آموزش مزوتراپی لاغری | ساخت کوکتل مزوتراپی لاغری

بهترین مزو مو - مزو مو mccomsmetics
بهترین کوکتل مزو مو به همراه آموزش مزوتراپی مو
سپتامبر 13, 2019
روش های درمان ریزش مو - کاشت مو
روش های درمان ریزش مو و کاشت مو
سپتامبر 20, 2019

آموزش مزوتراپی لاغری | ساخت کوکتل مزوتراپی لاغری

بهترین مزو لاغری - مزو لاغری ولودرم - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوری
بهترین مزو لاغری - مزو لاغری درماهیل - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوزی

بهترین مزو لاغری و کوکتل چربی سوزی

بهترین مزو لاغری - مزو لاغری bcn - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوری

بهترین مزو لاغری و کوکتل چربی سوری

بهترین مزو لاغری - مزو لاغری ولودرم - کوکتل مزوتراپی لاغری - کوکتل چربی سوری

بهترین مزو لاغری و چربی سوزی

مزوتراپی لاغری یکی از جدیدترین تکنولوژی های غیر جراحی می باشد که در طی سال های اخیر جهت حذف چربی های اضافی و رفع سلولیت در قسمت های خاص و کوچک و منطقه ای به کار گرفته می شود.

جهت آشنایی با لیست کوکتل مزوتراپی و همچنین آمپول مزوتراپی ما ، اینجا کلیک نمایید و یا با شماره

۰۲۱۷۷۵۱۵۷۰۸ تماس حاصل نمایید.

ترکیبات مزوتراپی و کوکتل مزوتراپی لاغری از ویتامین ها ، آنزیم ها و ماده ی شیمیایی استخراج شده از روغن سویا به اسم فسفاتیدیل کولین می باشد تشکیل شده است. مواد شیمیایی و کوکتل مزوتراپی لاغری تزریقی در مزوتراپی ، عارضه و عوارض خطرناکی نخواهند داشت.

پس از عمل تزریق در نواحی تحت درمان ، اتصال مولکولی میان چربی ها شکسته شده و چربی ها از حالت جامد به مایع تغییر شکل می یابند و کم کم تجزیه می شوند. پس از طی چند هفته از درمان ، چربی های اضافی توسط کبد و روده تصفیه و از بدن دفع می شود. هر جلسه مزوتراپی نزدیک به ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان می برد و پس از طی یک ماه اغلب افراد تاثیرات چشمگیر مزوتراپی را خواهند دید.

مناطق تحت درمان با مزوتراپی

مزوتراپی لاغری موضعی در حقیقت برای حذف چربی های اضافی که توسط رژیم غذایی و ورزش و فعالیت بدنی از بین نمی روند مناسب است. از مناطق شایع تحت درمان می توان ران ها ، بازوها ، شکم ، کمر و پهلو ، غبغب و زانوها را نام برد.

مزایای مزوتراپی لاغری

  • اولین مزیت مزوتراپی لاغری ، دوره نقاهت و استراحت ندارد.
  • عملی سرپایی و بدون نیاز به بستری است.
  • عارضه و خطرات جدی و شدیدی در پی ندارد.
  • یکی دیگر از مزیت های مزوتراپی لاغری ، عدم نتیجه بخشی و میزان شکست مزوتراپی بسیار کم است.
  • هزینه آن در مقایسه با عمل های جراحی و لیپوساکشن کمتر است.
  • آخرین مزیت مزوتراپی لاغری ، یکی از عالی ترین متدهای درمانی جهت دست یافتن به شکل و اندامی متناسب و خوب به حساب می آید.

تعداد جلسات مزوتراپی لاغری

معمولاً بیشتر افراد احتیاج به ۳ تا ۵ جلسه درمانی مزوتراپی لاغری دارند تا تاثیرات و نتیجه ی لازم را مشاهده نمایند. در صورتی که عده ای از افراد امکان دارد به ۵ تا ۱۵ جلسه درمانی احتیاج داشته باشند. مزوتراپی رفع چربی های اضافی غبغب و بازوها امکان دارد ۲ تا ۴ بار در طی سال مورد احتیاج باشد. به طور کلی می توان گفت تعداد جلسات درمانی به نوع چربی ، بدن بیمار ، غلظت و پایداری چربی ها ، شدت و میزان چربی  و نواحی تحت درمان ارتباط دارد.

مدت ماندگاری نتایج مزوتراپی لاغری

در صورتی که پس از  انجام مزوتراپی لاغری به افزایش وزن زیاد گرفتار شوید ، چربی های از بین رفته مجدداً به نواحی تحت درمان باز خواهند گشت. از این رو داشتن رژیم غذایی سالم و متعادل و انجام ورزش های هوازی و غیرهوازی مناسب به همراه مزوتراپی عالی ترین تاثیرات دائمی و طولانی مدت را ظاهر می سازد و برای حفظ تاثیرات و نتیجه ی درمان ضروری هستند. شایان ذکر است که مزوتراپی لاغری موضعی برای افراد که دچار چاقی و اضافه وزن زیاد هستند جوابگو و نتیجه بخش نخواهد بود.

مزوتراپی لاغری برای چه کسانی مناسب است؟

مزوتراپی لاغری در حقیقت یک شیوه درمان مناسب برای اشخاصی است که از سلامت عمومی بدن برخوردار بوده و دارای اندکی اضافه وزن در نواحی شکم ، پهلوها ، ران ها ، بازوها و … می باشند گزینه مناسبی است. به علاوه اشخاصی که پیش از این عمل لیپوساکشن را انجام داده و اکنون در قسمت هایی از بدن دچار جمع شدن چربی های اضافی شده اند نیز می توانند از مزوتراپی لاغری به عنوان یک متد درمانی استفاده کنند.

لازم به ذکر است که زنان باردار و شیرده ، افراد مبتلا به دیابت ، سرطان فعال ، عارضه های کبدی و کلیوی ، مشکلات قلبی ، افراد مبتلا به عفونت فعال و کمبود و نقص ایمنی و … کاندیدهای مناسبی برای انجام این روش درمانی نیستند.

عوارض مزوتراپی لاغری

عوارض مزوتراپی لاغری چندان مشاهده نشده است. حساسیت به مواد مورد استفاده تزریقی ، درد جزئی ، تورم ، قرمزی ، کبودی ، خارش ، تهوع ، عفونت از عوارض جانبی و احتمالی مزوتراپی لاغری است که معمولاً خطرات جدی برای بیمار به وجود نمی آورد و ظرف ۷۲ ساعت برطرف خواهند شد. اما اگر عوارض مزوتراپی لاغری از بین نرفت و در صورتی که این علائم همچنان ادامه داشتند به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

4.5/5 - (15 امتیاز)

4 دیدگاه ها

  1. ناشناس گفت:

    رتبه بازدید کنندگان : ۵ ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید