تجهیزات زیبایی

شرکت تجهیزات زیبایی

اول دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه هایفو

دستگاه هایفو به عنوان اولین دستگاه تجهیزات زیبایی ؛ هایفوتراپی یکی از متدهای درمانی ایمن و غیرتهاجمی می باشد که از اولتراسوند با شدت بالا و فرکانس پایین به طور متمرکز  بر روی پوست جهت سفت کردن پوست های شل و افتاده ، کشیدن پوست صورت ، هموار و یکدست سازی پوست استفاده می شود. هایفوتراپی به عنوان تکنولوژی بدون جراحی تنها متدی است که تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا  FDA را جهت لیفت ابروها ، گردن ، گونه ، قسمت های شانه و بالای سینه را داراست.

در استفاده از دستگاه هایفو امواج اولتراسوند انرژی و گرمای موردنیاز را به لایه های عمقی پوست وارد می کند. سپس با فشردگی بافت و تحریک و ساخت کلاژن های تازه و فیبرهای الاستیک عمقی پروسه ی ترمیم و نوسازی پوست آغاز خواهد شد. با گذشت چند ماه ، سفت سازی و لیفتینگ پوست به تدریج و به صورت طبیعی اتفاق می افتد. حالت کشسانی پوست بهبود و پوست لطیف تر و شاداب تر و صاف تر به چشم می آید. یکی از مشخصه های ویژه و استثنایی دستگاه هایفو این است که در این متد از تصویربرداری اولتراسونیک بهره گرفته می شود تا امکان مشاهده لایه های بافتی تحت انرژی و گرمادهی به راحتی میسر شود.

دومین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه RF فرکشنال یا دستگاه RF سوزنی

دستگاه RF سوزنی یا RF فرکشنال جزو روش های درمانی غیرتهاجمی است که در آن پوست برش و شکاف داده نمی شود و تنها از امواج تک قطبی فرکانس رادیویی جهت جوان سازی ، سفت سازی و بهبود کلی پوست بهره گرفته می شود. آر اف با حرارت دهی به لایه های عمقی پوست ، موجب گرم شدن بافت های زیرین و تحریک و ساخت کلاژن های تازه در ناحیه تحت درمان جهت سفت تر ، نرم تر ، صاف تر کردن پوست و اثرات ضدپیری و جوان سازی می شود.

عملکرد دستگاه RF فرکشنال یا دستگاه RF سوزنی :

درخصوص صورت: رفع افتادگی و شلی پوست صورت ، رفع غبغب ، رفع چین و چروک های سطحی و ریز ، سفت و جوان سازی پوست در شرکت تجهیزات زیبایی.

درخصوص بدن: رفع شلی و افتادگی بدن ، ناهمواری ها و فرورفتگی های نامطلوب.

درخصوص چشم ها: رفع افتادگی پلک ها ، رفع چین و چروک ریز اطراف چشم و یکدست کردن ابروها.

سومین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه آنالیزور پوست

دستگاه آنالیز و اسکن پوست به عنوان سومین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی از سیستمی با وضوح و دقت بالا جهت نمونه برداری از پوست صورت بهره می گیرد. این ابزار با استفاده از سنسورهای CCO شیب ، به بررسی و تشخیص ضایعات و مشکلات پوستی به طور دقیق و سریع خواهد پرداخت. همچنین این سیستم برطبق مشخصات و نوع پوست خدمات محافظت از پوست ، توصیه های ضروری جهت اصلاح مشکلات پوستی را به بیماران عرضه می کند. این سیستم اطلاعات و سوابق همه ی بیماران را ثبت و شناسایی می نماید و در صورت ضرورت این اطلاعات و سوابق قابل ثبت و چاپ می باشند. دستگاه آنالیز و اسکن پوست موارد زیر را در لایه های پوست شناسایی می نماید:

رطوبت ، چربی ، فیبر ، کلاژن ، چین و چروک ، بافت پوست  ، منافذ پوست.

چهارمین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه میکرونیدلینگ

سیستم میکرونیدلینگ یک قلم سوزنی ریز و ظریف با کارتریج سوزنی در اندازه های مختلف است که به راحتی می توان آن را عوض کرد. این دستگاه با نوسان و حرکت های ریز به حل مشکلات و عارضه های پوستی می پردازد. این ابزار با به وجود آوردن منفذهای ریز و کوچک بر روی سطح پوست ، برای جذب کوکتل و داروهای مختص مزوتراپی و میکرونیدلینگ با تاثیرگذاری چشمگیر به کار گرفته می شود. کارکرد نوسانی و حرکتی این دستگاه شادابی و درخشندگی را برای پوست به ارمغان می آورد و جذب و تاثیرگذاری فرآورده های داروئی و مراقبتی پوست را افزایش می دهد.

با اینکه این دستگاه غیرتهاجمی در شرکت تجهیزات زیبایی می باشد ولی مشابه متدهای درمانی لایه برداری ، لیزر فرکشنال ، ای پی ال نتایج قابل توجه و قابل قبولی خواهد داشت. دستگاه میکرونیدلینگ جهت از بین بردن جای آکنه ، زخم ، سوختگی ، رفع ترک های پوستی ، رفع چین و چروک های پوستی ، جوان سازی ، رفع ریزش و بازسازی مو ، حذف رنگدانه های پوستی و حذف سلولیت مورداستفاده قرار می گیرد.

پنجمین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛  دستگاه درماپن (ساده ترین دستگاه)

میکرونیدلینگ با استفاده از ابزاری به اسم درمارولر یا درماپن سوراخ های کوچک و ریزی بر روی پوست به وجود می آورند تا پوست ملزم به تولید کلاژن سازی در ناحیه تحت درمان شود و در صورتی که ضایعاتی نظیر آکنه ، زخم ، ترک های پوستی ، چین و چروک نیز در موضع وجود دارند این ضایعات و مشکلات پوستی به عالی ترین شکل و با درد و ناراحتی جزئی درمان و رفع شوند. به کارگیری پی آر پی یا فاکتورهای رشد پلاکتی به صورت همزمان به گونه ی تزریقی یا موضعی عملکرد و تاثیرات اعجاب آور این دستگاه را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

ششمین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه مزوتراپی

یکی از دستگاه های پیشرفته مزوتراپی درماجت است که قادر است در گستره ای از درمان ها مقدار مواد تزریقی را به صورت  کنترل شده و دقیق مشخص نماید و دستگاه کارامدی جهت به کارگیری در مزوتراپی و تزریق فیلرها  و بوتاکس باشد. این دستگاه توانایی تزریق راحت تر و موثرتر قسمت های حساسی مانند نواحی چشم ها و لب ها را که در آن ها تزریق یکنواخت و کنترل شده جهت به دست آمدن نتایج طبیعی و مورد رضایت الزامی است را میسر و مهیا می سازد.

دستگاه مزوتراپی بدون سوزن: دستگاه مزوتراپی بدون سوزن تکنیکی غیرتهاجمی ، ایمن ، اثربخش و بدون ایجاد هیچ نوع خراش و بریدگی می باشد. این فناوری از الکتروپوریشن و الکترواوسموزیس جهت آماده سازی ترکیبات مغذی بافت ها و سلول های موجود در لایه های عمیق ، بهبود سوخت و ساز سلول ها ، بهبود جریان خون و لنف و رفع چین و چروک های ریز و سطحی پوست ، رطوبت رسانی و روشن سازی پوست و حذف سلولیت و لاغری موضعی استفاده می کند.

هفتمین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه لیزر دایود

سیستم لیزر دایود با استفاده از فناوری نیمه رسانا به ایجاد پرتوهای نور در میدان مرئی مادون قرمز خواهد پرداخت. پرتوهای نوری با طول موج ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر به نواحی تحت درمان تابانده می شوند و به سبب امکان ورود و نفوذ بالای این پرتوها در لایه های زیرین پوست ، توانایی بالاترین جذب را به وسیله ملانین دارد. بعد از جذب پرتوهای نور ، انرژی آن در قسمت تولید مو (فولیکول) به انرژی گرمایی تبدیل و موجب کم شدن گردش اکسیژن در پیرامون فولیکول و تضعیف و حذف پیاز و ساقه مو در نواحی موردنظر می شود. این دستگاه هم برای پوست های تیره و هم برای پوست های روشن نتایج موثر و مطلوبی را به همراه می آورد. همچنین این دستگاه امکان حذف دائمی موهای تیره و ضخیم را میسر می نماید. دستگاه لیزر دایود نواحی زیر را پوشش و درمان خواهد کرد:

موهای زائد ناحیه کمر ، موهای زائد پشت لب ، موهای سر ، موهای زائد سینه ، موهای زائد زیربغل ، موهای نواحی پا ، موهای ناحیه تناسلی ، موهای چانه و خط ریش.

هشتمین دستگاه شرکت تجهیزات زیبایی ؛ دستگاه لیزر حذف تتو و خالکوبی یا دستگاه کیوسوییج

دستگاه لیزر حذف تتو و خالکوبی با استفاده از پالس های پرنفوذ لیزر در سریع ترین زمان ممکن به داخل پوست نفوذ می کنند و رنگدانه های تتو و خالکوبی را موردهدف قرار خواهند داد. پس از شکستن ذرات رنگدانه ای تتو به وسیله لیزر ، این ذرات خرد شده و کوچک به وسیله ماکروفاژها فرو می ریزند و از راه سیستم لنفاوی از بدن دفع و خارج می شوند و تتو به مرور کمرنگ و از بین می رود.

کاربردهای دستگاه لیزر حذف تتو و خالکوبی یا دستگاه کیو سوییچ :

برداشتن تاتو ابروها ، خط چشم ، خط لب ، برداشتن خالکوبی در طیف رنگی مختلف ، پاک کردن لکه های پوستی و خال و کک و مک صورت و بدن ، حذف ضایعات پیگمانته صورت و بدن ، از بین بردن ضایعات پوستی رنگی و هیپرپیگمانتاسیون در اثر افزایش سن ، نشانه های پیری ، ota nevus و … .

5/5 - (1 امتیاز)
پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید