درباره ما

فیلم معرفی نیکمد با کیفیت بالا
فیلم معرفی نیکمد با حجم پایین و کیفیت متوسط (مخصوص موبایل)

گروه بازرگانی نیک مد NIKMEDCO با هدف بازرگانی و توزیع محصولات هیالورونیک اسید و فیلر های زیبایی و مواد مزوتراپی در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود. ارتباط سیستماتیک با پزشکان و کلینیک های متعدد ، مسیرهای فعالیت های ما را توسعه داده است. کسب استاندارد ISO 9001 و ISO 14001 و همچنین OHSAS 18000 در سال ۱۳۹۵ از جمله دستاوردهای این گروه بازرگانی می باشد.

گروه بازرگانی نیک مد بر اساس برنامه استراتژیک تا سال ۱۴۰۰ بزرگترین شبکه توزیع محصولات زیبایی کلینیکی را در کشور خواهد داشت. این شرکت در حال حاضر دارای دفتر منطقه ای در استان قزوین بوده و توزیع محصولات قزوین را بدون هزینه حمل و نقل انجام می دهد. ارائه خدمات مشاوره ای به پزشکان و متخصصان حوزه زیبایی جهت انتخاب محصول مناسب ، موجبات خدمت در حوزه زیبایی را برای گروه بازرگانی نیکمد فراهم نموده است.

ویزیت پزشکان در قزوین به صورت دوره ای و ارائه خدمات مشاوره جهت انتخاب و خرید محصولات مختلف و همچنین تحویل به موقع محصولات به صورت رایگان موجب شده است تا این شرکت موفق به دریافت نمایندگی منطقه ای جهت توزیع محصولات از شرکت های معتبر وارد کننده گردد و محصولات را بدون واسطه و با قیمت مصوب در اختیار پزشکان قرار دهد.