نخ لیفت

اگر بدنبال مرکز فروش نخ لیفت هستید و یا می خواهید یک مرکز معتبر جهت خرید نخ لیفت صورت پیدا کنید، می توانید از کارشناسان نیکمد کمک بگیرید. نیکمد به عنوان نمایندگی فروش نخ لیفت ، بهترین مارک نخ لیفت صورت را به شما عرضه می نماید. واحد تحقیق و توسعه گروه بازرگانی نیکمد بدنبال شناسایی بهترین مارک نخ لیفت در سراسر دنیا بوده و بهترین پیشنهادات فروش نخ لیفت صورت برای شما خواهد داشت.

نخ لیفت (کشیدن با نخ) PDO

از سورن درمانی سنتی به منظور جوا سازی بافت و اندام های صورت و بدن بهره گرفته می شود. در این متد درمانی سوزن های ظریفی پر از PDO نخ های (پلی ری اکسانون) قابل حل ، با به کارگیری سوزن های مخصوص سوزن درمانی به صورت زیرجلدی به بافت و اندام هدف تزریق می شود. PDO جز مواد پروتئینی می باشد که به صورت وسیعی در بخیه زنی در پزشکی کاربرد دارد و جذب شدنی است. این شیوه ی درمانی ، از ایمنی زیاد و بیشترین حد تاثیرگذاری برخوردار است.

نخ لیفت ؛ این متد درمانی کمترین مدت زمان دوره ی نقاهت را دارد و در مداوا و بهبود پوست های شل و سست و افتاده مطلوب ترین متد درمانی قلمداد می شود. اندازه ی سوزن ها و نوع نخ ها با توجه به مقصود درمانی بیمار گوناگون و متمایز می باشد. نخ لیفت PDO در مدت۳ تا ۴ ماه در بدن فرد جذب می شوند و در خلال این فاصله ی زمانی ، پوست تحت درمان قرار گرفته تارهای فیبر کلاژن و الاستین را در پیرامون این نخ ها به وجود می آورد.

PDO در دون نوع نخ های مونو و نخ های دندانه دار وجود دارند که تفاوت آن ها در شکل آنهاست.

لیفت و کشیدن پوست با استفاده از نخ لیفت قابل جذب ، افزون بر این که یک تکنیک و روش امبدینگ می باشد به تزریق نخ با سوزن درمانی هم معروف شده است. نوین ترین و توسعه یافته ترین نوع سوزن درمانی صورت با مقصود رفع و درمان خطوط و چین و چروک پوست ، زیاد کردن استحکام لایه های پوستی ، کاهش میزان افتادگی و شلی پوست ، لیفت و جوان سازی و روشنی شدن پوست می باشد و این متد نخست در کره ی جنوبی انجام شد و اندک اندک در تمام دنیا شایع و رواج پیدا کرد.

کشیدن صورت با نخ لیفت تاثیرگذارترین متد سوزن درمانی جهت نخ لیفت پوست صورت و قابلیت ارتجاعی پوست صورت می باشد. این کار سبب ساخت کلاژن می شود. رشته های کلاژن بخش عمده ی سلول های رابط در پوست می باشند که در ایجاد و پایداری قابلیت ارتجاعی و ضخامت و سفتی پوست اثربخشی بسیاری را اعمال می کند.

براساس مطالعات صورت گرفته در مورد نخ لیفت ، سوزن درمانی ترزیق نخ مساله ی قابلیت و توانایی نهفته در این روش جهت برطرف ساختن خطوط و چروک و افتادگی پوست را نمایان می سازد. همچنین تحقیقات آشکار کرده است که سوزن درمانی ترزیق نخ لیفت ، قادر است نتیجه ی معکوسی بر روی صدمات پوستی متاثر از اشعه ی ماورای بنفش را دارا باشد.

چگونگی انجام لیفت صورت با نخ لیفت

کشیدن پوست با نخ لیفت قابل جذب یکی از متدهای درمانی بدون جراحی می باشد که با بهره گیری از سوزن های ظریف سوزن درمانی صورت می پذیرد.این شیوه درمانی احتیاج به دو فاز دارد: نخست به کارگیری پمادهای بی دردکننده موضعی بر روی سطوحی از پوست که قرار است معالجه بر روی آن صورت می پذیرد و دوم قرار دادن نخ ها به صورت زیرجلدی بر روی نقاط مورد نظر می باشد.

ماندگاری لیفت نخ 

میزان طول عمر این نخ ها ۴ تا ۱۲ ماه براساس نوع نخ و دوام و پایداری کلاژن تولید شده ۱تا ۳ سال می باشد و براساس نوع نخ و شمار دفعات این عمل هر ۶ تا ۱۸ ماه یک مرتبه مجدداً تکرار می گردد ، در نتیجه حالت پوست را به گونه ای پایدار بهبود می بخشد.

مزایای کشیدن پوست با نخ لیفت

 • اولین مزیت نخ لیفت ، کاستن چشمگیر خطوط و چروک صورت
 • افزایش ضخامت و استحکام پوست
 • روشن کردن رنگ پوست
 • منفذهای پوستی را تقویت می نماید
 • جوان سازی پوست
 • دیگر مزیت نخ لیتف ، آبرسانی به پوست
 • صاف و یکدست کردن پوست
 • آخرین مزیت نخ لیفت ، رفع نازکی و زبری و شیارها و چروک های متاثر از اشعه

موارد استفاده نخ لیفت

عوارض جانبی نخ های لیفت

نخ های PDO غالباً عوارض جانبی بر روی پوست نخواهند داشت ولی امکان دارد در برخی از افراد سبب به وجود آمدن علائمی نظیر ورم ، قرمزی ، کبودی و خارش پس از انجام لیفت با نخ شود. این اثرات جانبی موقتی بوده و پس از گذر چند روز برطرف خواهد شد. به علاوه هیچ نوع شکاف ، خراش و بخیه ای در این شیوه ی درمانی بر روی پوست فرد ایجاد نخواهد شد.

نخ لیفت صورت

با افزایش سن به مرور کلاژن و الاستین پوست از بین رفته و همین سبب ایجاد چین و چروک های پوستی و افتادگی پوست صورت می شود. لیفت صورت با نخ یکی از اثربخش ترین متدهای طب سوزنی جهت کشیدگی پوست صورت و حفظ الاستیسیته ی پوسن و جوان سازی چهره می باشد. در این روش ، متخصص پوست توسط نخ های مخصوص و سوزن های ظریف ، وارد لایه های زیرپوستی صورت می شود. این نخ ها به تدریج جذب بدن می شوند ولی در این تکنیک تولید کلاژن ، فیبروبلاست و ترمیم بافت را در اطراف خود تحریک می کنند و این بازسازی سبب خواهد شد تا پوست صاف تر شده ، چین و چروک ها از بین رفته ، منفذهای پوستی ریزتر و باریکتر شوند ، نواحی شل و افتاده پوست محکم و به بالا کشیده شود و لیفت مطلوب به طور کامل صورت پذیرد.

این شیوه درمانی غیرتهاجمی بوده و به صورت سرپایی انجام شده و دارای کمترین مدت استراحت و دوره نقاهت خواهد بود. نتایج درمانی پس از لیفت سریعاً قابل رویت می باشد. این روش بدون برش بزرگ بوده و جای بخیه پس از آن بر روی پوست باقی نخواهد ماند.

بهترین نخ لیفت

نخ PDO (پلی دی اکسان)

این نوع نخ ها از ساختار قابل جذب ، ظریف و از جنس مونوفیلامنتاسنتتیک می باشند که سبب استحکام و انسجام ساختارهای شل و آویزان پوست شده و بازسازی و سفتی پوست را انجام و چین و چروک های پوستی را رفع می سازد. پس از قرارگیری این نخ در زیر پوست رگ سازی و جریان خون در پیرامون نواحی تحت درمان بیشتر و تولید کلاژن شروع می شود. این نخ ها بعد از ۶ ماه در زیر پوست تحلیل می روند ولی تاثیرات لیفت آن ها نزدیک به ۲ سال دوام دارد.

سه نوع نخ PDO:

 • نخ مونو

نخ های بدون دندانه و صاف مونو جهت به وجود آوردن استحکام ، سفتی و بازسازی پوست با شکل و ترتیب تورمانند در زیر پوست قرار می گیرند.بعد از آغاز تولید کلاژن و الاستین در پیرامون این نخ ها ، استحکام و سفتی و قوام پوست صورت افزایش می یابد. نواحی مورد درمان این نوع نخ ها معمولاً پیشانی ، اطراف چشم ها ، شلی پوست گردن می باشد. نخ های مونو اثر چشمگیری در لیفت پوست ندارند و بیشتر سبب سفت شدن و قوام پوست خواهند شد ، از این رو جهت بازسازی و تقویت کلی پوست می بایست به همراه نخ های خاردار به کار گرفته شوند.

 • نخ پیچ دار یا اسکرو :

این نوع نخ ها به شکل یک یا دو نخ درهم پیچیده در پیرامون یک سوزن طراحی شده اند. نخ های پیچ دار اثر چشمگیری در حجم دهی به نواحی فرورفته پوست خواهند داشت. نخ های مولتی اسکرو یا تورنادو (دو نخ در هم تنیده) از اثربخشی بیشتر و موثرتری در مقایسه با نخ های اسکرو برخوردارند. نخ های پیچ دار اغلب جهت کشیدن  کلی پوست صورت به کار گرفته می شوند.

 • نخ خاردار :

به طور کلی نخ های خاردار قابل جذب همان نخ های مونو می باشند با این تفاوت که این نخ ها دندانه هایی جهت گیر کردن به نواحی زیرین پوست دارند و احتیاجی به نقاط ثابت کننده نخواهند داشت. نخ های خاردار جهت برطرف کردن خطوط اخم ، خطوط فک و چانه ، خطوط ماریونت ، رفع ترک های پوستی و لیفت شکم و باسن کاربرد دارند. این نخ ها ساخت و ساز کلاژن ، فیبروبلاست را به شدت تحریک و سبب سفت شدن و کشیدن پوست صورت می شوند.

نخ سیلوئت

جنس این نوع نخ ها از اسید پلی لاکتیکی قابل جذب می باشد که به شکل مخروطی دوطرفه است. بعد از قرارگیری این نخ  در زیر پوست ، تولید کلاژن آغاز و همین سبب سفتی ، قوام ، لیفت و بازسازی بافت پوست می شود. از نخ سیلوئت جهت برطرف کردن خطوط اخم ، خطوط فک و چانه ، خطوط ماریونت بهره می گیرند. تاثیرات به کارگیری این نخ سریعاً پس از استفاده قابل رویت خواهد بود و ماندگاری آن بیشتر از ۱۸ ماه می باشد.

نخ امبرینگ

این نوع نخ قابل جذب و سازگار با بدن بوده و در فرایند لیفت پوست با نخ به کار گرفته می شود. نخ امبرینگ جهت کشیدن پوست صورت ، شکم و سینه قابل استفاده است. نتایج ایجاد شده با استفاده از این نخ چشمگیر بوده و با تولید رشته های کلاژن سبب تسریع عمل کشیده شدن پوست خواهد شد.

فروش نخ لیفت کاگ cog thread lift یکی از نخ های لیفت است که برای جوانسازی استفاده می شود. فروش نخ لیفت کاگ حتما باید با مشاوره خرید نخ کاگ همراه باشد. اگر پزشک هستید و قصد خرید نخ کاگ دارید، می توانید با مشاور فروش نخ کاگ ما تماس حاصل نمایید. فروش نخ کاگ از سال ۱۳۹۵ تا کنون در گروه بازرگانی نیکمد ارائه می گردد. فروش نخ لیفت کاگ و همچنین pdo هر کدام کاربردهایی برای لیفت صورت و همچنین جوانسازی دارد. 

جهت کسب اطلاعات در مورد فروش نخ آفرودیت و همچنین مشاوره در مورد بهترین مارک نخ لیفت صورت می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۲۹

 

نخ های لیفت آفرودیت Aphrodite (کره جنوبی)

سایزکشور سازندهمدلنام محصول
۲۰South KoreaCOG 23G60mm کانولاAphrodite
مناسب ابرو و غبغب
۲۰South KoreaCOG 19G100mm کانولاAphrodite
مناسب پوست نازک و لاغر برای لیفت پایین گونه
۲۰South KoreaCOG 23G38mm MULTIAphrodite
مناسب برای پر کردن – هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است
۲۰South KoreaCOG 23G60mm MULTIAphrodite
مناسب برای پر کردن خط خنده و انواع چروک  – هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است
۲۰South KoreaMONO 30G25mmMULTIAphrodite
مناسب برای زیر چشم و دور لب– هر سوزن دارای ۱۴ عدد نخ است

 

 

نخ های لیفت TR-Q  (کره جنوبی)

سایزکشور سازندهمدلنام محصول
۵۰South KoreaMONO 27G50mmTR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۵۰South KoreaMONO 26G60mmTR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی خط خنده
۵۰South KoreaMONO 29G50mmTR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی پیشانی
۵۰South KoreaMONO 29G38mmTR-Q
مناسب برای پر کردن و جوانسازی دور لب
۵۰South KoreaMONO25G*50mmTR-Q
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۵۰South KoreaMONO29G*25mmTR-Q
مناسب برای زیر چشم و دور لب و خط خنده
۵۰South KoreaMONO 30G25mmTR-Q
۵۰South KoreaTornado Screw26G60mmTR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۵۰South KoreaTornado Screw30G38mmTR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم
۱۰۰South KoreaTornado Screw 26G38mmTR-Q
مناسب برای پر کردن چین و چروک و خط اخم

 

فیلم آموزش لیفت صورت با نخ | فیلم آموزش نخ لیفت صورت