بهترین کوکتل مزو مو به همراه آموزش مزوتراپی مو

مزو مو فیوژن - کوکتل مزو مو

مزو مو فیوژن - کوکتل مزو مو

مزو مو رویتاکر - کوکتل مزو مو

مزو مو رویتاکر - کوکتل مزو مو

مزو مو توسکانی - کوکتل مزو مو

مزو مو توسکانی - کوکتل مزو مو

مزو مو BCN - کوکتل مزو مو

مزو مو BCN - کوکتل مزو مو

انتخاب بهترین کوکتل مزوتراپی مو موضوع این مطلب برای پزشکان و علاقه مندان موضوع تقویت مو است. مزوتراپی یکی از متد های پیشرفته ، جدید و سریع غیر تهاجمی می باشد که در طی سال های اخیر برای رفع و بهبودی ریزش مو و تقویت و تغذیه ریشه موها مورد استفاده قرار گرفته است.

جهت آشنایی با بهترین کوکتل مزوتراپی مو و همچنین بهترین آمپول مزو مو ، با شماره ۰۲۱۷۷۵۱۵۷۰۸ تماس حاصل نمایید.

مقدمه بهترین مزوتراپی مو

در حقیقت ، مزوتراپی یک متد درمانی با کاربردهای گوناگون می باشد. به وسیله مزوتراپی محلول ها و داروهای تزریقی ویتامین ها ، مواد معدنی ، هورمون های رشد و مواد مغذی به درون پوست سر تزریق می شود. بهترین مزوتراپی مو به چند شیوه گوناگون قابل انجام است که در ادامه به آنها می پردازیم.

در این روش بهترین مزوتراپی مو و داروهای تزریقی توسط یک دستگاه مخصوص و سوزن ظریف به زیر پوست تزریق می شود. بدین گونه این مواد با اثرگذاری بر روی نواحی مورد درمان به عوامل بازدارنده ی رشد موها غلبه می کنند. در استفاده از بهترین مزوتراپی مو بعد از کاشت مو مواد لازم و مغذی و تقویت کننده و تحریک کننده را برای نواحی تحت درمان فراهم می سازد.

شایان ذکر است که ترکیبات و مواد دارویی تزریقی که در این متد درمانی تزریق می گردد ، به گونه ای مجزا و ویژه برای هر فرد انتخاب و اجرا می گردد. ترکیبات این محلول ها و موادها بر اساس شرایط عمومی بدن بیمار و عاملی که سبب ایجاد ریزش شده مشخص و تهیه می شود.

موثرترین ترکیبات و بهترین کوکتل مزوتراپی مو (کوکتل مزو مو)

 • ویتامین هایی نظیر بیوتین ، ب ۵ و ویتامین ث. این ویتامین ها سبب تقویت و تحریک فولیکول های مو و بهبود خون رسانی در سطح سر می شوند.
 • عصاره های گیاهی نظیر جنسینگ ، رزماری ، جینکوبیلوبا و نخل اره ای. این مواد سبب کاستن تاثیرات منفی هورمون DHT و بهبود خون رسانی در سطح سر می شوند.
 • پروتئین ها و اسید آمینه هایی نظیر روغن سویا ، نخود ، سیستئین ، تائورین ، میتونین که سبب بهبود قطر موها و سلامت مو می شوند.
 • فاکتورهای رشد فیبروبلاست و اندوتلیال عروقی که به رشد دوباره موها مدد می رساند.
 • آنتی اکسیدانی نظیر گلوتایتون که ویژگی اصلی آن تحریک سلول های رشد است.
 • هیالورونیک اسید بعنوان مهمترین ماده جوانساز و کلاژنسازی سلولهای مو سر.

"<yoastmark

مزایای بهترین مزوتراپی مو

 • اولین مزیت استفاده از بهترین مزو مو ، یکی از متدهای درمانی بی خطر و ایمن می باشد.
 • مزوتراپی مو سرپایی بوده و به بیهوشی و بی حسی احتیاجی ندارد.
 • از نتایجی قابل ملاحظه و یک دست و تضمین شده برخوردار است.
 • خطرات و عارضه های جدی و حادی در پی ندارد.
 • محدودیت سنی خاصی ندارد.
 • دوره ریکاوری آن سریع خواهد بود.
 • یکی دیگر از مزیت های مزو مو ، توانایی رفع طاسی منطقه ای
 • درمان ریزش موی سکه ای با بهترین مزوتراپی مو میسر است.
 • درمان کم پشتی و خالی شدن فرق سر
 • درمان آلوپسی اندروژنتیک
 • تحریک رویش مجدد نواحی تحت درمان
 • آخرین مزیت بهترین مزوتراپی مو ، تقویت موهای آسیب دیده است

تعداد جلسات بهترین مزوتراپی مو

مزوتراپی مو اغلب در طی ۱۰ جلسه صورت می گیرد. ولی به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد با آنالیز جنس و ساختار مو ، سن فرد ، تراکم نواحی مورد نظر ، شکل و شدت ریزش مو و فواصل بین جلسات درمانی مشخص می گردد.

پروتکل تزریق بهترین مزوتراپی مو طی ۴ هفته اول ، هر هفته یکبار می باشد. بعد از ۴ جلسه نخست که در طی یک هفته یکبار صورت خواهد گرفت ، سایر جلسات بعدی هر دو هفته یکبار انجام می گیرد. جهت حفظ و مراقبت از نتایج درمان ، جلسات تقویتی یک مرتبه در ماه ممکن است تکرار گردد. هر جلسه نزدیک به ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد.

انتخاب بهترین مزو مو باعث می شود که مراجعه کننده در جلسات اولیه ، نتایج حاصل از انجام مزو مو را احساس کند. همچنین افرادی که بدنبال بهترین مزوتراپی مو بعد از کاشت مو هستند، تاثیرات را سریعتر و بهتر مشاهده می کنند.

مدت ماندگاری نتایج بهترین مزوتراپی مو

تزریق بهترین مزوتراپی مو در مقایسه با سایر راه های درمانی غیر جراحی ، تاثیرات طولانی و دراز مدتی را در پی خواهد داشت. به طور کلی مدت ماندگاری نتایج مزوتراپی در هر بیمار با توجه به عوامل ایجادکننده ریزش مو ، میزان و شدت ریزش مو با یکدیگر فرق خواهد داشت.

ولی نتایج درمانی بهترین کوکتل مزوتراپی مو در اغلب افراد سه تا چهار سال ماندگاری دارد. پس از طی این مدت می توان مجدداً درمان را تکرار کرد. اگر شما بهترین کوکتل مزوتراپی مو را استفاده کنید، تا حداقل یکسال نیازی به انجام مجدد ندارید.

اگر کاشت مو انجام داده اید، بهتر است در فاصله زمانی یکماهه در طی ۶ ماه ، از بهترین کوکتل مزوتراپی مو که رویتاکر یا فیوژن می باشند، استفاده کنید.

عوارض جانبی مزوتراپی مو

قرمزی و ورم جزئی ، سوزش و درد اندک ، عفونت ، برآمدگی زیرپوستی ، آلرژی به مواد شیمیایی تزریق شده که همه ی این علائم جانبی معمولاً پس از طی حداکثر ۷۲ ساعت برطرف خواهد شد. ولی در صورت تداوم آن ها حتماً پزشک معالج خود را در جریان قرار دهید.

بهترین برند مزوتراپی مو

بهترین برند مزوتراپی مو یعنی کوکتل مزوتراپی که مزوتراپیست ها را کمک می کند تا بتوانند مزوتراپی را به راحتی ، بدون عوارض و همچنین اثربخش انجام دهند. بهترین مارک مزو مو می تواند برند بایواسکین یا ولوودرم باشد. یکی دیگر از بهترین مارک مزو های مو برند BCN باشد.

مزو مو رویتاکر ، کوکتل مزوتراپی BCN یکی از کاملترین مجموعه های مزوتراپی می باشد. یکی دیگر از بهترین برند مزوتراپی مو فیوژن و یکی دیگر از بهترین مارک های مزوتراپی مو مزو MCCosmetics ام سی کازمتیک  می باشد. اینها بهترین مارک داروی مزوتراپی مو می باشند که اغلب این بهترین مارک داروی مزوتراپی مو در کشور ما نیز موجود می باشند. اغلب این محصولات مزوتراپی توسط گروه بازرگانی نیک توزیع می گردد. این لیست برای افرادی که بدنبال بهترین کوکتل مزوتراپی بعد از کاشت مو هم هستند، توصیه شده است.

لیست بهترین مارک مزوتراپی مو به ترتیب کیفیت عبارتند از :

رویتاکر – Revitacare Haircare

فیوژن – Fusion Hair- Hairman

بایواسکین Bioskin Hair Pro

ام سی کازمتیکس Mccosmetics Hair

بی سی ان BCN Scalp

رتبه اول بهترین مزوتراپی مو رویتاکر هیرکر Revitacare Haircare 

ترکیبات اصلی: این محصول شامل هیالورونیک اسید، گروه ب ویتامین‌ها (آهن، بیوتین، B12، B3، B5، B6)، روی، و اسیدهای آمینه (گلایسین، آرژنین، ارنیتین، گلوتامین) است. هیالورونیک اسید به عنوان یک ماده نرم کننده و مرطوب کننده برای موها عمل می کند. ویتامین ها و مواد معدنی نیز به تقویت و رشد موها کمک می کنند.

پروتکل مصرف: تزریق ۴ تا ۶ جلسه با فواصل ۱۰ روز تا ۲ هفته. نتایج قابل مشاهده پس از یک ماه.

رویتاکر مو با عنوان هیرکر برای افرادی که کاشت مو انجام داده اند ، توصیه شده است. این محصول دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد.

مواد مزوتراپی مو رویتاکر

مزوتراپی مو فیوژن hair – hairman

ترکیبات اصلی: این محصول حاوی اسید پیروویک، عصاره سنتلا آسیاتیکا، دکسپانتنول، هیالورونیک اسید، عصاره جینکو، کارنوزین، سیلیسیم آلی، بیوتین، مس، آهن، منیزیم، و روی است. این مواد به تقویت موها و افزایش حجم آنها کمک می‌کنند.

پروتکل مصرف: تزریق ۴ تا ۶ جلسه با فواصل ۱۰ روز تا ۲ هفته. نتایج قابل مشاهده پس از یک تا دو ماه.

مزوتپرای مو فیوژن با عنوان هیرمن برای افرادی که کاشت مو انجام داده اند ، توصیه شده است. این محصول دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد.

بسیاری از پزشکان و مراجعه کنندگان معتقدند که مزوتراپی فیوژن هیرمن بهترین کوکتل مزوتراپی مو هورمونی است.

فیوژن - مزو فیوژن - Fusion meso

Hairpro Bioskin:

ترکیبات اصلی: این محصول شامل آب، پانتنول، منیتول، پروپیلن گلیکول، کورکوما لونگا، کربوکسی اتیل آمینو بوتیریک اسید، عصاره سنتلا آسیاتیکا، سدیم هیالورونات، منورونات متیل سیلانول، جینکو بیلوبا، پروپانیدین آمی دئول لاوین، اسید سوربیک، فنوکسی اتانول، پنتیلن گلیکول، و نیلوسینی آمیدئول، و بی تیلن گلیکول می‌باشد. این ترکیبات به تغذیه موها و افزایش حجم آنها کمک می کنند.

پروتکل مصرف: تزریق ۶ تا ۸ جلسه با فواصل ۲ تا ۳ هفته. نتایج قابل مشاهده پس از سه تا چهار ماه.

کوکتل مزوتراپی مو - کوکتل مزوتراپی مو موضعی - کوکتل مزوتراپی bioskin

Mccosmetics Hair:

ترکیبات اصلی: این محصول شامل پانتنول، بیوتین، و متیل سیلانول منورونات می‌باشد. این مواد به تقویت موها و افزایش رشد آنها کمک می‌کنند.

پروتکل مصرف: تزریق ۶ تا ۸ جلسه با فواصل ۲ تا ۳ هفته. نتایج قابل مشاهده پس از سه تا چهار ماه.

"<yoastmark

BCN Scalp:

ترکیبات اصلی بهترین مزوتراپی مو BCN : این محصول حاوی هیالورونیک اسید، پانتنول، تورین، گلوکونات روی، بی‌کربنات سدیم، دی‌سدیم آدنوزین تری‌فسفات، و بیوتین می باشد. این مواد به تقویت موها و بهبود وضعیت پوست سر کمک می‌کنند.

پروتکل مصرف: تزریق ۶ تا ۸ جلسه با فواصل ۲ تا ۳ هفته. نتایج قابل مشاهده پس از سه تا چهار ماه.

مزو مو BCN - کوکتل مزو مو

[table id=1 /]

خرید کوکتل مزوتراپی مو

اغلب بهترین و همچنین کوکتل مزو مو ارزان توسط گروه نیک توزیع می گردد. بهترین مارک های مزو مو توسط شرکت های اسپانیایی و امریکایی تولید می شوند. و همچنین مزو مو ارزان توسط شرکتهایی تولید می شود که اغلب در کره جنوبی و ترکیه می باشند.

اما آنچه خیال شما را در خرید محصولات مزوتراپی می تواند راحت کند، اطمینان در مورد افراد حقیقی و حقوقی فروش محصولات مزوتراپی می باشد. برای اطلاعات مورد نیاز در زمان خرید کوکتل مزو مو می توانید از کارشناسان فنی گروه نیک دریافت نمایید. برای مشاهده فیلم مزوتراپی مو می توانید به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

چه مدت باید منتظر شستن موهایم بعد از یک جلسه درمانی باشم؟

می توانید موهای خود را بعد از ۲۴ ساعت از تزریق بهترین مزوتراپی مو با شامپو معمول خود بشویید.

مدت زمان مشخص شدن نتیجه مزوتراپی مو

معمولاً حدود دو یا سه جلسه طول می کشد تا نتایج قابل توجه به نظر برسند ،

اگرچه برخی از مراجعین بعداً از وضعیت خود خبر مثبت داده اند و بعضی از آنها فقط پس از یک درمان واحد نتیجه می گیرند.

با این حال ، دو تا سه جلسه مزوتراپی میانگین پاسخدهی است. نتایج مشخصی که در پایان مشاهده خواهید کرد.

رشد در طول مو ، افزایش تراکم مو ، و ظاهری سالم تر و بافت موهای شما است.

اثر درمان بهترین مزوتراپی مو چه مدت طول می کشد؟

اگر بیش از چهار جلسه درمانی داشته باشید ، می توانید بیش از ۸۰ درصد موفقیت داشته باشید. این موضوع بستگی به این دارد که شما بهترین مزو مو را انتخاب کرده باشید.

آموزش مزوتراپی مو را در بالای صفحه مشاهده نمایید

آموزش ساخت بهترین کوکتل مزو مو را در بالای صفحه مشاهده نمایید

مزوتراپی مو اسپانیایی

بهترین مارکهای مزوتراپی مو ساخت کشورهای فرانسه و اسپانیا می باشند. مزوتراپی رویتاکر فرانسه و فیوژن اسپانیا و همچنین بایواسکین اسپانیا از جمله محصولات با کیفیت جهانی هستند. بسیاری از مارکهای مزوتراپی اسپانیایی در ایران دارای نمایندگی هستند و این محصولات وارد ایران می شود.

بهترین مزوتراپی بعد از کاشت مو

اغلب کلینیک های کاشت مو ، پس از انجام کاشت، توصیه به انجام مزوتراپی می کنند. این کلینیک توصیه به استفاده از بهترین مزوتراپی بعد از کاشت مو مانند رویتاکر و مزوتراپی فیوژن می کنند. اگر کلینیک شما به منظور کاهش هزینه های شما ، انتخاب مارک مزوتراپی را به شما سپرد، توصیه می شود با توجه به بودجه خود، یکی از موارد بالا استفاده کنید. زیرا استفاده از بهترین مزوتراپی بعد از کاشت مو باعث نتایج بهتر برای شما خواهد بود و کیفیت کاشت شما را در هر مرحله ای که باشد، بالا می برد.

بهترین کوکتل مزوتراپی مو آقایان – مردان

بهترین کوکتل مزوتراپی مو برای آقایان (مردان) بستگی به نیازها و ویژگی های موی هر فرد دارد. اما در کل، یک کوکتل مزوتراپی مو برای مردان باید شامل موارد زیر باشد:

ویتامین ها و مواد مغذی: باید شامل ویتامینهای  A، C، و E به عنوان آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی موثر برای بهبود سلامتی موها مورد استفاده قرار می گیرند. این ویتامین ها به تقویت رشد مو و حفظ سلامتی مو کمک می کنند.

پپتیدها و اسیدهای آمینه: پپتیدها و اسیدهای آمینه مانند پپتیدهای مو، کولاژن و الاستین که برای تقویت موها و افزایش ضخامت مو مفید هستند.

فاکتورهای رشد: فاکتورهای رشد مو مانند فولیکول مو (FGF) و فاکتورهای رشد مشتقه از پلاسما (PRP) که به تقویت رشد مو و بهبود سلامتی پوست کمک می کنند.

مواد ضد التهاب و آرامش بخش: موادی مانند آلوئه ورا وهیالورونیک اسید که می توانند التهابات را کاهش دهند و به آرامش پوست و مو کمک کنند.

با توجه به این موارد، یک کوکتل مزوتراپی مو مخصوص آقایان ممکن است از ترکیبات مختلفی از این عناصر تشکیل شود. این موارد با نیازهای موی شما و مشکلات خاص تطبیق می یابد. بهترین راه برای انتخاب کوکتل مناسب مزوتراپی مو برای مردان، مشاوره با یک متخصص پوست و مو و ارزیابی دقیق وضعیت موی شما است.

بهترین کوکتل مزوتراپی مو خانم ها – زنان

بهترین کوکتل مزوتراپی مو برای زنان (خانم ها) بستگی به نیازها و مشکلات موی هر فرد دارد. اما در کل، یک کوکتل مزوتراپی مو برای زنان باید شامل موارد زیر باشد:

ویتامین ها و مواد مغذی: ویتامین های موثر برای بهبود سلامتی مو و پوست شامل ویتامین A، C، و E، بیوتین، آهن و روغن های ضروری مانند روغن رزماری و روغن جوجوبا.

پپتیدها و اسیدهای آمینه: پپتیدها و اسیدهای آمینه که برای تقویت مو، افزایش ضخامت و حجم مو و حتی جلوگیری از ریزش مو مفید هستند.

فاکتورهای رشد: فاکتورهای رشد مو مانند فولیکول مو (FGF) و فاکتورهای رشد مشتقه از پلاسما (PRP) که به تقویت رشد مو و بهبود سلامتی پوست کمک می کنند.

مواد آرامش بخش و ترمیم کننده: موادی مانند آلوئه ورا، اسید هیالورونیک و عصاره های گیاهی که می توانند به تسکین و ترمیم موها و پوست کمک کنند.

با توجه به این موارد، یک کوکتل مزوتراپی مو برای زنان باید از ترکیبات مختلفی از این عناصر تشکیل شود، که به نیازهای ویژه موی خانمها و مشکلات مو را حل کند. بهترین راه برای انتخاب کوکتل مناسب مزوتراپی مو برای خانمها مطالعه دقیق و بررسی مشکلات ناشی از ریزش مو است.

4.6/5 - (36 امتیاز)

20 دیدگاه ها

 1. علیرضا صفایی نیا گفت:

  سلام وقت بخیر. من ۲ جلسه مزوتراپی با کوکتل فیوژن هیر من انجام دادم. دفعه سوم خودم کوکتل داتاستراید مزولایک خریدم بردم کلینیک ، اونا هم با درماهیل میکس کردند و بعد تزریق کردن، من بعد دو روز شدیداً خارش و ریزش مو دارم. در ضمن این ۳ تا مزوتراپی رو به فاصله هر ۱۴ روز زدم

  • درود بر شما
   محصول مزوتراپی فیوژن مو که تهیه کردید جزو محصولات بسیار با کیفیت و بنام در دنیا می باشد و باید حداقل ۴ جلسه تزریق انجام می شد. کوکتل دوستراید مزولایک که تهیه کردید احتمال زیاد محصول اصلی نبوده چون از سال ۲۰۲۱ این محصول از اسپانیا وارد نمیشه و محصولات مزولایک در ایران متاسفانه اغلب تقلبی هستند. کوکتل مزوتراپی مو درماهیل که استفاده کردید، محصول بدی نیست اما محصولی است که در سال ۲۰۰۶ ساخته شده و فرمولاسیون ضعیفتری نسبت به کوکتلهای مو جدید مثل رویتاکر و فیوژن و هیرفیلر دارد.
   ضمن اینکه ترکیب دو محصول از دو مارک اصلا توصیه نمی شود چون احتمال ایجاد حساسیت های پوستی وجود دارد.

   • امیرحسین گفت:

    درود.. من کوکتل مزولایک خریدم و کد سریال نامبرش رو از سایت خودش استعلام کردم که کدش هم یکبار مصرفه و محصول اورجینال بود… مشکلی نیست؟ ممکنه همین هم جعلی باشه؟

    • سلام
     مزو مو را تونستید در سایت مزولایک تایید استعلام بگیرید؟ چون بیشتر از دو سال است که مزو مو مزولایک دیگه وارد نمیشه و محصولات در بازار اغلب تقلبی هستند

 2. شیرین گفت:

  من دو جلسه مزوتراپی مو که شما بعنوان بهترین مزوتراپی مو معرفی کردید را استفاده کردم اما تفاوتی توی حجم موهام نمی بینم.

  • سلام. اگر مزوتراپی رویتاکر یا هیرفیلر را استفاده کردید، حتما در نظر داشته باشید که طی دو تا سه جلسه اول، ریزش موی شما متوقف می شود. و طی جلسات بعدی شما شاهد افزایش حجم و ضخامت موها می شوید. ضمنا برای اطمینان ، از پزشک خودتان بخواهید که آزمایش خون شما را چک کند تا اگر مشکلی غیر از ویتامین در خون وجود دارد، از روشهای دیگر هم استفاده کند.

 3. fariborz گفت:

  سلام و خسته نباشید
  شما خودتون پزشک متخصصی را معرفی می کنید که مزوتراپی را انجام بده

  • تزریق بهترین مزوتراپی مو ارتباطی با تخصص پزشک ندارد. مزوتراپی جزو روشهایی است که پزشکان عمومی هم امکان تزریق آن را براحتی دارند. متاسفانه امکان معرفی پزشک مشخصی را نداریم اما همه پزشکان عمومی و متخصص، واجد شرایط تزریق بهترین کوکتلهای مزوتراپی مو برای شما هستند.

 4. سمیرا زاهدی گفت:

  پروتکلهای تزریق مزوتراپی مو با هم فرق داره؟

  • بله. پروتکل تزریق بهترین مزوتراپی مو که رویتاکر و فیوژن هستند در حال حاضر با سایر مارکهای مزوتراپی متفاوت است. در جدول مقایسه مزوتراپی مو به این موارد اشاره شده است.

 5. فرناز گفت:

  واقعا بهترین مارک مزوتراپی را میشه خودتون بگید الان کدوم برند توی ایران هست؟ مهمه برام که تاییدیه وزارت بهداشت حتما داشته باشه.

  • در لیست بالا بهترین مارکهای مزوتراپی مو به ترتیب کیفیت معرفی شده است. همچنین دلیل این اولویت بندی هم در توضیحات آمده است. در حال حاضر رویتاکر بهترین مارک مزوتراپی مو است که دارای لیبل و تاییدیه وزارت بهداشت می باشد.

 6. فهیمه گفت:

  مطلب بسیار کامل و جامعی بود.

 7. سعید موسوی گفت:

  سلام
  من از رویتاکر هیرکیر استفاده کردم و واقعا رواضی بودم.

  • فریبرز گفت:

   من هم وقتی بدنبال بهترین مزوتراپی مو بعد از کاشت مو بودم ، رویتاکر را بهم معرفی کردن و واقعا خوب بود.

 8. دکتر احمدیان گفت:

  واقعا سایت کاملی دارید و بخوبی بهترین مارکهای مزوتراپی توضیح دادید. ممنون از شما

 9. دکتر محمد محرابی گفت:

  مقاله عالی بود. ممنون

 10. فریبا معتمدی گفت:

  احسنت. مطلب بسیار مفیدی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید