رووفیل Revofil

رووفیل فاین revofil fine

رووفیل فاین revofil fine

رووفیل پلاس revofil plus

رووفیل پلاس revofil plus

رووفیل اولترا revofil ultra

رووفیل اولترا revofil ultra

رووفیل آکوا شاین - Revofil Aqua Shine

رووفیل آکوا شاین - Revofil Aqua Shine

راهنمای فهرست مطالب

درباره ژل رووفیل Revofil

ژل رووفیل Revofil نخستین ژل تزریقی با بیومیمتیک پپتید و راهکار و شیوه ای عالی و مطلوب جهت جوان سازی پوست . شکل دهی و حالت دهی صورت و اصلاح وضعیت ظاهری قسمت های مختلف . صورت و اندام ها تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل رووفیل دربردارنده ی تراکم بسیار زیادی از اسید هیالورونیک آزاد می باشد. در عوض PBS در میان ذره های هیالورونیک اسید با اتصال همبر . به پپتید وصل و به آن می چسبد . که میزان ماندگاری و دوام اسیدهای هیالورونیک را بالا می برد و یک ماده ی بی عارضه و مطمئن با مواد و ساختار طبیعی است.

رووفیل میزان هیالورونیک اسید و کلاژن را در بافت هدف بیشتر می کند که این امر موجب سفتی و پرشدگی و صاف شدن پوست می گردد.

این موضوع در ژل لب رووفیل هم وجود دارد. عموماً فن آوری بیومیمتیک پپتید سبب افزایش الاستیسیته و گرانروی ، بالا رفتن مدت زمان ماندگاری . قابلیت حالت دهی به اندام ها و بافت های صورت و تزریق راحت و ملایم ژل هیالورونیک اسید می گردد.

اطلاعات تخصصی ژل رووفیل

این شیوه ی درمانی دربرگیرنده ی تزریق راحت و ایمن با جزئی ترین جای جراحت و خراشیدگی بر روی پوست می باشد. همچنین بعد از تزریق ژل رووفیل فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی کارهای روزانه ی خویش را از سر گرفته و دوره ی نقاهت را به سرعت طی کند. ژل لب رووفیل هم همین ویژگی را دارد.

ژل رووفیل اثرات مستقیم و چشمگیری را بر روی تولید کلاژن . و تبدیل و ساختن هیالورونیک اسید در فیبروبلاست های انسانی و پایداری زیادتر در مقابل آنزیم ها را نمایان ساخته است که نشان از دوام و پایداری بسیار زیاد آن در بافت و اندام های تزریق شده دارد.

با به کارگیری مواد و آمیزه های فعال خود سبب ترمیم و کاهش خطوط و چین های صورت ، جوان سازی و شادابی و نرمی پوست و چهره ای زیبا و جوان و طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد.

ویژگی انواع ژل های رووفیل

 • رووفیل فاین

نوع ژل رووفیل فاین جهت رفع چین ها و خطوط ظریف وسطحس پوست قابل استفاده و موثر است . و همه ی خطوط و فرورفتگی ها و چین های ریز و کم عمق پوست صورت را پر می سازد.

سوزن ظریف و کوچک آن که به صورت زیرجلدی در لایه ی نخست پوست تزریق می گردد ، تزریق آسان و ساده ای را برای افراد متقاضی مهیا می سازد.

مدت زمان دوام و پایداری و ماندگاری رووفیل فاین به صورت متوسط ۱۰ ماه می باشد.

قیمت ژل رووفیل زیرچشم فاین

قیمت ژل رووفیل با توجه به اینکه از کره جنوبی وارد ایران می شود، تابع نرخ دلار می باشد.

ماندگاری ژل ها و فیلرهای تزریقی مانند ژل رووفیل به چند فاکتور وابسته است که عبارتند از:

جنس و نوع پوست فرد ، سن بیمار ، نواحی و بافت های موردنظر ، نحوه تزریق و میزان دوز ژل تزریقی.

آموزش تزریق ژل رووفیل فاین به زیر چشم

 

 • رووفیل پلاس

ژل روفیل پلاس شیوه و متد ساده ای به منظور حجم دهی و پرکنندگی اندام ها . و بافت های صورت و رفع خطوط و چین ها و فرورفتگی های به نسبت عمیق پوست می باشد.

رووفیل پلاس برای تزریق در قسمت های رفع خطوط خنده ، خطوط اخم ، خطوط عمودی دور لب ، برجسته سازی . و حجم دهی لب ها و گونه ها ، چانه و نواحی زیرچانه کاربرد و اثربخشی مطلوبی دارد.

ژل رووفیل پلاس با استفاده از سوزن های ظریف و کوچکی به صورت زیرجلدی در لایه ی دوم پوست بیمار تزریق می گردد.

قیمت ژل رووفیل لب

قیمت ژل رووفیل لب با توجه به اینکه از کشور کره وارد ایران می شود، وابسته به نرخ دلار است. جهت اطلاع از قیمت ژل رووفیل لب با کارشناس فروش تماس بگیرید.

مدت زمان دوام و پایداری رووفیل پلاس به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

آموزش تزریق ژل رووفیل پلاس به خط خنده و لب

 

 • رووفیل اولترا

ژل رووفیل اولترا جهت حجم دهی و برجسته سازی بافت ها و اندام ها و رفع خطوط و فرورفتگی و چروک های عمیق پوست اثربخشی مطلوبی دارد.

رووفیل اولترا برای تزریق در قسمت های نظیر حجم دهی لب ها ، رفع خطوط خنده و خطوط اطراف لب . ، رفع خطوط پیشانی ، پرکنندگی و برجستگی گونه ، بهبود ظاهر چانه و فک و فرم دهی به آن ها و اصلاح وضعیت ظاهری بدن و قسمت های مختلف آن کاربرد دارد.

رووفیل اولترا با استفاده از سوزن های بسیار نازکی به صورت زیرجلدی در لایه های ضخیم و عمیق پوست تزریق می گردد.

مدت زمان دوام و ماندگاری رووفیل اولترا به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

آموزش تزریق ژل رووفیل اولترا

 • ژل رووفیل آکواشاین

متد نوینی در معالجه و رفع پیری پوست با هیالورونیک اسید بدون اتصال متقاطع و همراه با ترکیبات جوان سازی پوست می باشد.

آکواشاین یک فراورده ی مزوتراپی جوان سازی پوست می باشد که از موادی نظیر هیالورونیک اسید ، اسیدهای آمینه و مولتی ویتامین ها استخراج و ساخته شده است.

 • ژل رووفیل ۱۰ سی سی

ژل رووفیل ۱۰ سی سی یکی از محصولات پر فروش شرکت نیک می باشد. ژل ۱۰ سی سی رووفیل شبیه سایر ژل های ۱۰ سی سی دارای برچسب وزارت بهداشت نمی باشد. اما ژل رووفیل ۱۰ سی سی نسبت به سایر ژل های ۱۰ سی سی دارای کیفیت و در نتیجه رضایت بیشتری است.

جهت اطلاع از قیمت ژل رووفیل پلاس ، قیمت ژل رووفیل اولترا و قیمت ژل رووفیل فاین و همچنین قیمت ژل رووفیل ۱۰ سی سی می توانید با ما تماس بگیرید. 

رووفیل Revofil (کره جنوبی)
قیمت (تومان) سایز کشور سازنده مدل نام محصول
تماس ۱×۱ ml South Korea Ultra Revofil
قابلیت ماندگاری بسیار بالا ۱۲ تا ۱۸ ماه قابل تزریق در خط خنده و گونه و لب و ….
تماس ۱×۱ ml South Korea Plus Revofil
قابل تزریق در لب و خط لب با ماندگاری بالا
تماس ۱×۱ ml South Korea Fine Revofil
مناسب چین و چروک سطحی اطراف لب و زیر چشم

 

معرفی شرکت ژل رووفیل ( کاراژن )

شرکت رووفیل کاراژن یک شرکت پیشرو جهانی در تحقیق و توسعه پپتیدها است.

یک شرکت بیوتکنولوژی جهانی که از زمان تأسیس خود در سال ۲۰۰۱، قابلیت گسترش نامحدود پپتیدهای ثبت شده را دارد.

بیش از ۶۰۰ پپتید با عملکردهای مختلف که توسط شرکت کاراژن در ۱۹ سال گذشته توسعه یافته است. همچنین پارادایم جدیدی را در زمینه بیوتکنولوژی با گسترش کاربردهای آن در لوازم آرایشی، تجهیزات پزشکی ، مکمل های غذایی و داروسازی ایجاد کرده است.

شرکت Revofil در تلاش است تا به طور چشمگیری زندگی و سلامت انسان را از طریق توسعه، تولید و عرضه پپتیدهای مختلف بهبود دهد.

ارائه راه حل مراقبت بهداشتی کامل کند و راه حل هایی را برای بسیاری از افراد در سراسر جهان که به دنبال سلامت و زیبایی هستند با فناوری منحصر به فرد رسالت شرکت رووفیل است.

نمایندگی ژل رووفیل در ایران

آیا پزشک هستید و قصد خرید ژل رووفیل از نمایندگی فروش رووفیل در ایران را دارید؟ باید بدانید که شرکت سازنده رووفیل (کاراژن کره جنوبی) تنها یک نمایندگی رسمی در ایران دارد. یعنی فیلر روفیل توسط یک شرکت وارد کننده یعنی نمایندگی رووفیل در ایران ، وارد می شود. نام شرکت وارد کننده ژل رووفیل مانند سایر محصولاتی که بصورت رسمی وارد ایران می شوند، مطابق قانون وزارت بهداشت، بر روی لیبل آن درج می شود. در صورت نیاز به خرید Revofil می توانید با کارشناس فروش Revofil در گروه نیکطب تماس بگیرید.

شرکت پیشرو جهانی در تحقیق و توسعه پپتید

شرکت رووفیل ، راه حل های مراقبت بهداشتی کاملی را در تمام زمینه های ضد پیری (محصولات مبتنی بر پپتید توسعه یافته) ارائه می دهد.

کمپانی کاراژن با ترکیب فناوری منحصر به فرد در زمینه پوست، انواع محصولات آرایشی ، بهداشتی و تجهیزات پزشکی را به ۱۳۰ کشور در سراسر جهان عرضه می کند.

تحقیق و توسعه نوآورانه در شرکت ژل رووفیل 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که قابلیت‌ توسعه محصول توسط این کمپانی را دارد، عملکردهای مختلفی است که برای استفاده حداکثری می تواند موثر باشد.

همه محصولات بر اساس پپتیدهای مختلف ثبت شده اند. به طور خاص، PTX که دارای اولین مکانیسم سم بوتولینوم نوع C در جهان است.

راه حل های نوآورانه ای را برای بسیاری از مردم در سراسر جهان ارائه می دهد.

قابلیت تولید پپتید در سطح جهانی در شرکت ژل رووفیل

به عنوان یک شرکت جهانی در تحقیق و توسعه پپتید، به طور مداوم محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا را به عرصه پزشکی در سراسر جهان ارائه می دهد.

اساس کار این کشور تحقیق در مورد انواع مختلف پروتئین ها در بدن انسان بوده است در واقع ساختار و فعالیت پپتیدها . (زنجیره های کوتاهی از بین دو تا پنجاه اسید آمینه که توسط پیوندهای پپتیدی به هم مرتبط شده اند) را مورد مطالعه قرار داده است.

پروتئینی که در حال تحقیق و تولید آن هست و بیش از ۶۰۰  نوع مختلف پپتید که تا به امروز توسعه یافته‌اند به عنوان موادی هستند که بر روی سلول‌های بافت‌های مختلف بدن انسان اثر می‌گذارند و در طی سال‌ها تحقیق و توسعه فناوری فرآیند بسیار پایداری داشته اند.

شرکت تولید ژل رووفیل یا کاراژن فناوری تولید انبوه با خلوص بالا و همچنین توانایی تولید پپتید در سطح جهانی را دارا می باشد. در سال ۲۰۰۶ این شرکت توانست جایزه بهترین شرکت نسل بعدی را توسط نمایندگان کره ای دریافت کند. ترکیب هر محصول از تعداد منحصر به فردی از پپتیدها و اسیدها است که بهترین راه حل را برای برخی از مسائل زیبایی شناسی ارائه داده است.

محصولاتی که شرکت کاراژن یا رووفیل تولید کرده اند در شکل زیر آمده است:

ژل کاراژن - رووفیل

ژل کاراژن – رووفیل

درماهیل

درماهیل ، محصولاتی با عملکردهای مختلف ارائه داده است در واقع این محصولات با کاربردهایی مانند روشن کنندگی پوستی، ضد پیری، ضد سلولیت ، جلوگیری از ریزش مو می باشند و همچنین درماهیل دارای ۴ مدل LL  و SB و HSR و HL می باشد.

هیرفیلر

این محصول، کارایی بالایی برای نگهداری و درمان پیشگیرانه آلوپسی دارد. در واقع هیرفیلر به گردش خون و تغذیه پوست سر و تحریک بهبود وضعیت مو می پردازد.

پروسترولین

محصولات پروسترولین برای ضد لک، کاهش وزن و پیشگیری از پیری پوست و مرطوب کنندگی است و دارای چهار نوع که شامل Inner B، Natural B،  Blanc Bو Inner B SE  می باشد را می توانیم نام ببریم.

انواع ووفیل

به طور خاص، محصولات برند Revofil یعنی Revofil Fine، Revofil Plus و Revofil Ultra برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت ساخته شده اند. رووفیل عملکرد آنتی اکسیدانی دارند.

ژل رووفیل اصلی و تقلبی

ژل رووفیل اصلی را از تقلبی اگر می خواهید تشخیص دهید ، باید بدانید ژل رووفیل اصلی دارای لیبل وزارت بهداشت و لیبل اصالت کالا می باشد در حالی که رووفیل تقلبی هرگز دارای لیبل وزارت بهداشت نیست.

برای تهیه و تشخیص ژل رووفیل اصلی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

عوارض تزریق ژل رووفیل

هیچ عارضه جانبی از REVOFIL گزارش نشده است، تنها مشکل ممکن است ناشی از تکنیک تزریق یا وضعیت درمان باشد، ممکن است در هنگام تزریق مقداری قرمزی یا کمی تورم را تجربه کنید اما در عرض یک روز ناپدید می شود. این واکنش می تواند به حساسیت هر پوست بستگی داشته باشد. عوارض تزریق ژل رووفیل را با کارشناسان در میان بگذارید.

نتیجه گیری ژل رووفیل

به طور کلی تمامی محصولات مراقبت از صورت که توسط شرکت کاراژن تولید شده اند، باعث برگرداندن درخشندگی طبیعی می شود. رطوبت و لیفت پوست صورت و از بین بردن سیاهی و تیرگی اطراف چشم استفاده می شوند.

از این رو، محصولات این سری درجات تاثیرگذاری متفاوتی بر روی پوست دارند که امکان انتخاب روش‌های لازم را برای افراد متفاوت با سن و نوع پوست مختلف فراهم آورده است.

ایده و هدف غالب شرکت رووفیل بهبود کیفیت زندگی و سلامت انسان است . با توسعه محصولات آرایشی و درمانی مبتنی بر پپتیدها، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها به دست می آید.

بدون شک کلیه محصولات این شرکت دارای کیفیت عالی و ایمن و زیست سازگار هستند.

4.9/5 - (42 امتیاز)

21 دیدگاه ها

 1. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 2. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 3. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 4. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 5. ناشناس گفت:

  رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

 6. سحر گفت:

  سلام
  کدام مدل ژل رووفیل برای پیشانی مناسب هست؟ چیزی ننوشته بود در مورد روفیل پیشانی

  • مدل رووفیل فایل برای خطوط سطحی پیشانی و رووفیل پلاس برای خطوط عمیق پیشانی کاربرد دارد. برخی پزشکان برای خطوط عمیق از مدل اولترا هم استفاده می کنند.

 7. بیگ زاده گفت:

  سلام برای تزریق در ناحیه فک و چانه و گونه کدوم یک از زلهای رووفیل مناسب ترست؟

 8. آوا حسین زاده گفت:

  سلام و خسته نباشید. می خواستم بدونم آیا ژل رووفیل ، دارای تاییدیه CE اروپا هم هست یا فقط تاییدیه وزارت بهداشت ایران را داره ؟

 9. ملیحه گفت:

  ببخشید من ا سی سی ژل لب ریوفیل پلاس زدم به محض اینگه ورمش رفت چیزی که روی لبم ماند خیلی کم بود اینکار گوشه لب اصلا تزریق نشده بود رفته بود بعد چند روز. دوستم میگفت این ژل مثل ابه و زود نصفش جذب میشه این گفته درسته؟
  مرسی

  • این موضوعی که گفتید می تونه درست باشه. اما نمیشه گفت که قطعا دلیل جذب ژل، همین هست. تزریق ژل رووفیل نیاز به آگاهی در مورد تکنیکهای خود را دارد.

 10. فرزانه محمدی گفت:

  سلام
  چرا قیمت ژل رووفیل آنقدر بالا رفته؟

 11. سحر قریشی گفت:

  سلام
  ژل رووفیل وارداتی هست یا ایرانی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید