درباره ما

فیلم معرفی نیک با کیفیت بالا
فیلم معرفی نیک با حجم پایین و کیفیت متوسط (مخصوص موبایل)

گروه بازرگانی نیک NIKTEDCO با هدف بازرگانی و توزیع محصولات هیالورونیک اسید و فیلر های زیبایی و مواد مزوتراپی در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود. ارتباط سیستماتیک با پزشکان و کلینیک های متعدد ، مسیرهای فعالیت های ما را توسعه داده است. کسب استاندارد ISO 9001 و ISO 14001 و همچنین OHSAS 18000 در سال ۱۳۹۵ از جمله دستاوردهای این گروه بازرگانی می باشد.

گروه بازرگانی نیک بر اساس برنامه استراتژیک تا سال ۱۴۰۰ بزرگترین شبکه توزیع محصولات زیبایی کلینیکی را در کشور خواهد داشت. ارائه خدمات مشاوره ای به پزشکان و متخصصان حوزه زیبایی جهت انتخاب محصول مناسب ، موجبات خدمت در حوزه زیبایی را برای گروه بازرگانی نیک فراهم نموده است.

ویزیت پزشکان در استان های مختلف به صورت دوره ای و ارائه خدمات مشاوره جهت انتخاب و خرید محصولات مختلف و همچنین تحویل به موقع محصولات به صورت رایگان موجب شده است تا این شرکت موفق به دریافت نمایندگی منطقه ای جهت توزیع محصولات از شرکت های معتبر وارد کننده گردد و محصولات را بدون واسطه و با قیمت مصوب در اختیار پزشکان قرار دهد. ارائه نمایندگی در استان ها و شهرهای مختلف گستره فعالیت های گروه بازرگانی نیک را توسعه داده است.

 

تاییدیه های ما :

ثبت در شده سامانه “ساماندهی” به شماره ۲-۱-۸۲۳۶۷۵-۶۵-۰۲

ثبت شده در سامانه شرکت های اداره کل تجهیزات پزشکی 

ثبت شده در سامانه شرکت های سازمان غذا و دارو

ثبت شده در سامانه سازمان توسعه و تجارت

دریافت ایزو ۹۰۰۱ ، ۱۴۰۰۱ و OHSAS 1800 از موسسه DEF استرالیا

عضو انجمن شرکت های حامی محیط زیست

 

              

 

3.9/5 - (18 امتیاز)

0 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید