دستگاه میکرودرم

میکرودرم چگونه پاکسازی انجام می دهد؟

آموزش کامل میکرودرم و پاکسازی پوست با دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم ترانس دار خانگی و سالنی

لایه برداری و پاکسازی غیر تهاجمی پوست یکی از اصلی ترین عوامل نگه دارنده ی زیبایی ، جوانی و طراوات پوست و تجدید و ترمیم آن است. لایه خارجی و سطحی پوست دائماً در وضعیت ترمیم و بازسازی می باشد و لایه رو پوست به وسیله آلودگی ها ، سلول های مرده و چربی های اضافی فراگرفته شده است.

یکی از موثرترین راهکارها و شیوه های پاکسازی و لایه برداری پوست بهره گیری از میکرودرم ابریژن  می باشد. به کارگیری و انجام این شیوه لایه  پوست توسط سری  دستگاه تراشیده و برداشته می شود و با مکش انجام شده روی پوست همه ی آلودگی ها ، چربی ها و سلول های مرده از لایه ی بالایی پوست برداشته می شود.

میکرودرم در انواع مختلف خانگی و کلینیکی موجود می باشد که دستگاه خانگی آن به علت قیمت پایین به صرفه تر خواهد بود.

دستگاه میکرودرم خانگی افزون بر لایه برداری ، پاکسازی و مکش پوست از سری های خاص رفع جوش های سر سیاه ، تمیز کننده ی منافذ پوستی و فناوری پرتو آبی نیز مجهز می باشد. LED تراپی یا تکنولوژی پرتو آبی یکی از تازه ترین متدهای درمانی زیبایی پوست است که به وسیله طول موج آبی با اثر ضدعفونی کنندگی و باکتری زدایی سبب کاهش ، مهار و معالجه ی جوش های فعال پوستی خواهد شد.

میکرودرم خانگی ترانس دار مدل دو کاره

میکرودرم ترانسدار خانگی مدل دیامونت یا دیاموند massage diamont قابلیت دو کار را دارد

 ۱-ماساژ و میکرودرم

۲-وکیوم تراپی

انواع سری های دستگاه میکرودرم خانگی شارژی

سری میکروکریستالی:

در این نوع سری با به کار گیری میکرو کریستال ها عمل لایه برداری و از بین بردن سلول های مرده به طور عمیق انجام می شود و موجب تحریک و تولید کلاژن و جذب چندین برابری سرم ها و داروهای مراقبتی درمانی و جوان سازی و شادابی پوست می شود.

سری با سوراخ بزرگ:

این نوع سری با برخورداری از سری بزرگ و سرعت مکش قدرتمند و زیاد خود جهت از بین بردن چربی های اضافی ، جوش های سر سیاه ، تمیز کردن منافذ پوستی موثر خواهد بود.

سری با سوراخ کوچک:

این نوع سری دارای دایره ای کوچک با قدرت مکش پایین تر جهت به کار گیری در مناطق حساس تر پوست به منظور از بین بردن چربی های اضافی ، آلودگی ها و تمیز کردن منافذ پوستی کارایی دارد.

سری بیضی مانند:

این نوع سری جهت به کار گیری در قسمت هایی که دسترسی به آن ها دشوار می باشد نظیر خطوط و شیارها ، چین و چروک دور لب ، گوشه بینی و … موثر و مناسب است.

ماساژ با سری صاف (بلو-ری):

کارکرد ضد میکروبی و ضد باکتریایی پرتو های آبی سبب ضدعفونی کنندگی و پاکسازی قوی و عمقی پوست می گردد‌. پس از عمل  پاکسازی جوش های سر سیاه به وسیله ی  قابلیت مکش میکرودرم را در وضعیت نور آبی تنظیم کنید. آنگاه به آرامی صورت را با سری صاف ماساژ دهید. تکنولوژی پرتو آبی با کاهش باکتری های ایجاد کننده جوش سبب کاهش و عدم سرایت بیشتر جوش های فعال خواهد شد.

قابلیت های دستگاه میکرودرم خانگی

 • دارای سری های مختلف با قابلیت تعویض
 • قابلیت تنظیم قدرت و شدت مکش ( کم ، متوسط ، زیاد )
 • قابلیت شست و شوی سری با آب و صابون بعد از هر مرتبه مصرف
 • قابلیت کار در ساعات طولانی
 • هندپیس سبک
 • عدم کاهش مکش در ساعت کار طولانی
 • طراحی کوچک ، سبک و قابل حمل

نکات مهم استفاده از دستگاه میکرودرم خانگی

– روی سطوح خیس پوستی استفاده نشود و پیش از مصرف حتماً پوستتان را خشک کنید.

– پیوسته دستگاه را در یک جهت و زاویه بر روی پوست حرکت دهید.

– جهت رفع خطوط و چین و چروک پوست از سری بیضی شکل بهره بگیرید.

– قدرت و سرعت مکش دستگاه را با در نظر گرفتن وضعیت پوست خود تنظیم نمائید.

– مدت زمان استفاده از دستگاه بر روی پوست کوتاه مدت و حداکثر ۵ دقیقه اعمال شود.

– پس از لایه برداری و پاکسازی پوست از ماساژ سری صاف ( بلو – ری)  بهره بگیرید.

موارد ممنوعیت استفاده از دستگاه میکرودرم 

 • دستگاه میکرودرم خانگی جهت استفاده در نواحی دور چشم ، پلک ها ، گوش و گردن گزینه خوبی نمی باشد و در صورت مصرف ممکن است به پوست صدمه وارد شود.
 • دستگاه میکرودرم جهت استفاده بر روی قسمت هایی که مورد عمل جراحی قرار گرفته ایده آل نیست و بیماران دارای مشکلات قلبی ز استفاده از این دستگاه پرهیز نمایند.
 • کسانی که دچار تبخال ، تاول ، اگزما و عفونت پوستی در ناحیه تحت درمان می باشند.
 • اشخاصی که سابقه حساسیت پوستی و عارضه ها و مشکلات جدی پوستی دارند.

قیمت دستگاه میکرودرم ترانس دار

جهت دریافت قیمت دستگاه میکرودرم ترانس دار می توانید با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹  همچنین می توانید جهت آشنایی و تست دستگاه میکرودرم خانگی از خدمات مشاوره فروش دستگاه میکرودرم ترانس دار ما استفاده کنید. قیمت میکرودرم ترانس دار بسیار نسبت به سایر دستگاه های میکرودرم ابریژن به صرفه می باشد.

Rate this page
پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید