بیوتی پن Beauty Pen

راهنمای فهرست مطالب

بیوتی پن Beauty Pen چیست؟

بیوتی پن یا قلم زیبایی یک ابزار الکتریکی دستی می باشد که با جدیدترین فناوری کربونیزاسیون یونی الکتریکی کار می کند و همچون یک ابزار زیبایی معروف و رایج شده است. در حقیقت این قلم زیبایی جهت درمان های گوناگون زیبایی کاربرد دارد.

اصلی ترین کاربرد دستگاه بیوتی پن Beauty Pen

اولین کاربرد دستگاه بیوتی پن ؛ رفع اسکار جوش و آکنه:

هنگامی که روی پوست جوش ظاهر می شود بعد از محو شدن جوش ها جای آن ها به شکل لک های قهوه ای کمرنگ بر روی پوست باقی خواهد ماند که در جلوه ظاهری چهره ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند. یکی از راهکارهای آسان و کم هزینه جهت محو و رفع این نوع لک ها به بهره گیری از بیوتی پن می باشد.

دومین کاربرد دستگاه بیوتی پن ؛ محو چروک های پیری:

با افزایش سن و کم شدن پروسه ساخت کلاژن در پوست و قرار گیری در معرض تشعشات خورشید ، چین و چروک هایی در اطراف چشم ، پیشانی و دور دهان ظاهر می شود که بیوتی پن جهت محو و رفع این خطوط و چروک های نیز قابل استفاده است.

سومین کاربرد دستگاه بیوتی پن ؛ حذف زگیل و خال های برجسته:

اشخاصی که بر روی صورت و گردن خود زگیل و خال دارند و از وجود آن ها بر روی پوست خود احساس ناخوشایندی دارند ، قادرند با بهره گیری از این قلم زیبایی این خال ها را محو و حذف نمایند. البته باید مهارت لازم را در این زمینه داشته باشند و پیش از به کارگیری آن توصیه ها و راهنمایی های ضروری را کسب کنند.

چهارمین کاربرد دستگاه بیوتی پن ؛ حذف تاتوی ابرو:

افرادی که به هر دلیلی تمایل دارند محل تاتوهای خود را پاک کنند قادرند از لیزر بیوتی پن جهت برداشتن این تاتو ها بهره بگیرند.

دیگر موارد کاربرد بیوتی پنبیوتی پن حذف تتو

بیوتی پن افزون بر آن که جهت موارد درمانی بالا قابل استفاده است ، همچون یک پلاسماجت یا پلاسما پن هم کارایی خواهد داشت. با در نظر گرفتن استفاده های وسیع آن ، به یک لیزرخانگی معروف شده است. یکی از مزایای قابل توجه این دستگاه این است که جهت به کارگیری آن احتیاجی به آموزش مخصوصی نیست و فقط با کمی تمرین و خواندن دفترچه راهنمای آن به راحتی چگونگی کار با آن را می توان یاد گرفت.

بیوتی پن وسیله ای زیبایی برای کسب درآمد

سالن های آرایشی و کلینیک های زیبایی قادرند از این لیزر ظریف جهت به دست آوردن درآمد بهره بگیرند. اغلب خانم ها علاقه دارند که خال ها ، زگیل ها و لک های پوستی روی صورت و بدن خود را محو و برطرف سازند. اما از این ابزار زیبایی اطلاعی ندارند و یا تخصص کافی را جهت کار با آن کسب نکرده اند. شما با به دست آوردن تخصص در این زمینه قادرید  درآمد خود را بالا ببرید و یک درآمد دائمی و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نمایید.

 

بهترین دستگاه بیوتی پن

قلم زیبایی بیوتی پن در انواع متفاوت و گوناگونی طراحی و به بازار عرضه شده اند. اما اگر بخواهید بهترین دستگاه بیوتی پن را شناسایی نمایید، می توانید با کارشناسان فروش بیوتی پن مشاوره داشته باشید یا بر اساس هدف خرید بیوتی پن ، کارشناسان خرید بیوتی پن شما را راهنمایی کنند. بهترین دستگاه بیوتی پن را می توانید بر اساس نیاز خود از بازرگانی نیک تهیه کنید.

یکی از عالی ترین این ابزارها بیوتی پن ۹ زمانه می باشد که همه ی عارضه های پوستی نظیر جای جوش ، کک و مک ، خطوط ظریف پوست ، خال ها و زگیل های پوستی را برطرف و محو می سازد و در مقایسه با نسخه های پیشین پر استفاده تر و محبوب تر می باشد.

آموزش کار با بیوتی پن

آموزش بیوتی پن برای متخصصان زیبایی و افرادی که در سالن ها کار می کنند ، به کمک فایل های آموزش بیوتی پن انجام می شود. آموزش بیوتی پن را در فایل های زیر نیز می توانید دنبال نمایید.

عوارض بیوتی پن 

عوارض دستگاه بیوتی پن ؛ بیوتی پن تنها کاری که انجام می دهد، تخریب لایه اولیه یا سطحی پوست است. حداکثر عمق نفوذ سوزنها ۳ میلیمتر می باشد در نتیجه استفاده از بیوتی پن عوارض چندانی ندارد. اما آنچه مسلم است کوکتل مزوتراپی مورد استفاده و همچنین انتخاب عمق نفوذ صحیح برای کار بر روی نواحی مختلف می تواند عوارض دستگاه بیوتی تلقی گردد. عمق نفوذ سوزن را می توانید بر اساس فایل آموزش بیوتی پن که در همین صفحه بارگذاری شده، تنظیم نمایید.

انواع دستگاه بیوتی پن

دستگاه های بیوتی پن بسیار زیادی در بازار وجود دارند. معروف ترین بیوتی پن بازار مربوط به یک برند امریکایی  می باشد. مدل های چینی بیوتی پن ها در بازار در چند حالت در بازار می باشند. برخی بیوتی پن بدون برند هستند ، برخی بیوتی پن کره ای و برخی دیگر بیوتی پن امریکایی اصل . اما اغلب بیوتی پن ها در بازار ایران محصولات چینی هستند که به سفارش دیگر کشورها تولید می شوند.

قیمت دستگاه بیوتی پن

قیمت بیوتی پن را اگر چرخی در اینترنت بزنید متوجه می شوید که بسیار متفاوت است. قیمت بیوتی پن از ۴۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. اما بد نیست بدانید که قیمت اصل امریکا از ۱۰۰ دلار تا ۲۵۰ دلار (بر اساس مدلهای متفاوت) می باشد. 

 

5/5 - (1 امتیاز)
پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید