماید، از آرژنین برای هیدراتاسیون استفاده شده است.

 • پپتیدها (استیل دکاپپتید، الیگوپپتید ۲۴، استیل تتراپپتید ۵)

در واقع پپتیدها، فیبروبلاست ها را فعال می کند که تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید را نیز تحریک می نماید.

عملکرد جالوپرو سوپر هیدرو چگونه است؟

هیالورونیک اسید آب را جذب می کند و پوست را هیدراته می کند، در حالی که آمینو اسیدها، سلول های فیبروبلاست های پوست را که مسئول تولید کلاژن هستند تغذیه می کند.

پپتیدها با ارسال سیگنال به فیبروبلاست ها، برای بازیابی کلاژن و الاستین، فعالیت فرآیندهای بیولوژیکی را در پوست تنظیم می کنند.

مولکول های هیالورونیک اسید محصول سوپر هیدرو در لایه های عمقی پوست، اثر مرطوب کنندگی و لیفتینگ را ایجاد می کند. همچنین به علت میزان بالا هیالورونیک اسید، پوست صاف تر، سفت تر می شود و حجم آن بازیابی می گردد.

اسیدهای آمینه و ساختارهای پپتیدی محصول سوپر هیدرو به بهبود کیفیت و بازسازی پوست کمک می کند. آنها فیبروبلاست ها و سلول های پوست را تحریک می کنند و سبب پیوندهای کلاژنی جدید می گردند.

در واقع پوست حالتی سفت پیدا می کند و سبب ایجاد ظاهری پر می گردد. تجزیه کلاژن کند می شود و پیری پوست به تعویق می افتد.

چه زمانی از جالوپرو سوپر هیدرو استفاده می شود؟

 • از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست و رنگ پوست
 • پوست های خشک
 • برای بهبود کیفیت پوست
 • چروک های عمیق بدلیل افزایش سن
 • بی آبی پوست

نواحی تزریق جالوپرو سوپر هیدرو

 • صورت

نواحی تزریق در ۶ ناحیه با حجم ۰٫۲ میلی لیتر و در ناحیه چانه با حجم ۰٫۱ میلی لیتر تزریق می گردد.

 • جالوپرو سوپر هایدرو super hydro jalupro

  جالوپرو سوپر هایدرو super hydro jalupro

  گردن

 • دکلته
 • منطقه حساس مانند اطراف چشم

مشخصات جالوپرو سوپر هیدرو

 • محصول کشور ایتالیا
 • حجم محصول یک سرنگ دو و نیم سی سی
 • دارای لیبل وزارت بهداشت
 • غلظت هیالورونیک اسید ۸۰ میلی گرم

تزریق جالوپرو سوپر هیدرو به چه صورتی است؟

Subdermal با سوزن ۲۷ گیج

عمق تزریق در این محصول با سوزن های نازک به عمیق ترین لایه های پوست تزریق می گردد.

چند جلسه جالپرو سوپر هایدرو لازم است؟

تعداد جلسات تزریق جالپرو سوپر هایدرو می تواند دو الی سه جلسه با فواصل یک ماه قرار گیرد بسته به نوع پوست و شرایط افراد می تواند متفاوت باشد.

برای پوست های سفت : ۲ جلسه با فاصله یک ماه و سومین درمان بعد از ۵ ماه از درمان قبلی.

برای پوست های آسیب دیده و بالغ: ۲ جلسه با فاصله یک ماه و سومین درمان بعد از ۳ ماه و درمان چهارم بعد از ۳ ماه از دوره قبلی.

نتایج بدست آمده از جالوپرو سوپر هیدرو چگونه است؟

به دلیل میزان بالای هیالورونیک اسید در این محصول سبب ایجاد ظاهری شاداب تر و مرطوب تر پوست، بلافاصله پس از درمان می شود. ایجاد کلاژن جدید به تدریج پس از ۲ تا ۳ جلسه درمان ایجاد می‌گردد. جالوپرو سوپر هیدرو در مقایسه با دو جالوپرو کلاسیک و hmw لیفت قوی تر دارد. جالوپرو طیف کاملی برای رفع تمام نیازهای مراجعین برای داشتن پوستی شاد، سالم و درخشان است.

تفاوت جالپرو کلاسیک، HMW و سوپر هیدرو

همانطور که می دانید امروزه از مزوژل ها می توان برای رفع چین و چروک های پوستی استفاده نمود. از مزوژل جالپرو می توان علاوه بر از بین بردن چین و چروک های پوستی برای ایجاد جوانسازی ،آبرسانی و همچنین لیفت پوست استفاده کرد. اگر بخواهیم سه مدل جالپرو کلاسیک، HMW و سوپر هیدرو رو با یکدیگر بررسی کنیم به اطلاعات زیر می توانیم اشاره نماییم.

ترکیبات جالپرو کلاسیک، HMW و سوپر هیدرو

جالپرو کلاسیک حاوی هیالورونیک اسید و آمینو اسید است و برای احیا و آبرسانی پوست، افراد جوان مورد استفاده قرار می گیرد. نوع توسعه یافته آن، جالپرو HMW با هیالورونیک اسید بیشتر برای افراد مسن و همچنین برای پوست هایی با علائم اولیه پیری استفاده می شود.

جالپرو سوپر هیدرو بر خلاف دو مدل جالپرو HMW و کلاسیک، علاوه بر داشتن هیالورونیک اسید و آمینو اسیدها، دارای پپتید می باشد و با موفقیت توانسته مشکلاتی مانند ظاهر بی روح، عدم ارتجاعی و همینطور رنگ پوست و بی آبی پوست را بهبود بخشد. همینطور این محصول دارای آبرسانی قوی و لیفت عالی پوست است.

حجم جالپرو کلاسیک، HMW و سوپرهیدرو

جالپرو کلاسیک دارای دو ویال ۳ سی سی است، در حالی که جالپرو HMW دارای یک سرنگ ۲٫۵ سی سی می باشد و جالپرو سوپر هیدرو نیز یک سرنگ ۲٫۵ سی سی دارد.

فواصل تزریق جالپرو کلاسیک، HMW و سوپرهیدرو

جالپرو کلاسیک فواصل تزریق آن ۱۰ روز می باشد ولی در جالپرو HMW  فواصل تزریق ۲۰ روز در دو الی سه جلسه است و در مدل جالپرو سوپر هیدرو به صورت دو الی سه جلسه در فواصل یک ماه قرار دارد.

نواحی تزریق جالپرو کلاسیک، HMW و سوپرهیدرو

نواحی تزریق جالوپرو

نواحی تزریق جالوپرو

4.4/5 - (57 امتیاز)

15 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۴ ستاره

 3. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 4. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۳ ستاره

 5. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۴ ستاره

 6. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۲ ستاره

 7. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 8. دکتر سحر مروجی گفت:

  سلام و وقت بخیر
  آیا امکان ترکیب جالوپرو و بوتاکس واقعا وجود دارد؟

 9. ساناز جواهری گفت:

  چرا جعبه های جالوپرو hmw با هم فرق داره؟ من جعبه دفعه قبل را نگه داشتم اما این بار که رفتم پیش دکتر، متوجه شدم سایزش عوض شده ! واقعا جالوپرو ایران از ایتالیا وارد میشه؟

 10. دکتر زند گفت:

  سلام
  همه فیلمهای ترکیب بوتاکس و جالوپرو مربوط به بوتاکس دیسپورت میشه. واقعا مصپورت را میشه با جالوپرو ترکیب کرد؟

 11. فاطمه گفت:

  سلام
  مرسی. مقاله خیلی کاملی بود در مورد مزوژل جالوپرو. من پزشک هستم و اغلب فیلمهای آموزشی که شما توی سایتتون دارید ازشون استفاده می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید