کنیتوکس Canitox

بوتاکس کنیتوکس CATINOX Botox محصول Botulinum Toxin Type A از شرکت چینی-امریکایی آلرگان می باشد.

بوتاکس کنیتوکس دارای دو مدل ۱۰۰ و ۵۰ یونیت می باشد. این کنیتوکس ها در ایران با نام های در آبی و در بنفش شناخته می شوند. یعنی کنیتوکس در آبی ۱۰۰ یونیت است و بوتاکس کنیتوکس در بنفش ۵۰ یونیت است.

تفاوت کنیتوکس با سایر بوتاکس ها :

کنیتوکس به شیوه ای ساخته شده است که باید به صورت یخ زده حمل و مصرف شود. دیسپورت که ساخت کشور انگلستان است و همچنین مصپورت که تولید شده در ایران است، تنها باید در یخچال نگهداری شود اما کنیتوکس باید در دمای زیر صفر نگهداری شود. قیمت کنیتوکس پایین تر از سایر بوتاکس ها می باشد. اما باید در حمل و نقل آن دقت کافی شود زیرا ذوب شدن یخ آن ، کنیتوکس را بی اثر می کند.

عوارض کنیتوکس

بوتاکس کنیتوکس تا کنون عوارضی در ایران نداشته است و آمار منفی در مورد عوارض بوتاکس کنیتوکس ثبت نشده است. کنیتوکس هم مانند سایر بوتاکس ها باید توسط پزشک تزریق شود و اگر توسط افراد نامناسب تزریق شود، مشکلات بزرگی به همراه خواهد داشت.

فروش بوتاکس کنیتوکس

اگر بدنبال مرکز فروش بوتاکس کنیتوکس اصل هستید، می توانید با مشاورین خرید کنیتوکس در گروه بازرگانی نیک تماس بگیرید. کارشناس فروش بوتاکس کنیتوکس ، پس ارائه راهنمایی کامل ، سفارش شما را برای خرید کنیتوکس ثبت می نماید. پس از ثبت سفارش توسط کارشناس فروش کنیتوکس ، سفارش شما از فریزر شرکت خارج شده و در میان یخ خشک به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی می شود. سفارش کنیتوکس به همراه یخ خشک ، در داخل کولباکس قرار می گیرد و از طریق پست هوایی و یا ترمینال (بسته به نظر خریدار کنیتوکس) ارسال می گردد.

نمایندگی کنیتوکس

نمایندگی بوتاکس کنیتوکس

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید