رووفیل Revofil

رووفیل فاین revofil fine

رووفیل فاین revofil fine

رووفیل پلاس revofil plus

رووفیل پلاس revofil plus

رووفیل اولترا revofil ultra

رووفیل اولترا revofil ultra

رووفیل آکوا شاین - Revofil Aqua Shine

رووفیل آکوا شاین - Revofil Aqua Shine

ژل رووفیل Revofil نخستین ژل تزریقی با بیومیمتیک پپتید و راهکار و شیوه ای عالی و مطلوب جهت جوان سازی پوست ، شکل دهی و حالت دهی صورت و اصلاح وضعیت ظاهری قسمت های مختلف صورت و اندام ها تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل رووفیل دربردارنده ی تراکم بسیار زیادی از اسید هیالورونیک آزاد می باشد و در عوض PBS در میان ذره های هیالورونیک اسید با اتصال همبر ، به پپتید وصل و به آن می چسبد که میزان ماندگاری و دوام اسیدهای هیالورونیک را بالا می برد و یک ماده ی بی عارضه و مطمئن با مواد و ساختار طبیعی است.

رووفیل میزان هیالورونیک اسید و کلاژن را در بافت هدف بیشتر می کند که این امر موجب سفتی و پرشدگی و صاف شدن پوست می گردد. این موضوع در ژل لب رووفیل هم وجود دارد. عموماً فن آوری بیومیمتیک پپتید سبب افزایش الاستیسیته و گرانروی ، بالا رفتن مدت زمان ماندگاری و قابلیت حالت دهی به اندام ها و بافت های صورت و تزریق راحت و ملایم ژل هیالورونیک اسید می گردد.

این شیوه ی درمانی دربرگیرنده ی تزریق راحت و ایمن با جزئی ترین جای جراحت و خراشیدگی بر روی پوست می باشد. همچنین بعد از تزریق ژل رووفیل فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی کارهای روزانه ی خویش را از سر گرفته و دوره ی نقاهت را به سرعت طی کند. ژل لب رووفیل هم همین ویژگی را دارد.

ژل رووفیل اثرات مستقیم و چشمگیری را بر روی تولید کلاژن و تبدیل و ساختن هیالورونیک اسید در فیبروبلاست های انسانی و پایداری زیادتر در مقابل آنزیم ها را نمایان ساخته است که نشان از دوام و پایداری بسیار زیاد آن در بافت و اندام های تزریق شده دارد و با به کارگیری مواد و آمیزه های فعال خود سبب ترمیم و کاهش خطوط و چین های صورت ، جوان سازی و شادابی و نرمی پوست و چهره ای زیبا و جوان و طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد.

ویژگی انواع ژل های رووفیل

  • رووفیل فاین

نوع ژل رووفیل فاین جهت رفع چین ها و خطوط ظریف وسطحس پوست قابل استفاده و موثر است و همه ی خطوط و فرورفتگی ها و چین های ریز و کم عمق پوست صورت را پر می سازد.

سوزن ظریف و کوچک آن که به صورت زیرجلدی در لایه ی نخست پوست تزریق می گردد ، تزریق آسان و ساده ای را برای افراد متقاضی مهیا می سازد.

مدت زمان دوام و پایداری و ماندگاری رووفیل فاین به صورت متوسط ۱۰ ماه می باشد.

ماندگاری ژل ها و فیلرهای تزریقی مانند ژل رووفیل به چند فاکتور وابسته است که عبارتند از:

جنس و نوع پوست فرد ، سن بیمار ، نواحی و بافت های موردنظر ، نحوه تزریق و میزان دوز ژل تزریقی.

  • رووفیل پلاس

ژل روفیل پلاس شیوه و متد ساده ای به منظور حجم دهی و پرکنندگی اندام ها و بافت های صورت و رفع خطوط و چین ها و فرورفتگی های به نسبت عمیق پوست می باشد.

رووفیل پلاس برای تزریق در قسمت های رفع خطوط خنده ، خطوط اخم ، خطوط عمودی دور لب ، برجسته سازی و حجم دهی لب ها و گونه ها ، چانه و نواحی زیرچانه کاربرد و اثربخشی مطلوبی دارد.

ژل رووفیل پلاس با استفاده از سوزن های ظریف و کوچکی به صورت زیرجلدی در لایه ی دوم پوست بیمار تزریق می گردد.

مدت زمان دوام و پایداری رووفیل پلاس به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

  • رووفیل اولترا

ژل زووفیل اولترا جهت حجم دهی و برجسته سازی بافت ها و اندام ها و رفع خطوط و فرورفتگی و چروک های عمیق پوست اثربخشی مطلوبی دارد.

رووفیل اولترا برای تزریق در قسمت های نظیر حجم دهی لب ها ، رفع خطوط خنده و خطوط اطراف لب ، رفع خطوط پیشانی ، پرکنندگی و برجستگی گونه ، بهبود ظاهر چانه و فک و فرم دهی به آن ها و اصلاح وضعیت ظاهری بدن و قسمت های مختلف آن کاربرد دارد.

رووفیل اولترا با استفاده از سوزن های بسیار نازکی به صورت زیرجلدی در لایه های ضخیم و عمیق پوست تزریق می گردد.

مدت زمان دوام و ماندگاری رووفیل اولترا به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

  • ژل رووفیل آکواشاین

متد نوینی در معالجه و رفع پیری پوست با هیالورونیک اسید بدون اتصال متقاطع و همراه با ترکیبات جوان سازی پوست می باشد. آکواشاین یک فراورده ی مزوتراپی جوان سازی پوست می باشد که از موادی نظیر هیالورونیک اسید ، اسیدهای آمینه و مولتی ویتامین ها استخراج و ساخته شده است.

  • ژل رووفیل ۱۰ سی سی

ژل رووفیل ۱۰ سی سی یکی از محصولات پر فروش شرکت نیک می باشد. ژل ۱۰ سی سی رووفیل شبیه سایر ژل های ۱۰ سی سی دارای برچسب وزارت بهداشت نمی باشد. اما ژل رووفیل ۱۰ سی سی نسبت به سایر ژل های ۱۰ سی سی دارای کیفیت و در نتیجه رضایت بیشتری است.

جهت اطلاع از قیمت ژل رووفیل پلاس ، قیمت ژل رووفیل اولترا و قیمت ژل رووفیل فاین و همچنین قیمت ژل رووفیل ۱۰ سی سی می توانید با ما تماس بگیرید. 

رووفیل Revofil (کره جنوبی)
قیمت (تومان) سایز کشور سازنده مدل نام محصول
تماس ۱×۱ ml South Korea Ultra Revofil
قابلیت ماندگاری بسیار بالا ۱۲ تا ۱۸ ماه قابل تزریق در خط خنده و گونه و لب و ….
تماس ۱×۱ ml South Korea Plus Revofil
قابل تزریق در لب و خط لب با ماندگاری بالا
تماس ۱×۱ ml South Korea Fine Revofil
مناسب چین و چروک سطحی اطراف لب و زیر چشم

موضوعات مرتبط :

محصولات ژل هیالورونیک اسید

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید