بهترین نخ لیفت صورت

نخ لیفت سیلوئت
نخ لیفت سیلوئت Silhouette Soft
دسامبر 11, 2019
فروش مزولایک - مزولایک - mesolike
مزولایک Mesolike – کوکتل مزوتراپی مزولایک
دسامبر 13, 2019

بهترین نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین نخ لیفت صورت را قصد داریم به شما در این مطلب آموزشی معرفی کنیم. چندین مارک نخ لیفت وجود دارد که جزو بهترین نخ های لیفت صورت محسوب می شوند.

مقدمه ای در مورد بهترین نخ لیفت صورت

لیفت صورت با نخ لیفت ، نوعی روش است که در آن از بخیه های موقتی برای تولید “لیفت” ظریف اما قابل رویت در پوست استفاده می شود. جراح زیبایی به جای از بین بردن پوست شل صورت خود به صورت جراحی ، به سادگی با دوخت قسمتهایی از آن ، آن را به حالت تعلیق در می آورند. این امر باعث می شود پوست کمی به عقب برگردد و به همین دلیل صورت را سفت و محکم می کنید. علاوه بر این که برای بلند کردن پوست ایده آل است ، نخ ها به روش دیگری با پیری مبارزه می کنند: با تحریک “واکنش شفابخش” بدن و ایجاد بدن برای هدایت موج های بزرگ کلاژن به نواحی تحت درمان. این امر به دلیل نقش حیاتی كلاژن در فرآیند پیری مهم است.

کلاژن به پشیبانی از “فاکتورهای رشد” کمک می کند که تاثیری در وضعیت پوست ما به وجود آید. علاوه بر اینکه برای ترمیم زخم مورد استفاده قرار می گیرد ، کلاژن به تقویت پوست ، حجم زیاد و نرم پوست کمک می کند. هرچه پیرتر می شویم بدن ما به تدریج كلاژن كمتر و كمتری تولید می كنند كه منجر به كاهش ۸۰٪ ضخامت پوست در حدود ۷۰ سالگی می شود.

برای آگاهی بیشتر در مورد بهترین نخ لیفت صورت باید بدانید که این از دست رفتن حجم و قدرت یك عامل بزرگ در ایجاد پوست و چروك اضافی است. با ضعیف تر شدن پوست ، دیگر قادر به حمایت از بافت های زیر آن نیست ، به این معنی که جاذبه آن را به سمت پایین می کشد و آن را کشیده می کند. لیفت صورت با نخ لیفت با کلاژن تازه هنگامی که علائم شلی پوست هنوز خفیف است می تواند به کاهش سستی (با ضخیم شدن و مرطوب کردن پوست) کمک کند و از بدتر شدن آن (با تقویت پوست) جلوگیری کند.

به عبارت دیگر ، لیفت صورت با نخ فرایند جوان سازی مداوم و مترقی برای بافت های صورت را فراهم می کند. بیمارانی که به دلیل تحریک کلاژن ، دارای لیفت نخ هستند ، متوجه بهبود تدریجی در تن و استحکام پوست خود خواهند شد. در حالی که نخهای آنها وجود دارد ، پاسخ شفابخش بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد مناطق بخیه شده را “التیام بخشد” و بخیه ها را بیرون بکشد. بدن از نظر بیولوژیکی برای واکنش به این روش هنگامی که هر ماده خارجی موجود در درم را حس می کند ، واکنش نشان می دهد.

خوشبختانه به دلیل اینکه بهترین مارک نخ لیفت صورت که در هنگام لیفت نخ در زیر پوست قرار گرفته اند بسیار اندک هستند ، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. اکثر افراد پس از بهبودی پوست در اطراف آنها ، به هیچ وجه نمی توانند بخیه های خود را حس کنند.

مزایای استفاده از بهترین نخ لیفت صورت چیست؟

برای بسیاری از بیماران ، بزرگترین مزیت داشتن لیفت با نخ به جای سایر روش های لیفتینگ صورت ، زمان ریکاوری بسیار کاهش یافته مرتبط با لیفت نخ است. هنگامی که بیمار جراحی صورت را انجام می دهد ، باید به شدت آرام شود. به این ترتیب ، بیمار باید ترتیب دهد كه شخصی او را از بیمارستان بیرون كند. اکثر بیماران جراحی لیفت صورت نیز حداقل به مدت سه روز پس از انجام عمل جراحی ، به کمک مراقبت شبانه روزی نیاز دارند. علاوه بر این ، اگر بیمار هنوز کودک در خانه داشته باشد ، ممکن است به مراقبت از کودک نیز نیاز باشد. معمولاً بیمارانی که از بهترین نخ لیفت صورت استفاده می کنند برای بهبودی نیاز به یک یا دو هفته مرخصی دارند.

مقایسه نخ لیفت سیلوئت و نخ لیفت نووا

نخ لیفت NovaThreads و Silhouette InstaLift به عنوان بهترین مارک نخ لیفت صورت توسط FDA تأیید شده اند. با این حال ، در حالی که این روشها به مکانیسم مشابه عمل متکی هستند و هر دو نتایج عالی را به وجود می آورند ، تفاوتهای اساسی بین آنها وجود دارد که بیماران باید از آنها آگاه باشند. در زیر ، ما چگونگی مقایسه این دو روش با یکدیگر را بررسی خواهیم کرد.

سایر بهترین مارک نخ لیفت صورت

بهترین مارک نخ لیفت صورت نوبل

بهترین مارک نخ لیفت صورت آفرودیت

بهترین مارک نخ لیفت صورت سیلوئت

بهترین نخ لیفت صورت نئولاین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش نخ لیفت به این صفحه مراجعه نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
سارا ارجمند
سارا ارجمند
متخصص زیبایی و جوانسازی پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پزشک هستید؟ با ما در ارتباط باشید